Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

sticker
2. okt 2009

Zle som napísala - som na 14 a pomaly sa blížim k 15. Ešte 500 bodíkov ☹

marianka79
autor
2. okt 2009

no tak to si dobrá ked za týžden do 15 ja to hrám 2 mesiace tušim len robím na smeny aj nočné tak preto tak pomaly 😒

sticker
2. okt 2009

Veď mne to už tiež nejde nejako rýchlo 🙂 Aj s rozumom už sadím....tak aby som tu nemusela sedieť, ale ráno a večer pozbierala... No aj tak je to riadna závislosť 🙂 😉

marianka79
autor
2. okt 2009

to teda je 😉 idem do hajan dobrú farmárky 😔

inneska
2. okt 2009

sticky...a čo ja?? ešte len 10 😀

idem aj ja spať...ráno zbieram ryžu 😀 papa a dobrú nocku 🙂

sticker
3. okt 2009

Ahojte 🙂 Ryža pozbieraná, nasadený hrášok. Ja sadím stále iba hrach, aby som mala aspoň jednu hviezdičku 😀 . A ešte stále mi nejde pridať susedov.... 😒

dadka33
3. okt 2009

ahojte babule ja som dnes dostala hviezdicku za kavu co sa stane ked budem mat vsetky 3 hviezdy???

pietro---naco su tam 2 traktory?cerveny a ruzovy kazdy je iny alebo je to jedno? ja mam vsetky stroje a su mi nanic,lebo ked len pooriem tak to staci na 110policok a to nehovorim o sadeni a zbierani urody 😝

ked sa pridate na modry konik tak si pridavajte susedov za radom vsetci co su tam su farmari tak hor sa do toho .......

idem cosi robit za za chvilu musim slnecnicu pozbierat a stromy pooberat....Inak dnes sa mi slony dokoncili a vobec sa nepremenili stale ostali take "malé" 😀

ingola21
3. okt 2009

dadka že vraj male 😀 ja už ich nemam kde davať... 🙂 idem si ja ryžu pozbierať🙂) 🙂

petikd
3. okt 2009

Páni baby no vy píšete 😕 prečítam si vás večer,len som si bola pozbierať mrkvu.Na farme zbieram,ale aj v záhradke treba nám pozbierať.Juuj keby to bolo také jednoduche ako na Farmville 😀 Jooj a expandovala som farmu. 😵 Vytešujem sa. 🙂 Pekný den 🙂

sticker
3. okt 2009

Ide vám otvoriť ikonku s darčekmi? 😕 Mne nie. Mám ich tam 11 neviem sa k nim dostať. Ale ani ikonka s nákupom a so stužkami mi nejde ☹

eva7780
3. okt 2009

ja čakám na slnečnicu potom nasadím asi niečo na 2-3 dni ,aby som pri tom stále nesedela 😝

inneska
3. okt 2009

sticky...mne ide všetko otvoriť 😅

peti...veru, na farme sa lahko zbiera úroda 😀 tak nech ti to aj v skutočnej záhradke ide tak odruky 😉

natsa
3. okt 2009

za čo sa dostáva tá hviezdička?

marianka79
autor
3. okt 2009

to som ani nevedela že sa tá moja téma ujme myslela som že mi tu pár ludí odpíše a šmitec 😀

chichotka
3. okt 2009

potrebujem teraz čo najviac susediek kvôli stužke tak mi napíšte vaš mená do ip a ja si vás pridám.
keď tak ja som Martina Končeková

inneska
3. okt 2009

chicho...som ti poslala žiadosť 😉 aj ja sa poteším novej susedke 😉

patricia1971
3. okt 2009

chicho IP,aj ja so ti už poslala žiadosť 🙂

eva7780
3. okt 2009

chictka poslala som ti žiadosť aj ja 😉

eva7780
3. okt 2009

chichotka prepáč za skomoleninu mena ☹

dadka33
3. okt 2009

chichotka aj moje tam mas 😉

konecne som sa dostala na farmu a poslala darceky dufam ze dosli lebo ma to stale vyhadzovalo 😨 a este som som prijala asi 100 darcekov lebo vcera som nemala tolko casu a ani dnes tak sa mi to tam nakopilo strasne cosi dlho mi to trvalo a musela som predat aj nejake slony sak potrebujem vacsiu farmu 😖 😖 😖

lilu18
3. okt 2009

ahojte..susedkam som poposielala darceky svoje pozbierala aj urodu,zlate tehly nevychytala 😀 ale este naco su tie stuzky? a pri hrachu mam hviezdicku to co ?preco inde hviezdicka nie je?? 😕

sticker
4. okt 2009

Lilu hviezdičku si dostala ako bonus, že si sadila hrach najviac 🙂 Treba mať všetky tri hviezdičky a potom asi dostaneme zasenejaký bonus. To je čerstvá novinka. Ja preto tiež sadím stále to isté, lebo som zvedavá, čo sa stane 😀. Ale niektoré baby budú mať za chvíľu všetky hviezdičky tak uvidíme 😉

pacna
4. okt 2009

mne vobeec nejde poslat darceky 😠

eva7780
4. okt 2009

mne blbne celý FB 😠

lilu18
4. okt 2009

Ahojte.Nastastie mne ide celkom ok FB. Klop klop 😵

kto si ma potrebuje pridat za susedku napiste IP 🙂

narciska77
4. okt 2009

aj ja sa pridávam, závisláčim riadne na farme. som v 20 , blížim sa k 21 levelu 😀 . mam 3 traktory,farmu 18x18, a malo miesta. 🙂 Dnes pozbieram melony a chcem si zväčšit na 20x20. 😉

marianka79
autor
4. okt 2009

nejde mi poslat darčeky no smola 😖

lilu18
4. okt 2009

ani mne,ale ja uz som asi vycerpala limit ☹

marianka79
autor
4. okt 2009

mne to nejde načítat susedov 😠

eva7780
5. okt 2009

odkedy nie je medzi darčekmi slon? 😕 až teraz som si všimla 😀