Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

dididi30
3. dec 2009

koho este nemam tak si ho pridam 😉 😀 do ip meno a uz dnes hnojime 😀 😀 😀 😀 🙂

dididi30
3. dec 2009

jaj a cafe world mi siel tiez zle, ale uz je to oki, vymenila som casnicky 😉 konecne sa to rozbehlo 🙂 ale dlho mi neslo ani casnicky vymenit 🙄 😉

sofik
3. dec 2009

farmivile - už sa teším na nové dekorácie a darčeky 🙂

lilu18
3. dec 2009

halooo..fakt nikto nepotrebuje suseda do farmy???? 😕 😕 😕 😕 😕

mauzos
4. dec 2009

honey presne ako pise dadka, krasne ti to tam ukazuju, ako to poukladat, aby to tak vyzeralo. Nie je to na sebe, ale tesne za sebou a tym padom to vyzera, akoby to bolo vysoke 😉

sofik
4. dec 2009

aj ja si myslím že je to poukladané tesne za sebou a preto ten efekt

inak nové dekorácie a darčeky - niektoré sú fajn ale niektoré by som si na farmu nedala 😉

honey023
4. dec 2009

No mohli dať aj krajšie veci... a veľa vecí dali za FV 😠 , ale aspoň, že dali stromček zadarmo 😀 a mohli pridať aj stromčeky - nejaké smreky, borovice.

weja
4. dec 2009

ja som sa tešila na nejaké pekné zasnežené stromčeky a ništ... 😖 aj dekorácie mohli spraviť trocha lepšie, tak vianočnejšie, ale nevadí, som zvedavá, čo sa vykľuje z tých darčekov... 🙂

jojka120
4. dec 2009

ahoj ja nerozumiem tym darcekom 😅 kde sa stracaju???? 😒

pacna
4. dec 2009

kurnik 5x som dala na farmu darceky a zakazdym ma to vyhodilo 😠 😠 😠 😠 😠

honey023
4. dec 2009

Oni sa nestrácajú, oni sa ukladajú pod stromček... ak myškou prejdete pri stromčeku, tak vám ukazuje, že koľko ich tam máte napr. 8/60 (čiže osem máte a 52 ešte môžete pridať).

A ževraj, keď po každých 20 darčekoch stromček vyrastie 😉 a od 24. decembra do 7. januára si tie darčeky môžme rozbaliť.

eva7780
4. dec 2009

som zvedavá čo vtých darčekoch bude 😉

ikke
4. dec 2009

mamicka85 • 1d • Dnes o 16:54
Ja som od Pet Society úplne že závislá 🙂 🙂 sú tu nejaké mamičky alebo žienky ktoré sú tiež závislé??

mattus33
4. dec 2009

cawte ak je tu niekto taky dobry, co uz nehra alebo ma dost cash, ze by mi poslal tu vianocnu budovu (santas workshop alebo tu druhu) ak je tu niekto taky pls napiste mi na facebook Matúš Slavkovský

smailinka
4. dec 2009

http://www.fville.cz/dva-kurniky-zadny-problem

aby ste vedeli, ako sa to dá 😉

lifiatko
4. dec 2009

vratim sa k tym stankom s kvetmi... mala som tie kvietky 2 tyzdne, fajn, ale teraz zvädli... dokedy ich tam budem mat? daju sa nejako odstranit, ci same zmiznu?

dadka212
4. dec 2009

Lifiatko daj si tu červenú lopatu či čo je to proste delete tool a s tým to vymažeš 😉

zusikk
6. dec 2009

ide vam farma? mne nie a uz budeem musiet zberat urodu ☹

ena
6. dec 2009

lifiatko, kvietky postupne vadnu, a nakoniec zmiznu

dididi30
6. dec 2009

ani mne nejde farma 😠 chvala bohu som posadila 🙂

ena naozaj zmiznu? lebo ja viem,ze ich vykopat 😕 neviem, nemam odskusane 😉

sofik
6. dec 2009

ja som tie zvadnuté kvietky stále musela vykopat lebo mi nemizli 😉

eva7780
6. dec 2009

Kamoške nechce prijať na farme vianočny stromček,nestalo sa vám to?Stále jej tam vypisuje niečo po anglicky,nezáleži to od levelu alebo od počtu priatelov?

olivova
6. dec 2009

ani mne nejde prijat vianocny stromcek...a ani otvorit balicky, preco? Mam tam daku kapacitu na inom stromceku, ktory som si kupila - ze 6/60...to musim dostat 60 darcekov??? Ci tie sa otvaraju az na vianoce?

gabi0201
6. dec 2009

prosim Ta, ako si si kupila stromček?

titkovamiriam
6. dec 2009

stromcek som mala v lavo hore a len som si ho ,,nasadila,,darceky sa bude dat rozbalovat od 24.12 kapacita je 60 ja uz svoje musim predavat

honey023
6. dec 2009

gabi0201: stromček sa nedá kúpiť, farmville nám ho dal zadarmo a uložil ho tam, kde sa ti zhromažďujú darčeky (ešte pred tým musíš, ale kliknúť vľavo na taký malý obrázok stromčeka a potom ti ho hodí do tých darčekov)

olivova: tak potom máš nejaký stromček, keď ti ukazuje 6/60 😉 - to znamená, že máš 6 darčekov zo 60. Vianočné darčeky si budeme môcť otvoriť až 24. decembra (do 7. januára) a po každých 20 darčekoch sa stromček zväčší a je viac ozdobený 😉

eva7780: netuším prečo, ale nech si ho skúsi pozrieť v tých darčekoch, možno ho tam nájde

eva7780
6. dec 2009

honey nenašla ani v darčekoch,to som jej radila aj ja,lebo moj bol práve tam a tiež už nemám miesto pre darčeky 😒

onee
7. dec 2009

Potrbujem susedov do FarmVille. Kto chce byt sused? 🙂

marianka79
autor
7. dec 2009

ja potrebujem niekoho kto mi vybalí všetky tie darčeky čo som dostala kto mi pomože? 😀 😉

adina22
8. dec 2009

Ahojte neviete mi poradit neda sa kupit este jeden vianocny stromcek?ten svoj mam uz plny a chodia mi dalsie darceky...kludne by som zaplnila este jeden,je mi luto ich predavat 😀