Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

dididi30
14. nov 2009

annalena 😀 😀 😀 v skutocnosti by som to nerobila 😕 😅 toto ani nesmrdi ani nic.....len zere cas 😝

dididi30
14. nov 2009

a farma zase blbneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠

gabi to vazne?? mne akoze tak isto vypadavlo ale prachy som mala, teda myslim 😕 🙄

annalena
14. nov 2009

Hlavne sa nerozculovat....zase mi to blbne 😠

lesnamacicka
14. nov 2009

🙄 Nech s tou farmou už dačo spravia, vôbec mi nejde načítať. Veď mi to tam všetko zvädne 😠

mauzos
14. nov 2009

baby ja mam vyse 160 susedov a dve male deti, tak sa nehnevajte ak vam nepohnojim. Som rada, ked si obriadim farmu, ak ovsem ide a pohnojim tak maximalne 5-10 fariem. Ved to by som musela byt na FB cely den, ak by som chcela pohnojit vsetkym 😲 Niekedy nestiham ani pozbierat urodu, ako vcera 😀
A tiez mi to blbne, pridavam sa do klubu rozculenych 😠

dadka212
14. nov 2009

baby aj ja sa snažím hnojiť ale pri nejakom piatom susedovi mi to vždy zamrzne 😠 môžno kvôli tým otravným otázkam, či chcem publikovať, že som niekomu hnojila, no to keby som publikovala tak mám ja aj ostatní celý FB zaprataný oznamami, že kto komu hnojil 😝

a teraz mi farma nejde 😖 ráno mi išla ale teraz nie....pomaly presedlávam na Fish Isle 😀 je to prakticky to isté 😎

dididi30
14. nov 2009

mauzos, no ale sikula si, ked pri takych malych este aj farmu zvladas 😉 😀 😀
no a pri tych susedoch.....akoze nechapem naco tolko susedov 😕 , ked hnoja, alebo ako pises stihnu len niektorym a ti niektori su stale ti isty lebo su napr tvoji kamosi.....to som pisala vseobecne 😉 😎

veru uz viac dni je to otrasne na farme, maju poruchu , citala som o tom 🙄

gabi0201
14. nov 2009

dididi mozno si si nevšimla - ja som si to všimla az na treti krat že peniaze mi to žerie lebo som si zvačšila farmu tak som mala o dosť menej keby som ich mala viac tak ako pred zvačšením tak si to nevšimnem ani ja .... 😖

dididi30
14. nov 2009

gabi a vies co, prave som o tom rozmyslala, pozbierala som urodu poorala a posadila a ostalo mi skoro rovnako ako pred tym 😕 tak mozno mi to zozralo 😠 no a uz kaslat na to...

inak chcela som sa opytat, ked zhnije uroda, to su aj za to body ci nie?? mne sa este nestalo , ake keby? 😀

annalena
14. nov 2009

co ja viem, tak nieco dostanes, ale len zato, ze to znovu pokopes 🙂 mne to zhnilo tusim len raz, 1 XP som dostala urcite za kazde policko.
🙂

marianka79
autor
14. nov 2009

annalena teba nmám za susedu ale ak by som mala tak by som ti pohnojila velmi rada len mám už ale 100susedov a nemám čas hnojit všetkým tak sorry a vdaka za hnojenie

viac susedov viac pohnojeného 😉 díky

annalena
14. nov 2009

marianka 🙂 verim ze pri 100 susedoch je tazko hnojit vsetkym....to by som ani ja nestihala robit. Ja mam mojich 17, takze to sa este da 😀
ja si len neviem predstavit, ako ste prisli k tolkym susedom.....ja som musela nahovarat ludi, v mojom okoli to skoro nikto nehra....uz som si myslela aj ze som divna 😀 a potom som objavila tento pokec na MK. Som rada, ze v tom niesom sama 😉

dididi30
14. nov 2009

annalenka, jednoducho, napises tu a mas ich kolko chces 😅 😉 ja som tiez nahovarala, ale netrvalo to dlho, no a teraz aj oni hraju 😀
ja to uz neriesim, teda to hnojenie....je to jednoduche, aj ked ma niekto vela susedov, hnoji zvacsa tym istym...
ja som za menej priatelov 🙂

mauzos
14. nov 2009

didi ak ma niekto poziada o susedstvo, tak ho mam odmietnut len preto, lebo mu nestihnem pohnojit? 😀
tolko susedov som mala davno predtym ako vobec vymysleli hnojenie.

