Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

nawal
19. okt 2009

baby ja som 2 dni uplne kaslala na FV, strasne to mrzlo som myslela ze to oplieskam 😀 . teraz sa to troska zmudrilo.

inneska
19. okt 2009

luci...ked si v markete, tak pod tými hviezdičkami si zájdi s myškou na ten tmavý pásik a tam ti ukáže kolko musíš dopestovať do hviezdičky(ukazuje ti aj kolko si už dopestovala) 🙂

nawal...aj ti moc toho pohnilo?? 😅

silvia.t
20. okt 2009

ahojte baby tak sa pridavam do klubu,aj mna to dostalo,teraz som v 15 lev. ale treba mi este nejakych susedov? nema niekto zaujem? 😀

katkaluky2
20. okt 2009

ahojte baby, mne vôbec nedáva to hnojivo. Od čoho to závisí? A potrebujem susedov 😉

lante
20. okt 2009

Viete niektorá ako sa dá pohnojiť susedom na farme?
Získavajú sa za to ocenenie, ale zatiaľ som nedošla nato ako sa to dá...
a to mám 34 level

zanetak
20. okt 2009

tak mne to našťastie nemrzne ťuk-ťuk . asi to záleží aj od počtu zvierat, čim ich je viac tým to viac mrzne.

hano13
20. okt 2009

Nevie niekto nejaký dobrý trik na farmville ako rýchlo získat xp uz som 31 level a na nic som este neprisiel. Prosím porad´te aj ja pomôžem.

ingola21
20. okt 2009

Hano13 tak porad aj nam🙂

ingola21
20. okt 2009

baby kedy si môžem kupiť farmu22x22 ? kolko musim mať susedov alebo ktory level?od čoho to vlastne zavisi? 😉

stanka26
20. okt 2009

no farmu 22x22 si môžeš kúpiť ked budeš mať viac ako 16 susedov,tam ty to potom napíše.

ingola21
20. okt 2009

ved ja mam strašne vela susedov a stale sa mi neda kupiť ..a mam 26level... ☹

stanka26
20. okt 2009

a máš ich vyše 16.

traky
20. okt 2009

hladam susedou na farme , kto sa prida? do IP, diky 😉

eviska83
20. okt 2009

ingola- velkost 22x22 este nieje- pise tam - coming soon - tak neviem kedy to myslia ,lebo uz to je tak pekne dlho 😝
lante- nahodne vybraty hraci dostanu hnojivo - a potom mozu hnojit 😵

traky
20. okt 2009

a este som len chcela nech vas nemyli ze nemam fotku a a mam malo prispevkou- ja som tu uz dlho, len sa mi vcera podarilo zlikvidovat moj stary nic traktor....a nikto z adminou sa mi nehlasy.... 😅

ketyh
20. okt 2009

tak dnes to uz kaslem! farmu mi ani neotvori, ani darceky mi nejdu posielat 😠

inneska
20. okt 2009

a to ja tak moc poslúcham, že mne farma stále funguje a nehapruje?? 😅 😅 😅

inneska
20. okt 2009

a vie niekto, ako vyzerá to hnojivo, ked sa objaví?? alebo teda kedy sa zjaví...či hned po pomoci susedovi, či treba chvílku počkať...

silvia.t
20. okt 2009

ahojte baby tak som vam poslala ziadosti na FB moje meno je Silvia Tasli...nie je to tajomstvo takze tak verejne 😀 nechce sa mi odpovetat na IP 😉 dnes mam vyprsany limit na priatelov tak zajtra si vas pridam do farmy,ale vy si pridajte mna 🙂

zusikk
20. okt 2009

no babule o 16-tej som pozberala a nebolo hnile nic 🙂 diki zta radu a namotalo ma to riadne este som sa nikdy ziadnu hru nehrala na nete a dost ma to raflo hoci som dlho odolavala....no ja chodim sice do prace ale v pohode sa to da tak naplanovat aby sa to dalo zmaknut 😉
a neviete preco mi nejde oslavovat zo susedmi ich uspechy?ak maju na domovskej stranke oznam o stuhe nejakej tak si kliknem a ono mi napise bud 100 minci ziskavam ze oslavujem s nimi a nic...nic nepricita hoci skor mi to pricitavalo ☹ ....

sticker
20. okt 2009

Zuzi keď ti už ukáže tú tabuľku, že získavať napr. 100 mincí, tak už ich máš pripočítané 🙂

milhaus
20. okt 2009

mne farma neblbne dneska

eva7780
20. okt 2009

mne tiež dnes farma išla,akurát mi ide strašne pomaly zber urody zo stromov a všetko čo sa týka zvierat,ani ma to nebaví,vždy mi to trvá neuveritelne dlho 😠 ešte že zber z pola ide v pohode

sticker
20. okt 2009

Evi tak ja to mám naopak 😀 Pole des a ostatné sa dá 😝 😀

eva7780
20. okt 2009

sticker mne toto spomalenie trvá už dosť dlho 😖

zusikk
20. okt 2009

😀 INESSKA ja viem mala som ho sla som ako vypomoct susedom a ono sa mi tam zjavil po odkliknuti sacok biely z hnojivom a tym som mohla hnojit ako som klikala na policka tak sa rozprasovali tie hviezdicky.....ale asi len cca 5 susedov a kazdemu tak cca zo 5 policok som mohla odkliknut potom uz sa sacok stratil....vzdy ked som sla akoze pomahat dfalsiemu susedovi sa sacok objavil ale nepocitala som presne ale len asi zo 5 susedov a cca po 5 policok....viac mi to "nedalo" asi som este nizky level 😉

babule a da sa t 😉 o odelit priatelov od priatelov na farmville?neviem ci ste to tu preberali uz a pravdupovediac moc sa mi nechce citat dozadu je toho aj na tri vecery citania

sticker
20. okt 2009

Zuzi ja som si vytvorila také skupiny a baby z farmville mám všetky v tej skupine. A dá sa tam nastaviť aby si napr. fotky pozerala iba nejaká skupina ľudí 🙂
Evi aj mne to blbne tak týždeň, ak nie viac. Ale už som si zvykla. Akurát na to neprestajné obnovovanie stránky si nezvyknem 🙄

sticker
20. okt 2009

A ešte - mne dnes kamarátka pohnojila a mala som krásne hviezdičky 😵

nada.hope
20. okt 2009

Tak ja som prave pohnojila nejake farmicky a na stuzke mam cislo 55, takze uz iba 45 do prvej novej stuzky.............ale co sa s tym deje na tych farmach, ktore som pohnojila neviem 😒

nada.hope
20. okt 2009

Huraaaaaaaaaaa hlasim prva zlta stuha za pohnojovanie,.................a princip? Ak sa vam pravo dolu v rohu pri navstevach vasich susedov objavi modre vrecko s napisom super grow staci iba zacat rychlo klikat susedovi na policka, pohnojite vsetky ktore stihnete odklikat pokym neskonci odpocitavanie..............ale pozer nedaju sa hnojit vsetky policka, iba tie ktore su cerstvo vysadene, alebo maju este nizke percentu rastu, nepohnojite tie ktore su uz skoro zrele................
VY sice pohnojite aj 20 policok ak sa vam tolko podari odklikat susedovi, ale odpise sa vam na stuhe iba 5, takze ak mate minimalne 20 susedov, je tu realna sanca, ze podobne ako ja mate stuhu na prvy sup,......tak vela stastia s pohnojovanim..............
Este by ma zaujimalo ako rychlo tieto pohnojene policka rastu oproti ostatnym 🙂))