Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

eva7780
14. jan 2010

babulka1 ja hrávam aj island,ak chceš napíš mi meno di IP (ak ta nahodou už nemám,tak si ta pridám) 😉

jankaat.
14. jan 2010

ahojte.. a hrava niekto happy aquarium? 😵 😕

sylvia75
14. jan 2010

jankaat. ja hrám okrem iného sj happy aquarium...ak by si ma hľadala na facebooku Sylvia Valentovičová

timinka3
14. jan 2010

caute babule ja som sa pre istotu namotala na tuto hru, pozrite http://silvia1983.mondozoo.com 🙂

dadka212
15. jan 2010

Petville hrá to niekto??? ako si vymením tie ružové kvetináče za inej farby? alebo tú misku na jedenie? vie niekto...

timinka3
15. jan 2010

http://silvia1983.mondozoo.com a tuto hru kto pozna, ktosa ku mne prida na pokec 😵 😵 😵

wewe666
15. jan 2010

a ako mam pozerat ci ma niekto na adopciu???

babatko88
15. jan 2010

ahoj mamulky, je tu niekto, kto potrebuje suseda na FarmVille (zároveň môže byť aj CafeWorld) 🙂 ja susedov potrebujem, takže ak máte záujem, pjosím napíšte mi do IP, pošlem vám svoje meno na facebooku 😅 díky moc predom 😎

titkovamiriam
15. jan 2010

ja hram obe no mozno uz susedky sme miriam kollerova 🙂

honey023
15. jan 2010

Tak máme ďalšie novinky na farme, idem kuknúť na ten web a zase to sem skopírujem 😉

titkovamiriam
15. jan 2010

vidim a tym vazkam nerozumiem ,ani tej cene,,opica,,

honey023
15. jan 2010

Je toho hodně!!! - velké novinky na farmě

Před několika okamžiky došlo k dalšímu update Farmville. Očekáváná plodina Sweet Seeds White Corn je tady a to za 25 FV - výnos z této plodiny (100%!!!) poputuje do země Haiti, kterou nedávno zasáhlo ničivé zemětřesení.

Máme tu také nové dárky, které můžete zastal svým přátelům - Durian tree, Peace flag, Dragonfly

Poděkování za výhru v soutěži: klikněte na černou sošku Crunchie Award vlevo nahoře a dostanete po umístění na farmě 1000XP

Taktéž nové budovy, k Estate přibyla pošta, obchod se smíšeným zboží (?) nebo bed&breakfast.

Nová limitovaná edice dekorací - Peace collection

Objevila se nová funkce, při které sklízením stromů, kartáčování zvířat atd. získáte balíček.

Collections za sklízení, hnojení apod. vašim sousedům

Potvrzeno HOT ROD TRAKTOR skutečně ve farmville existuje... súvisí s Mafiou Wars (9 polí obere).

titkovamiriam
15. jan 2010

tak tu plodinu urcite nebudem kupovat-prispala som cez cerveny kriz
no co to robia tie vazky????

molnarovak
15. jan 2010

Ja som si kupila fv za 5$ na white corn. Kedze ide cely zisk na pomoc Haiti, rada aspon takto prispejem.

adina22
15. jan 2010

miri - to sa ti pripocitava k tej collection....ked si kliknes tam kde su stuzky,tam si to pozri.Neviem ale co z toho bude 😅

titkovamiriam
15. jan 2010

aha vidis ja tie stuzky ani moc nepozeram dostanem ocenenie a odkliknem....diiik

molnarovak len aby to tak bolo tomuto by som neverila ze to tam pojde zasa sa bude kopec ludi nabalovat na ludskom nestasti-bol to des tie spravy ☹ ☹ ☹

dadka33
15. jan 2010

molnarovak-ako si si kupila tie fv? za ozajstne dolare?

molnarovak
15. jan 2010

miriam, mňa to tiež napadlo, ale keďže je to celosvetový projekt, tak dúfam, že snáď je to kontrolované. Ak by to aj náhodou bol podvod, tak tomu ja už nezabránim. Veď sú rôzne formy pomoci, takže každý si vyberie, čo považuje za najlepšie. Ty si spomínala, že prispela cez červený kríž, to je tiež dobrý spôsob.

dadka, kupovala som to cez paypal, ale dá sa to kúpiť aj kartou. Neviem, poriadne som si nevšímala iné možnosti platby, keďže ja som si hneď zvolila paypal. Z účtu mi potom stiahnu sumu v eurách podľa aktuálneho kurzu. Nakupujem takto veci zo zahraničia, je to veľmi dobrý a bezpečný spôsob platby. A neplatím žiadne poplatky navyše.

