Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

marianka79
autor
19. nov 2009

možo koli tomu začneš hrat aj iné hry 😀 ale každopádne to dobrý nápad nebol ☹

natsa
19. nov 2009

pripájam sa k ostatným.musím to všetko prejst a trvá to dlho kým si niečo prečítam ohladom hry farm ville.Môj názor je farm ville zvlášť kedže ju hrá viac ludí a ostatné hry spolu.Nepáči sa mi nová zmena 😢

sofik
20. nov 2009

konečne som to našla ale bude to dobre domiešané 😒

mauzos
20. nov 2009

marianka urcite nezacnem, nemam cas, ledva stiham farmu 😀

Janocka preco to nemohlo ostat tak ako to bolo? Ved to by sa potom mohli zlucovat aj temy ohladom tehotenstiev, babatiek a podobne, ved tiez maju spolocneho menovatela 😠

honey023
20. nov 2009

Tak vraj dnes nás čakajú na farme ďalšie novinky: odkladací priestor, kde si môžme odložiť veci, ktoré chceme mať, ale nechceme ich ukazovať na farme.

A teraz momentálne nejde farma, lebo ju prerábajú a začínajú sa mi tam pri spustení zobrazovať obrázky - a je to farma cirkus :D , no však uvidíme...

lesnamacicka
20. nov 2009

Hej, už som pozerala, su tam tie cirkusove veci, ale mna nejako moc nenadchli 😕 A dost ich je za tie papierové peniaze, teda vacsina, a uz ma to stve.

A ten odkladaci priestor, napr. do jednej budovy moze ist veci 20, do inej len 2... 😖 Tak uvidim využitie, ja tam zatiaľ moc zbytočností nemám.

zanetak
20. nov 2009

bolo bi fajn, keby ste napríklad všetci začínali svoj príspevok takto

farmville : ................................

alebo

cafe world: ...............................

aspoň nebudeme musiet čítat všetko rad radom 🙂

titkovamiriam
20. nov 2009

a ja ze nejde len mne lebo v praci mam PC na prd 😅 😅 😅 ja som sa pridala aj do druhej rybyckovej hry....len ci budem stihat

kika777
20. nov 2009

happy farm: kto to hrá???

emily333
20. nov 2009

farm Ville::: ten cikrus neviem naco je dobry ved my nehrame lunapark a tie vlajocky v darcekok tiez nic moc😠 .radej mali dat byvanie pre ten nas zverinec 😀

helika81
20. nov 2009

Ahojte babenky,môžem sa pridať?Ja som tiež blázon do FarmVille,ak by ste mali záujem potrebovala by som susedov,a poznám daľšie známe čo by chceli susedky,tak si na FB nájdite Helika Gejdošová a môžme sa spojiť...a s tým výpadkom si nič nerobte,ja som dnes reštartovala pc 4krát,a čo sa týka hnojenia,na mňa je spolahnutie 😀 😀 😀 ,však máme zato body aj xp-čka...teším na pokec

sofik
20. nov 2009

Farmwille - tie nové cirkusové parády snád ani na farmu nepatria podla mna to je smiešne mat vedla stajne s kravami lunapark 😀

helika81
20. nov 2009

No to hej,ale je to zaujímavé 😀 😀 😀

eva7780
20. nov 2009

Farmville ---kúpila som si kvetinový stánok,len neviem čo s ním ,baby neviete?

pacna
20. nov 2009

baby co to znamena store item?

kika777
20. nov 2009

eva7780:
kvetinový stánok je na zbieranie kvetiniek, musíš nejaké zasadiť, tam sa ti potom budú zbierať max 30ks, potom si ich môžeš dať na farmu alebo darovať. ked pojdeš s myškou na stánok, tak tam ti ukáže či tam už niečo máš alebo nič 0/30

pacna:
store item znamená, že sa ti to uskladní (schová) do "odkladacieho priestoru"

eva7780
20. nov 2009

kika ukazuje mi tam 10/30 a ako ich možem darovať?zasadila som si do zajtra tulipany,tak budú zase dáke kvietky 😵

honey023
20. nov 2009

Farmville:
Mne sa tiež veľmi nepáčia tie cirkusové veci, sú dosť hrozné 😀 , ale jedna vec je pekná a aj do farmy sa hodí - stojí to 20 000 a sú tam kvietky, seno a názov Farmville. Ale páči si mi, že stále prichádzajú s niečím novým, každý týždeň sa niečo deje 😉

A snáď teda o týždeň tiež niečím potešia... mohli by pridať ďalšie "domčeky" pre zvieratká.

marianka79
autor
20. nov 2009

a prišiel k nám humberto 😀

helika81
20. nov 2009

No ja som rada,že ste tu,aspoň viem čo je čo,aj to hnojenie mi napísala Lilu,ináč by som nevedela,idem pozrieť aj ja kvietky 😀

ala38
20. nov 2009

baby, sorry, ale ja som dodnes nepochopila,ako ziskam na farmville papierove peniaze...uz ma z toho trafi slak...

sofik
20. nov 2009

ala len s každým novým levelom ti pribudnú - jeden level, jeden papierový peniaz 🙂

helika81
20. nov 2009

no neviem,mne nie vždy...a ak chceš papierové peniaze,tak si ich musíš kúpiť ale iba zo svojej platobnej karty 😀 😀 😀 no a nato ja nemám 😀 😀 😀

ala38
20. nov 2009

a naco sluzi trebars stanok s ovocim, asi som blba-ako si tu a co odlozit...polozku "store item" alebo odlozit, ma aj bycikel alebo cirkusovy stan-ako to vyuzit?

honey023
20. nov 2009

Stánok s ovocím ešte nedomysleli - možno časom to nejak domyslia 😉 - teraz slúži len ako dekorácia

Store item - keď klikneš na to store item, tak ti ten bicykel alebo cirkusový stan uloží do tej malej náraďovne-tool sheed (tam sa dajú uložiť dve veci) alebo maštal-barn (tam sa dá uložiť 6 vecí) a keď klikneš na tú náraďovňu alebo Barns tak ti vyhodí okno, kde máš tie veci uložené a ak ich chceš použiť, tak si ich z tade vyberieš.

natsa
20. nov 2009

Už sa teším čo vymyslia na vianoce alebo nový rok to nám budú asi po farme lietať samý santa klaus a hádam aj možno nejaké ihličnaté stromy na nich plno vianočných ozdôb 😀

inneska
20. nov 2009

tuším tu aj tak píšeme len samé farmárky 😀 😀

tiež sa teším na vianoce, na dekorácie...už si šetrím peniažky 😀

eva7780
21. nov 2009

Cafe-pridali nám nové jedlá,dokonca zvačšili miestnosť,len je dosť drahá 😕
Farmville-na tie vianoce sa ťeším aj ja,dokonca som si nechala na ne aj miesto 😀 😀

sofik
21. nov 2009

k tým tabulkám - to sú za 3 hviezdičky v sadení danej rastlinky a čo s nou to neviem ale asi to je len ako okrasa

helika81
21. nov 2009

Veru samé farmárky,aj ja sa teším na Vianoce,farma bude mať aj darčeky 😀 😀 😀