Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

andreah70
6. sep 2009

kočky poradte ako si mám vymeniť tie mince za papierove peniaze.

marianka79
autor
6. sep 2009

andreah a to sa dá aj ja chcem vediet ako?

zuzkap2
6. sep 2009

andreah, mince za papierove nevymenis 😒 papierove dostavas za stuzky

andreah70
6. sep 2009

zuzi dík, ja som si myslela že to ide. lebo keď kliknem už neviem na čo sa mi tam objaví taká tabuľka že koľko dolárov je za papierové a dole sú nejaké kreditné karty a vôbec neviem na čo to tam je 😕

eva7780
6. sep 2009

dnes to je riadne spomalené,zase sa mi tam nedalo dostať 😠 skoro ma porazilo,lebo mi treba zbierať úrodu

olivova
6. sep 2009

baby a mne zmizli vsetci susedia 😲 ...to ako? a preco?

martinadt
6. sep 2009

ja tam nemam nikoho ako susedovcov 😝

martinadt
6. sep 2009

evka ty to berieš vážne 😀

tinika
6. sep 2009

ja som k tej hre dosla včera, mm mi ju síce ukazoval skor ale reku čo tam budem. ... a teraz len čakam kedy čo vyrastie a sadim a sadim hihi

tinika
6. sep 2009

a tiez mi blbol ff a mi zhnila uroda 😠

tinika
6. sep 2009

a tie FV akoze papierove peniaze čo s nimi, ako ich viem pouzit?

danulicek
6. sep 2009

ahojte dievcata, ja som tiez zavislacka na tejto hre a uz som sa dopracovala do 31.levelu... tie FV bankovky dostavate za postup do dalsieho levelu, zo zaciatku to ide rychlo, ale potom sa vam zvysuje aj rozpatie bodov, ktore musite ziskat do dalsieho levelu a uz sa ziskavaju tazsie.
daju sa minut na cokolvek, ale asi najviac sa vyburite pri dekoraciach 😀 tam vam vzdy napise, kolko FV bankoviek to stoji.
a este ste sa pytali,preco a ako su tie limity s darcekmi, ak si dobre spominam. takze denny limit je 20, potom sa dlho neda poslat nikomu a postupne sa to zvysuje. nemam to odcekovane, ale napr. ked chcete poslat za dve hodky, da sa len jednemu, ak za 3, da sa dvom. ale to je len priklad, lebo neviem, ako rychlo to ide. taakze tak 🙂
aha a este-medailu mozete ziskat aj za to, ze odfotite urcity pocet zahradiek/farmiciek. takze vyuzite to, ze mate tolko susedov a fotte 🙂

zuzkap2
6. sep 2009

dnes aj mne blbne FB, no ale stihla som pokosit aj posadit 😀 len to trvalo skoro hodinu 😝

janette4
6. sep 2009

všetkým veľmi pekne ďakujem za darčeky.

ja som začala hrať v piatok,dnes som prešla do 9.levelu.

pacna
7. sep 2009

ahojte baby prosim vas a ako poslem darceky zajka a tak? 🙂

dadka33
7. sep 2009

ahojte farmarky 🙂

Janette4--pekna zavislacka je z teba 😀

Pacna--klikni na free gifts vedla play tam ti ukazuje co chces poslat a potom si das proceed to send akliknes tam na mena susedov ktorim chces posielat a odosles 😉

janette4
7. sep 2009

dadka, to kvôli vám.ale už sa nainfikoval aj manžel,keď pozerá film,sem tam mi sem klikne prípadne pozbiera úrodu a zas niečo zasadí 😀

babulky farmárky, môj brat to včera začal hrať a nikoho nepozná,takže bude rád,ke´D si ho pridáte do priateľov a susedov.Volá sa Marián Moravčík.Ďakujem.

bubaczik
7. sep 2009

čafte..idem rozdavať darčeky,mate nejake špeci požiadavky? 😕 janette ja sim ho pridam,kymmam limit 😀

bubaczik
7. sep 2009

janette len na fcb su traja Moravčikovci ☹ ktory je on?

janette4
7. sep 2009

bubaczik:marián.profilovú fotku má červené auto

bubaczik
7. sep 2009

hej už som našla ho u teba 😉

ivulka1980
7. sep 2009

ahooojte farmárky 😵 😵 😵 aj ja farmárčim...som tu skoro celý den, bo si sadím po dvoch hodinách, rýchlejšie sa dostávam do dalšieho kola 😉 😉 😉 som v 13 a idem do 14, či do 16 ??? 😝 ani neviem, a to hlavne, že som sa teraz odtial off 😅 😅 😅 aj mne to ide dosť pomaly, sa to akosi kazí ten fb 😠 😠 😠 alebo, žeby tam bolo tolko ludí??? tak som rada, že som našla takúto tému....🙂 a ozaj, ako sa sem znova dostanem??? dá sa tonejk uložiť? či do záložiek?? bože, som tatar..neviem 😖 😖 😖 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2009

hej mozes si to dat aj do zaloziek :P

janette4
7. sep 2009

no Ivulka a šikovno si nás pridaj do priateľov a susedov 😀

eva7780
7. sep 2009

zase sa neviem dostať na farmu 😠 a mám zbierať 😠

ivulka1980
8. sep 2009

janette4 no fajne...ale to daj meno, pod ktorým ta nájdem 😉 a co potom, ked budeme susedky??? viem, že kedmáš 8 susedov, dá sa ti zvačšiť farma... a čo potom, ked ich máš viac? znova zvačšíš farmu???

claudinka

no tak takto som sa sem dostala.....cez záložky 😀 idem preinštalovať windows, tak dufam, že si nezabudnem záložky odpísať..alebo aspon uložiť do mailov 😀 bo som nahratá...či?

zuzula25
8. sep 2009

babule ahojte.ja to hram asi 3 den a je to celkom zaujimave??ako sa da zvacsit farma??ked uz nema kde sadit??mozem si vas pridat do susedov??

slaviq81
8. sep 2009

Zuzula, farmu si môžeš zväčšiť až keď zarobíš dosť peňazí, v markete - expand farm 😉

Baby, ja vám posielam darčeky a naspäť nič 😀 😝

zuzula25
8. sep 2009

slaviq dakujem.

eva7780
8. sep 2009

slavi poslané 😉 síce až teraz,ale predsa 😀