Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

smailinka
17. nov 2009

keď rastie 10hod, tak za ďalších 5 pohnije...proste polovičný čas ako to rástlo...

gabi0201
17. nov 2009

polovičný? na stranke o farmville je pisane kolko rastie tolko vydrží 😕 ja sa achcem opytať odkial beriete tie vajcia na adopciu, ja som už niekolko krat vyprazdňovala kurnik ale žiadne vajce mi na adopciu neponúklo, ☹

smailinka
17. nov 2009

gabi, toľko som to neskúšala, riadim sa podľa tej polovice....

lesnamacicka
17. nov 2009

tak teda polovičný? 😖 😕 Mne tvrdili ze taký istý 😠 Tak pardon za zlé info.

sofik
17. nov 2009

Ja si tiež myslím že ked dozrieva 8 hodín, 8 hodín by malo vydržat 😉

gabi0201
17. nov 2009

odkopírovane z hlavnej stranky :
FARMVILLE - ČASTÉ DOTAZY HRÁČŮ - FAQ (frequently asked questions)

OT: Chci hrát farmville. Kde ho mám najít?
ODP: Abys mohl/a hrát hru Farmville, musíš mít účet na Facebooku. Pokud účet máš, stačí přes spodní lištu facebooku nalevo najet na položku "Aplikace" a najít "Farmville", nebo kliknout na následující odkaz, který tě dostane přímo do hry: http://apps.facebook.com/onthefarm/

OT: Jak dlouho trvá, než mi zvadnou rostliny, které vypěstuji?
ODP: Na sklizení rostlin máte stejně dlouhý čas, po který daná rostlina zrála. Například u jahod, které zrají 4 hodiny máte po uzrání další 4 hodiny na sklizení.

OT: Jak mám vydělat víc Farmville peněz (bankovek)?
ODP: Farmville bankovky přibývají o jednu v každém kole hry, další (a bohužel poslední) způsob jak zvýšit počet vlastněných bankovek je koupit si je za opravdové peníze. To můžete například přes PAY PAL a další platební systémy - viz. hra samotná

OT: Kolik má Farmville kol?
ODP: 70

atď....

bianca
17. nov 2009

tak to je potom divne.Mne to fakt decka pohnilo ale mne to skoro cele blbne tak to bude asi tym

pacna
18. nov 2009

baby prosim vas naco je ten kvetinovy stanok?

emily333
18. nov 2009

dobre ranko chcem sa spytat co mam robit aby som z toho - King of Compost dostala stuzku?

inneska
18. nov 2009

pacna...ked si klikneš na stánok, dáš hne prvý riadok, tak ti ukáže aké kvietky v ňom máš...a bud si ich posadíš ty, alebo ich dáš na hlavnú stránku FB, aby si ich mohli zobrať priatelia 🙂

emily...to je, že z kolkých pohnojených políčok pozbieraš úrodu 😉

emily333
18. nov 2009

inneska dakujem za info 😵

lucka23
18. nov 2009

ahojte. inneska ja ked kliknem na stanok tak mi da len 2 moznosti move a sell. ako teda zistim ze tam mam nejake kvietky? 😕 diky za info 🙂

honey023
18. nov 2009

Lucka23: no ja keď kliknem na stánok, tak mi dá: LOOK INSIDE, sell, move. Keď klikneš look inside, tak ti zobrazí kvietky, ktoré si môžeš dať na farmu, alebo publikovať na nástenku.

Chcem sa opýtať, tie kvietky z toho stánku vám po určitom čase zhnijú? Alebo to je len ako dekorácia a zostanú navždy také pekné 🙂 alebo koľko dní vydržia a potom sa musia vypestovať nové?

lucka23
18. nov 2009

hmm to je divne ale ja to tam nemam 😠

lucka23
18. nov 2009

inak nemoze to byt pre to z tam mam 0/30? 😅 a nesadim kvety?

honey023
18. nov 2009

hej, hej to je kvôli tomu... takže už si sa dopátrala 🙂

maruska83
18. nov 2009

ahojte dievcata..mam jednu otazocku ..ma niektora z vas viac kurinov,lebo mne tam pise limit jeden... 😉

inneska
18. nov 2009

honey...kvietky od vysadenia na farmu vydržia 2 týždne 🙂 potom budeš musieť vysadiť nové...

lucka, tak ako píšeš...máš tam nulu, tak preto..aj ja mám už nulu 😀 😀 😀

muruska...každá máme len jeden 😉

lucka23
18. nov 2009

takze aby som tam nemala 0 musim sadit kvety alebo ako? 😅

dididi30
18. nov 2009

ahojte
tak aj mna by zaujimalo co s tym kurnikom, ked tam pise,ze 1limit 😒 co mam urobit aby sa dal kupit?? 😕 🙄

honey023
18. nov 2009

ineska: ďakujem, tak to vydrží dosť dlho... a potom tie ďalšie nové kvety do toho stánku budem musieť ja nejako dať, alebo si to spraví farma sama 🙂 pri zbieraní úrody.

Dididi: Ten kurník sa dá kúpiť iba jeden, čiže viac už nemôžete mať na farme. Možno neskôr dajú aj viac ako pri kravíne, ten sprístupnili, že ich môže byť na farme viac.

Lucka: hej, hej saď teraz kvety 😉

dididi30
18. nov 2009

honey diky 😉 no , takze sliepocky sa nech pekne vetraju vonku 😀

honey023
18. nov 2009

😀 To máš potom viac ako 20 sliepok? Keď ostatné sa musia vetrať? 🙂

smailinka
18. nov 2009

gabi0201, ok, ja som sa len na to nespoliehala....nehádam sa.... 😀
môžeš prosím ťa dať link, kde si takéto info našla??? vďaka

sticker
18. nov 2009

Baby tá posledná stužka je začo? Keď pozbieram pohnojenú úrodu? Ďakujem 🙂

dididi30
18. nov 2009

honey, no veru viac 😖 ale to je este nic ked kuk ostatne susedky 😉 😀

dididi30
18. nov 2009

gabi super info,...a ja ze preco baby maju vstrede tie barikady 😀 😀 😀 no ucim sa, no 😝 😉 😎

inneska
18. nov 2009

sticker....hej, za zber pohnojených políčok 😉

honey...asi treba sadiť kvietky a pri zbere sa nejako ´dajú´ do stánku, neviem, ja ho mám tiež od dnes 😅

idem kuki ten link 🙂

sofik
18. nov 2009

pribudli nám stužky tak možme zbierat medaily 🙂

aj mne by sa zišiel další kurník lebo mi už sliepky behajú po farme 😠