annalena najdi si na FB skupinu Farmville y modreho konika a tam mas susedov az az 😉

mauzos
14. nov 2009

samozrejme Farmville z modreho konika 😝

sofik
14. nov 2009

ja tiež hnojím každý den aspon 10 susedom ale niekedy sa to nedá lebo je farmville pomalý ☹ napr: dnes mi znova blbne 😠

annalena
14. nov 2009

Ak by som aj ja mala tolko susedov, tak by som to asi tiez neriesila uz a hnojila bud stale tym istym alebo podla prilezitosti.... 🙂 A hnojit sa da vzdy iba tych 5 policok alebo aj viac? Mne vzdy dovoli len 5 a len 1x za den u toho isteho cloveka.
A diky za tip mauzos 🙂 Idem to vyskusat, uz chcem aj ja konecne expandovat 😀

sofik
15. nov 2009

dnes som hnojila asi 30 susedom, tak dúfam že sú radi 😉

dadka212
15. nov 2009

ja nehnojím stále tých istých, väčšinou sa snažím pohnojiť aspoň tých, čo pohnojili mne, im to opätujem 😎

mne tá farma zas dosť blbne 😖 už ma to prestáva baviť nasadím a zachvílku tam idem a nasadené nie je hlavne že prachy odrátalo, tak sadím znova.... momentálne fičím na FishIsle je to vlastne to isté ako FV 🙂

bianca
15. nov 2009

ahojte kocky

odkedy su k adopcii moriaky???

juliam
15. nov 2009

bianca - tuším sú od piatka
annalena - môže sa vždy pohnojiť len tých 5 políčok a len raz za deň u toho istého človeka
ja práve hnojím o dušu, len mi ide straaaašne pomaly net, dosť mi to seká, ma poráža

layla
15. nov 2009

ahojte, pridavam sa k zavislackam 🙂 hram tuto hru len tri dni, ale uz sa neviem od nej odtrhnut 😀 😀 😀 som v 8leveli. uz som sa pridala aj do skupiny na fcb 🙂
vidim, ze sa tu bavite o nejakom hnojeni??? vysvetlite mi prosim vas, co to je? 😅 dakujem

chymenitta33
15. nov 2009

Ahojte🙂
Začala som včera s farmou dneska som v 7 leveli ma to velmi chytilo. Kočky ak by ste mali záujem tak potrebujem susedky, ak si ma chcete pridať tak som Dominika Hruškova...Dakujem🙂

sumienka2525
15. nov 2009

Aj mna si mozete pridat na fc, potrebujem susuedov 🙂 Adriana Fomincevova

bianca
15. nov 2009

custe decka.Mne sa vobec nedari hnojit.Aj ked na vas kliknem tak mi vobec nenaskoci moznost hnojit.Ani ten barel s poctom nesvieti.Uz ma to stve

annalena
15. nov 2009

Ahoj layla 🙂 tak to dobre ides, 3 dni a uz 8 level 😀 😀 😀 ...to mne to na zaciatku islo dost pomaly....
Hnojenie alebo fertilizacii, to ti naskoci take okienko, ze ci chces pomoct susedovi a ofertilizovat/pohnojit jeho pole...ak das accept, tak mozes kliknut na 5 policok u suseda, kde je nieco nasadene a "pohnojit ich". Ty dostavas zato nejake mince a XP. On ma zato tiez XP ked zbiera urodu. A to iste by mali robit tvoji susedia aj u teba, na oplatku 😉 Ked mas "nahnojene" tak mas aj vacsie jahody, tekvice, papriku... 😀 😀

juliam vdaka 🙂 som sa bala, aby som to nezanedbavala...nechcem si pohnevat susedov, udrziavam zatial dobre vztahy 😀 ak by sa nahodou dalo viacej, ale ked len 5, tak ok 🙂

annalena
15. nov 2009

Aha a este ze ked mas pohnojene, tak ti nad polickami blikaju take hviezdicky ci co to je 😀 😀

marianka79
autor
15. nov 2009

annalena to ja som spískla tuto temu tak som rada že si sa prestala vdaka nej pripadat divná 😉 ja som si to tiež o sabe myslela tak preto som bola zvedavá či to niekto hrá

marianka79
autor
15. nov 2009

a ak chcete viac susedov pridajte sa do skupiny naFB farmville a oni si vás tam pridajú ale sú tam aj čínania arabi a ja neviem ešte kto ale hrá to tušim cely svet 😲

marianka79
autor
15. nov 2009

a už tu boli témy cafe world ,pet society a iné z FB ale ani jedna sa tušim tak neujala ako táto že? 😉