Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

klaudi68
8. jan 2010

dadka, ani mne nejde prijímať tie darčeky čo mi pošlú ako ďakovný darček 😠 ostatným to funguje? lebo dcéra ich bez problémov prijme, ale mne sa všetky tieto darčeky stratia ☹ 😠

marianka8004
8. jan 2010

a ako sa daju zastaviť tie rozlezene zvieratka?tak som ich mala pekne poukladane a teraz su po celej ohrade,da sa to neako nastaviť?

marcelka82
8. jan 2010

marianka zvieratá sa dajú zastaviť. Keď na ne klikneš, tak tam máš niečo ako stay. Klikni na to.

iwetkaa
9. jan 2010

neviete mi nieto povedať kedy si budem môcť zväščiť posledný krát farmu?stále mi tam píše coming soon a ja len čakam a pridavam priateľov a stale nič 😒

adina22
9. jan 2010

dobre ranko...funguje vam FB??Mne vyskocila tabulka,ze ::Váš účet je dočasne neprístupný kvôli údržbe stránky. Mal by byť dostupný v priebehu niekoľkých hodín. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
To je fajn,ale co moja uroda???Ved mi tam zhnije!Ozaj po akej dobe zacne hnit,ked to mam na jeden den zasadene??

zuzula25
9. jan 2010

ani mne nejde FB 😠
adina ak mas zasadene na jeden den,hnit by toa malo este za jeden de.vzdy je to raz tolko casu posadenia

ukmima
9. jan 2010

mne ide farma...

emily333
9. jan 2010

babenky co je to dnes za novinku klikat na tie domceky ja klikam ale nechapem asi mi este na rano nezapina mozok ☹

dadka212
9. jan 2010

Emily zväčšuje sa kapacita storage 😉

honey023
9. jan 2010

To s tým zväčšením kapacít u storage je fajn nápad, lebo predtým tie kapacity pre tie budovy boli strašne malé.

dadka212
9. jan 2010

ja som kopec vecí predala, lebo som to nemala kam dať ☹

mery35
9. jan 2010

Zdravim vsetky na farmvile 🙂 🙂 🙂 🙂 Ptrebovala som novesusedky mate niektora zaujem? nemôzem nejako posielat darceky? co sti asi bude?.......

ivusha2011
9. jan 2010

ahojte, už sice moc na farmu nechodím kedže som na MD a malý mi už nespáva tak ako by som si to zrovna priala, no snažím sa aspon raz za deň, aby som si tam všeetko pozbierala... tiež by som uvítala viacej susedov vo farmvile.. ak by ste mali záujem pridať si ma, budem moooc rada... papaaa Ivana Místecká-Šániková

eva7780
9. jan 2010

prestáva ma to baviť,druhý den mi blbne celý fb 😠 😠 😠 😠 😠 iba čo sa zbytočne rozčúlim

titkovamiriam
9. jan 2010

evi taky tak nic nemozem hrat ani primat kliknem a som,,nikde,,-zasa sa prihlasim a nic uvidim v noci asi je to pretazene...

krinolina
9. jan 2010

mne ide vsetk ok

honey023
9. jan 2010

Veľké novinky na farme ONEDLHO:

Po internetu běhají zatím neověřené zprávy o dalších novinkách ve FarmVille. Tedy ve stručnosti:

Brzy bude uvolněno rozšíření 24x24, potřebovat budete 60 sousedů.

Dočkat bychom se měli něčeho, co nám pomůže zabránit usychání plodin, nebo pomůže k jejich okamžitému uzrání.

Nádrž na benzín půjde dát zvětšit, takže místo současných 150 pojme 175 nebo 200.

Další nové dekorace...

K mačkám by měl přibýt i pes s boudou + nová budova pro zvířata (asi zajíci).

Připravuje se i zvětšování kravína, kuřina a květinového stánku

A ještě jedna neoveřená zpráva. Měl být zaveden něco jako systém potravin (zboží), skrze které půjde nakupovat nebo vydělávat mince, xp nebo FV 🙂

titkovamiriam
9. jan 2010

sa tesim len keby to fungovalo tak ako ma 🙂

lesnamacicka
9. jan 2010

honey, kiež by sa tie informácie zmenili na overené 😀

krinolina
9. jan 2010

60 susedov to nebyt fer

zuzkazv
9. jan 2010

ahojte neviete niekto ako to je z tými kurníkmi, že keď hviezdičkujú a kliknem na move tak sa rozmnožia ale mne to nejde asi preto že mi málo priateľov nakrmilo sliepky ☹ neviete koľko priatelov mi musi sliepky nakrmit aby to slo?

sofik
9. jan 2010

honey tak to som na tie novinky zvedavá 🙂

titkovamiriam
9. jan 2010

tak susedia by nebol problem ja mam asi sto kto chce susedu som na fb pod dievcenskym menom miriam kollerova

eva7780
9. jan 2010

na tie zmeny sa ťeším 😉 (ak budú),priatelov mám 330,takže nebude problém 😀 😀

zusikk
10. jan 2010

zuzkazv pokial tusim tak hviezdicky nad kurnikom su za krmenie sliepok od priatelov move znamena len ze ich premiestnis niekam alebo cely kurnik
ak kecam tak ma opravte....ale takto by to malo byt

sylvia75
10. jan 2010

ahoj farmárky ,mne to s tým kurníkom tiež nefunguje...skúšali ste to viaceré? 😒

elise
10. jan 2010

mne išli kurníky rozmnožiť zrazu ich mám celý kopec aj som 3 predala. 😉

sylvia75
10. jan 2010

a to si len klikla na move a presunula?

ukmima
10. jan 2010

ak chcete susedu..som Miroslava Ostromova 😉

elise
10. jan 2010

sylvi ano klikla som ked hviezdičkoval kurník na move a presunula nový kurník klikla znova a presunula.......až mi to prestalo hviezdičkovať a nešlo mi to