Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

smaily
2. nov 2009

mile farmarky, neporadi mi niekto, preco si nemozem zväcsit farmu,kedze mam uz peniazky a aj je mozne uz si zväcsit farmu,len ked kliknem,nic sa nezjavi,ak kliknem na ine,zjavi sa......😉 je treba bat urcity level? alebo nieco ine? vdaka

sticker
2. nov 2009

No na 20x20 čo je teraz max. treba mať akurát peniaze, koľko treba. Ale väčšie zväčšenie nejde. A tak by sa zišlo 😒

smaily
2. nov 2009

ja chcem aspon 20+20 a peniaze mam,ale nejde mi to 😢

bzzmajka
2. nov 2009

Možem Vás poprosiť , ak budete mať čas, dajte mi hlas na janbari.webnode.sk dole mám dve diela a na pravo sa dá hlasovať..prosím...z jedného Pc sa dá len raz.

číslo 22

Dakujem

juliam
2. nov 2009

baby, aj vaši chlapi už hromžia, ked vás vidia sedieť za pc a na obrazovke farma? môjho už ide vychytiť 😅

dadka33
2. nov 2009

smaily--a aku mas velku farmu? musis mat 18x18 aby si s mohla kupit 20x20 to sa kupuje postupne nemozes skocit z malej hned na velku 😒 dufam ze som to dobre napisala 😉

juliam
2. nov 2009

smaily - presne tak, ako píše dadka. musíš si kupovať postupne. pozerala som, že máš farmu 14x14, takže si musíš teraz kúpiť 16x16 atd...

stanka26
2. nov 2009

julian nie si jediná,aj ten môj má nervy ked ma vidí sedieť pri farme,už aj povedal že rozbije PC

jojka120
2. nov 2009

ahoj, takze tiez nie som sama 😀 ten moj sa zas vyhraza uctom za elektrinu 😀
mna uz ani deti nechcu pustit k pc ☹

eva7780
2. nov 2009

juliam,mojho to začiatku zaujímalo 😕 dokonca sa zaregistroval a poctivo farmárčil 😀 teraz už len sem tam,viac menej mi povie,že ked už sedím pri pc nech na jeho farmičku kuknem,tak mám viac roboty 😠 😠

smaily
2. nov 2009

ahojte farmarky, dakujem za rady a to som vazne nevedela,ze musim postupovat ako v normalnom obycajnom zivote 😉 😉 😉 kym sa postavi dom ubehne teda casu.....kedze najskor pozemok 😉 a nan peniazky 😉
tak idem 16tku najskor 😉

a moj muzik si tiez vsimol,ze je to nezvycajne,ze ja sa hram a sedim pri pc castejsie 😉 ale ja som mu pekne vysvetlila,ze ked ja som mu stiahla humusnu bojovu hru,tu sa musel stale hrat,len co mal chvilku 😉 a uz chape,ze treba zobrat urodu a znova nasadit 😉😉 a navrhol mi,ze jeho mozem tiez zaregistrovat a mat 2 farmy 😉 a posielat si darceky 😉 😉 😉

vinka
2. nov 2009

Joj baby je mi do plaču.Poptrebujem zozbierať úrodu a Fb my štrajkuje jak hovado. ☹ 😠 😠 Asi je tam vela farmárov tak mne vyschnú paradajky. 😝 😀 😀

vinka
2. nov 2009

No už som to vzdala.Ale podarilo sa mi aspoň úrodu pozbierať. 😒 Ale či my ryžu zasadilo tak to netuším. ☹ Takto my ešte FB neštrajkoval ako dnes. 😠

sofik
3. nov 2009

vinka to sa stáva často že FB blbne, hlavne ked je vela ludí prihlásených 😉

dadka33
3. nov 2009

baby moj muz si uz normalne zvykol najpr frflal ako stary dedo 😝 a teraz sam povie "posad si a pusti na tam" 😕 neviem co sa mu porobilo asi rezignoval ked videl ze nic nepomaha 😀 😎

vinka--ako sofik pisala kazdu chvilu to nejde ja preto zbieram urodu len rano je tam par ludi ,ale mam vyhodu ze som na MD a moje dieta vstava o pol 7 😒

tessa
3. nov 2009

zatiahnite do toho aj muža a budete závisláčiť obaja...presne ako my s mužom 😀 😀

kika777
3. nov 2009

Ahojte, ja mám doma to isté 🙂 tiež mi už manžel frfle...a keby vedel, že som si urobila ešte jednu farmu na jeho FB 🙂 ale tiež ma to velmi baví. Skušam aj LiLfarm...to je niečo podobné, ale zatial farmville vyhráva. Neviete či sa vôbec dá expandovať farmu o 22x22?

jojka120
3. nov 2009

ani vam nejde farmville? ☹

eva7780
3. nov 2009

dnes ma stále vyhadzuje z FB 😠 😠 nemám šancu kuknúť ani na farmu 😠

gabi0201
3. nov 2009

pomoooc stratili sa mi všetci susedia jednoducho som zbierala úrodu - trochu to sekalo a zrazu boli vsetci preč 😲 čo mám robiť nepomohlo ani vypnúť a znovu načítať to som ich mala vyše 60 ☹

smaily
3. nov 2009

no FB je dnes vazne asi na dovolenke.......ale farma este horsie 😉

zanetak
3. nov 2009

takže dnes ani ja nemôžem po dlhej dobe posielať darčeky a dokonca mi iba pridalo modrú stužku za adoptovanie zvierat, ale žiadny bonus 😠 a to som sa tešila, že konečne niečo dostanem po dlhej dobe.

zusikk
4. nov 2009

a mne farma ide asi je to obdobie mne nesla minuly tyzden nedalo sa nic ☹

bianca
4. nov 2009

cafte kocky

komu sa v novinkach este nezobrazuju zvieratka na adopciu?Ja uz som prisla na to preco nie tak piste ak mam niekto podobny problem

maca793
4. nov 2009

ahojte nstále neviem k tomu prísť na chuť ale darčeky si zbieram 😝

bianca
4. nov 2009

maca 😀

bianca
4. nov 2009

kocky jedna cica u mna na adopciu

honey023
4. nov 2009

Tak tentokrát pre nás pripravili UFO veci 🙂

gabi0201
4. nov 2009

mne to pre istotu blbne už od rána ☹ strašne seká a darčeky som ledva posla asi na 5-ty krát 😝

bianca
4. nov 2009

no UFO dobre len mne to moc nezapada do koncepsie.Radsej mohli zasa neaky domcek pre zverstvo,napr,stajnu pre kone