Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

petikd
22. okt 2009

Hej a Stanka keby si videla ako moja mama hučí.Už aj minule sme niečo robili a ked sme dokončili,tak som utekala po schodoch a mama :no už utekaj,utekaj.Povedala že jaká som závislá 😀 😀

nawal
22. okt 2009

Aj moj frfle, pride z prace a hned medzi dvermi "a kde je mama, zase zbiera papriku?" a este ze hram detcku hru, ze tie ovecky su ako Shaun the Sheep 😀 😀

stanka26
22. okt 2009

no všetci chlapi sú rovnaký.
ale teší ma aspon to,že to nevadí svokre ked sedím pri Pc,dokonca to spomenula v práci a chce to hrať aj jej vedúca,tak to ma prekvapilo.

dadka33
22. okt 2009

kocky kde mam hladat to hnojivo? ☹

bo ja chodim pomahat na farmy cez dolnu listu tam kde su aj fotky mojich susedov nechodim cez hornu tan vedla play bo to strasne dlho nacitava a dole je to rychlejsie 😉

stanka26
22. okt 2009

no stým hnojivom by som aj ja rada vedela kedy začnem používať,lebo zatial som nič nenašla

eva7780
22. okt 2009

mne to dneska riadne celé blbne,nedá sa mi vobec prihlásiť 😠 a to mi treba zbierať 😝 manželovi ide prihlásiť 😨

natsa
22. okt 2009

dakujem že mi hnojíte sáhradu,susedia moji.Nerastie rýchlejšie ale kde je to pohnojené tak tak je tam úroda vedšia.

eva7780
22. okt 2009

mne tam stále pri prihlasovaní píše
Váš účet je dočasne nedostupný z dôvodu údržby webovej stránky. Malo by byť opäť k dispozícii v priebehu niekoľkých hodín. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 😠 😠 😠 čo sa zamerali len na mna? 😕

eva7780
22. okt 2009

už sa mi podarilo prihlásiť,len sa mi nedá pohnúť na žiadnu hru a ani prijať darček 😖

carisma25
22. okt 2009

tak ten fuckbook ma uz vazne stve 😠 tri dni som nedojila a nestrihala zverstvo a neprijatych darcekov mam cez 100 😒 co mi nejde nacitat farmuuu
baby vam take daco nepisalo ze fbpr1.farmville.zynga.com.????? firefox nedokaze najst, ze mam chybu a adresa sa nenasla ☹

zuzka76
22. okt 2009

ja to tiez neviem najst s tym hnojivom, ani neviem ako pohnojit, ani mne nikto nehnojil 😀

rano som nemohla urodu pozberat, som myslela, ze to vsetko zhnije a cuduj sa svete, ono to vydrzalo az do vecera 🙂

a inak aj moj frfle, ale co uz, aspon si popozera tie filmy co ma ponahravane 😀

eva7780
22. okt 2009

ja mám jedného priatela na farme ktorý je už v 50 leveli 😕 kde sa ja na neho hrabem,ale nemá kúpený žiadny dom ani nič podobné,len pár stromov,zvierat a pole

dadka33
22. okt 2009

ja to hram tak ze nakupim tolko aby som dostala stuzky vsetky a potom predam aj tak mi to je nanic 😉 nemam miesto na somariny 😝 akurat za domy este nemam tu poslednu lebo to nemam kam dat mam malu farmu 🙄

nada.hope
22. okt 2009

Zuzi urcite mas teraz pohnojene som ti to pohnojila,.kuk 😉
Baby ja som dnes opat cely den iba hnojila, do druhej stuhy mi zostava este pohnojit 135 susedov, co mam za jeden den, tak uvidime kedy dostanem opat hnojivko 😉 😉

natsa
22. okt 2009

no už viem čo je to tá magická krabica,nemám na ne papierovky lebo kupujem za to benzín,Nevie niekto kod na jeho zvýšenie?
Honey o hnojení bolo spomenuté vyššie.

katkaluky2
22. okt 2009

no ta krabica, nič moc. Kúpila som ju a bolo v nej ležadlo a dostala som za to 50 XP, takže sa to neoplatilo 😢

zuzka76
22. okt 2009

Nadi diky 😵 ja som dnes presla aj pomohla vsetkym susedom a hnojivo som nenasla, ja nevim, pozeram vpravo, vlavo, hore dolu jak blb.. a nic som nenasla, kde to je???

inak ak mam niekoho pridaneho v priateloch a nie je mojim susedom, kludne si ma pridajte, lebo mne uz asi tyzden nejde pridavat susedov na farme 😕 😉 stale mi to dava, ze lutujeme, mam skusit zajtra 😀 srandisti

patricia1971
23. okt 2009

ahojte a to hnojivo ani ja nemám,neviem,ako a kde ho mám nájsť ☹

a teraz som si kúpila nejaký dom na kravy, som tam popchala 20kráv my to ponúklo 😀

a tiež mi nejde pridávať susedov ☹

inneska
23. okt 2009

baby...aj vám zmizli všetky banánovníky???????? nemám ani jeden 😠 😠 😠 😠 😠 len prázdne miesta po nich 🙄

patricia1971
23. okt 2009

inneska, ja ich tam mám,teraz som kuk

inneska
23. okt 2009

uf, sú tam 😀 😀 dala som refresh....asi 10 min. som mala farmu otvorenú a stále neboli načítané 😅

a videli ste aké krásne kvietky môžeme od dnes sadiť ??? 😵 😵 😵 😵 😵 narcisky, tupilány, levandulu, ruže a ľalie 😵 😵 😵

nada.hope
23. okt 2009

Ako to ze nehnojite, co som vyvolena, uz treti den mam hnojivo aj teraz hnojim o sto sest..............

honey023
23. okt 2009

Ahojte, kúpil si niekto z vás Diary farm (to pre kravy), dobré to je? Oplatí sa to? 🙂 a pridali novinky kvety a dekorácie, tak opäť niečo nové 😉

dadka33
23. okt 2009

ahojte to hnoji je asi stale a postupne pribuda kazdemu farmarovi ja som to dnes ojavila a hnojila som vsetkym susedom rad radom este pred 9 tak skusim aj teraz a strasne pribudaju XP vsimli ste si? 😀

bubaczik
23. okt 2009

čafte..to diary farm je dobra vec,lebo tam natrepete 20krav a mate miesto 😉 že vraj budu aj pre ostatne zvierata take nejake "kurniky" 😀

inak s tym hnojenim,mne stale ništ,som zufala 😢

patricia1971
23. okt 2009

baby a kde sa objaví to hnojivo????????

duska1122
23. okt 2009

a ako to vyzera ja som ani nevedela ze nejake hnojivo je. a ta krabicka tu mam ale ked na nu kliknem tak ma to da do marketu ze si mam cosi kupit

inneska
23. okt 2009

ja tiež hnojivo nula bodov 🙄

duska1122
23. okt 2009

baby kolko mate susedov

patricia1971
23. okt 2009

baby a mne tam nad zemiakmi behajú nejaké hviezdičky,to je čo??? 😕 😕 😕