titkovamiriam
15. jan 2010

unicef je tiez celosvetovy a ake tam robia cachre 😠 😠 😠 😠

dadka33
15. jan 2010

baby ked si kupim tu kukuricu za 25 fv a mi za ako rychlo mi vyrastie kolko dostanem za zber??? 😕

honey023
15. jan 2010

Inak z tých noviniek nechápem tú poštu a ten obchod, načo je to dobré na farme 🙂 je možné, že s tým niečo uvažujú spraviť do budúcna, ale aj tak mi to príde zbytočné 🙂 jedine, že by sme cez poštu vedeli chatovať a cez obchod obchodovať (tak ako sľubovali), ale potom nech aj rozšíria farmu, kde sa to tam má všetko popchať 🙂

honey023
15. jan 2010

a ešte pre upresnenie, niečo k tým hore vymenovaným novinkám:

Nekteří hráči mají k dispozici nový Hot Rod Tractor, tento stroj je pouze ve fázi testování, pokud si pamatujete stejně tak to bylo i s garden shedem. Jak je vidět tak změn a novinek tu máme dnes hodně ješte byl obsah vajíček také trošku změnen v bílém vajíčku nyní můžete najít barevného strašáka či kadibudku a pro změnu ...ve zlatém - malé jezírko, zlatého trpaslíka a keř ve tvaru ovce.

lesnamacicka
15. jan 2010

no teeda akurát dnes keď som nebola celý deň pri PC pribudli novinky 😀 ale dobre tak 😀

Mňa osobne potešili tým novým stromom v darčekoch aj budovami, ale to zbieranie vážok a iných vecí vôbec nechápem... 🙄 Teda zatiaľ 😀

Inak dobre spravili že dali do vajok nové dárky, už sa mi zdali také otrepané, ale teraz budem prahnúť aj po tých obyč. bielych 😀

honey023
16. jan 2010

Dnes ďalšie novinky na Facebooku (ale menej zaujímavé ako včera):

- ceny traktorů klesly z rovných 30 000 mincí na 5 000 mincí.
- máme tu také nové vlajky států
- nový dárek do Collection - Country Kitsch, je to nějaký obrázek
- oddnes ve vajíčkách:
zlaté - zlatá slepice 60%, malé jazírko 10%, ovca keř 10%, červená vlajka Farmville 10%, zlatý trpaslík 10%
čierne - černá slepice 70%, zlatá slepice 30%
hnedé - hnedá slepice 70%, čierna slepice 30%
bilé - bíla slepice 70%, hnedá slepice 10%, farebné strašák 10%, latrína 10%

Tie vajcia dobre pokazili 🙂, hlavne zlaté, dali tam také veci, čo sa dajú kúpiť aj v markete a vyhodili benzín.

A ešte sem skopírujem toto, lebo aj toto určite poteší:
Vyšel nový podcast, který obsahuje shrnutí úterních a pátečních novinek.
- zynga se chystá přidat více levelů,
- připravuje se také rozšíření pozemku 24 x 24 / každý kdo je fanoušek oficiální stránky by měl mít rychlejší přístup k expandování pozemku).
- připravuje se zvláštní cena pro každého, více posílacích dárků,
- změny související s kurníkem,
- kdo je fanouškem Farmville na Facebooku dostane o týden odměnu!

Takže odporúčam pripojte sa do skupiny 🙂 http://www.facebook.com/FarmVille

adina22
16. jan 2010

to rozsirenie farmy 24x24 planuju uz asi velmi dlho, ked odkedy si pamatam svieti tam comming soon 😅

lesnamacicka
16. jan 2010

no veru ako tak čítam, tie vajíčka dobre dobabrali - v hnedých a čiernych len slepice, to ich ani nebudem brať 🙄 a vo zvyšných dvoch samé somarinky, a dali preč fuel ☹ ten ma vždy najviac potešil ☹

už trošku rozumiem tomu zbieraniu tých chrobáčikov, ale zdá sa mi to zbytočné na farme. Zatiaľ sa mi podarilo získať vážku od susedov v darčekoch a chrobáka niekto dal na plochu, tak som si jedného uchmatla. A aby som mala celú kolekciu, potrebujem ešte iný hmyz, ktorý ešte neviem ako dostanem, ale zrejme keď budem mať z každého druhu jedného, tak dostanem tú ich reward 😀

hasleerka
16. jan 2010

baby ked som si zle urobila políčko na farme môžem to nejako vymazať a urobiť nanovo?

emily333
16. jan 2010

hasli cervenou lotatkou 😉

ma_jus_ka
16. jan 2010

ahojtee... hrá niekto petville, happy aquarium, happypets ?? 😉 😉 ....potrebujem susedov 😀 ..nájde sa niekto? dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
16. jan 2010

majus ja hram vsetko co aj ty