Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

eva7780
8. okt 2009

lilu ked nebudú zelené,oni niečo vymyslia 😀 😀

lilu18
9. okt 2009

ranko..tak zelene este su ale ja zase nemozem poslat..nechapem ☹

dadka33
9. okt 2009

ahojte kocky dnes som sa dostala do 29 levelu konecne uz som myslela ze sa toho nedozijem 😀

Lilu az po 9 to skus

patricia1971
9. okt 2009

baby,tak ja mám sdtrááášne vela tých zelených......čo sa s nimi bude diať,neviete niekto???? 😝 😝 😝

zrzulka
9. okt 2009

Slavka ani mne sa tie slony na farmu nehodia🙂)) Mozno nas tvorcovia prekvapia a dalsi zver bude zirafa🙂)))

Tiez mam vela tych zelenych zvierat - stromov . Spravim park🙂))))))
Aj ja som poslala dnes darceky pre sqelych susedov zelenacov tak robte miestecko pre tie zazraky🙂

mauzos
9. okt 2009

s tymi zelenymi sa zrejme nic nebude diat, su to len dekoracie. Ja co som mala naviac, som predala, uz sa mi fakt nezmestili, nechala som si len po jednom z kazdeho.

Zrzulka taka zirafa by potesila 😀

parvitas
9. okt 2009

ďakujem ešte raz za susedky 🙂

jo, žirafa by bola celkom zujímavá 🙂

lasenka
9. okt 2009

babule, mam otazku:
ked niektora z vas dostane tu farebnu maslicku - bielu, zltu, cervenu alebo modru a zverejnite to, tak tam pise - get bonus... co to znamena? pripisu sa nejake peniazky alebo xp?

a este mi prosim vas povedzte, ako premenim ugly duckling na labut... 😒

dakujem 🙂

parvitas
9. okt 2009

lasenka, ked publikujes svoj uspech (v hocicom), tak nan ini mozu kliknut a ziskat z toho nieco... a samozrejme ty to mozes robit od inych...
ale o skaredom kacatku neviem, este som ho nemala...

mauzos
9. okt 2009

kacatko sa ti za 3 dni premeni na labut 😉

lasenka
9. okt 2009

parvitas - dakujem 😉
teda aspon myslim, ze kacatko sa meni na labut 😉 🙂

sticker
9. okt 2009

Babenky a papierové sa nedajú získať za nič, iba za postup do ďalšieho levelu? ☹

lilu18
9. okt 2009

tak tie zelene sa mi nepodarilo poslat,susedkam som poslala normal.zvieratko aj tak sa mi velmi nepacili 😀 na trave uplne zaniknu,nie je ich vidiet

tak kaciatko na labut?/ pekne a co ta ovecka cierna??z nej bude co?? 😨

mauzos
9. okt 2009

lilu z nej nebude nic, len dava viac peniazkov za vlnu ako prii bielej

vinka
9. okt 2009

Baby ja stále hladám susedky.Tak mi pomôžte. 😉 Aj ja chcem mať takú krásnu farmu ako vy.Aj darčeky by ste mi mohly poslať som chudobná. 😉 😀

zanetak
9. okt 2009

vinka IP poslala som ti meno.

zuzkazv
9. okt 2009

ahojte žienky tak už som poslala olivovník aj druhej várke 🙂 ak niekto nedostal tak nech sa ozve 😉 a žirafu chcem aj ja 🙂

zuza80
9. okt 2009

ahojte, pridávam sa do klubu. ja som len na začiatku, 5 level. ako sa hladajú susedia?

gajana1
9. okt 2009

Ahojte baby ja som len začiatočnička som v 6level. a potrebovala by som susedov

lasenka
9. okt 2009

... a ja chcem mačičku a psíka 😉

ale vsimla som si, ze v Supermarkete pridu coskoro kvety 🙂 tie ja milujem 🙂

dada27
9. okt 2009

Ahojte lasenka a to ako vieš o tých kvetoch? 🙂

dada27
9. okt 2009

aj ja sa na nich teším už tie moje vonku odkvitli 🙂

zuzkazv
9. okt 2009

lasenka aj ja som si to všimla ale hlavne by malo už ísť to zväčšenie farmy lebo už nemám nič kde dávať 😠 ale na kvietky sa aj tak teším 😎

natsa
9. okt 2009

Ahojte.chcem sa spýtať že ked sadíte to isté, kolko krát aby ste dostali hviezdičku.

dipietro74
9. okt 2009

Ahojte kto ma ešte nema pri susedoch a potrebuje susedov kludne si ma moze pridat budem rad moje meno je Peter Zubrík . DAKUJEM

vinka
9. okt 2009

Baby ak som vám niektorej neodpovedala alebo neprijala susedstvo nieje to tým,že nechcem ale bud som tzo prehliadla alebo som niečo zle stlačila.Tak sa hláste.Ak ste mi niektorá niečo poslali tak som žiaden darček nedostala.Ale rada nejaký príjmem. 😀

sticker
9. okt 2009

Ivet stále dokola, kým nie je hviezdička 😀 😀 Ja len sledujem ako rýchlo sa posúva tá modrá čiarka a sadím, kým nie je hotovo 😀

petikd
9. okt 2009

Baby ked si dáte myšku na to počítadlo,tak vám ukáže,koľko máte a koľko ešte potrebujete 😉

sticker
9. okt 2009

Jaj Peti to som nemala vedieť 😝 Teraz to nemá to správne napätie 😀 😀 Ale vďaka 🙂 😉

petikd
9. okt 2009

Sticker prepáč 😉