Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

adina22
21. jan 2010

dievcata ktorym vam zobrali FV je mozne,ze vam ich vratia.Mne sa tak stalo,po par dnoch mi naskocili naspat 😉

molnarovak
21. jan 2010

Ja som prispela na Haiti, ale farmu si zatiaľ rozšíriť nemôžem.

V kuloároch sa šepká, že to snáď pôjde od piatku 🙂
Necháme sa prekvapiť.

lesnamacicka
21. jan 2010

ja som dakde čítala, že na zväčšenie bude treba 60 priateľov a 600 000 coins, takže by sme sa mali dočkať všetky 😉

sofik
21. jan 2010

tak to dúfam že to bude možné aj za coins to zvačšenie 24x24 - 600 000 nie je až taká hrozná suma 🙂

honey023
21. jan 2010

Už je ten nový traktor v Markete 🙂

lesnamacicka
21. jan 2010

a neviete či zase pozmenili obsah vajec? lebo v čiernych mali byť len sliepky a niekto vraj našiel aj fuel, tak či to doplnili...

titkovamiriam
21. jan 2010

baby ja som asi niaka ina ako vyrabate tie darceky do kolekcie -ja sadim zbieram hnojim krmim a este som neponukla ani jeden!!!

honey023
21. jan 2010

Zlé správy:

Šance na získání mystery eggs z kurníků byla snížena na polovic. Při plném kurníku (20 slepic) máte tedy jen 15% šanci, že mystery eggs získáte. Maximální počet vajec, které můžete získat tím, že krmíte sousedovi slepice, jsou 3 denně.

Od dneška také přestaly fungovat externí odkazy, takže nyní budou na vaše vajíčka,rozšiřování skladů apod. klikat jen vaši sousedi.

Akí sú na nás milí 🙂, ale na druhej strane tých vajíčok bolo veľa a dali tam už samé blbosti 🙂, teraz nech radšej zvýšia výskyt kolekcií-collections.

lesnamacicka
21. jan 2010

honey, mne to ani nevadí že znížili počty vajec, aspoň sa nám rýchlo neokukajú. Pokiaľ tým zvýšia ich kvalitu, tak nech ich aj je menej 😀 Skôr mi vadilo že bolo každú chvíľu len hnedé a čierne vajcia a v nich len sliepky 😒

miriam, no mne sa len raz vyhodil zbierkový predmet pre priateľov 🙄

lesnamacicka
21. jan 2010

A pri každej hre mi vypisuje toto :

Soon, applications won't be able to send you notifications on Facebook. If you like, you can start receiving emails directly from Happy Island.

O čo sa tu presne jedná? 😕

molnarovak
21. jan 2010

lesnamacicka, pravdepodobne ide o toto:

"Již brzy vám aplikace nebudou moci prostřednictvím Facebooku zasílat upozornění. Chcete-li, můžete od aplikace FarmVille začít dostávat e-maily přímo."

Tebe to asi vypísalo pri hre Happy Island. Mne to vypísalo pri Farmville, ale mňa osobne tie upozornenia dosť otravujú, takže som klikla na "nie".

lesnamacicka
21. jan 2010

no mne to vypisovalo aj pri farme aj všetkých ostatných hrách, len neviem, o aké upozornenia ide 😒

eva7780
22. jan 2010

mirima mne včera pri zbere úrody dalo zvonček(akoby pre kravy 😀 )a ked som hnojila susedom,tk mi to pár krát dalo hrabličky,ale zatial nemá žiadnu kolekciu plnú 😨

eva7780
22. jan 2010

oprava=miriam (prepáč za skomolenie)

eva7780
22. jan 2010

konečne sa dá zvačšiť farma 😵 😵 😵

eva7780
22. jan 2010

a máme v darčekoch mystery box,som zvedavá čo v tom bude

molnarovak
22. jan 2010

už aj ja som väčšia 🙂

honey023
22. jan 2010

Dnes ďalšie veľké novinky na farme:

- zväčšenie 24x24 iba pre fanúšikov facebookovej stránky Farmville za 500 000 (potrebných je 30 susedov)
- nový darček - strom - orech
- darček mystery gift box (dá sa získať: FV 1 $ (farma v hotovosti)!, 1 Palivo Refill, Hot Air Balloon, biela sliepka, šedá mačka, mince 1000, 20 XP, 25 XP, banánový Tree, Passion strom, olivový strom, Granátové jablko strom, ovca, slon, muflón topiary, schránka, kôň
- nové limitovaná sada dekorácií YUKON (kvety na sadenie, zvieratá, dekorácie)
- nové lacné budovy: škola, knižnica
- novinkou by malo byť aj TO-DO-LIST - je to nejaká nová funkcia, ktorá nám umožní sledovať úlohy, ževraj sa to spustí až v noci, však uvidíme.

eva7780
22. jan 2010

tak na to posledné som zvedavá 😕 ani ma nenapadá ,aké úlohy budeme sledovať 😉

lesnamacicka
22. jan 2010

mňa by najviac z tých vecí v mystery gift boxe potešilo to palivo, papierové peniaze a šedá mačka 😀 Ale viac som pootvárala také somariny - biele sliepky, stromčeky a plno tých "topiary" 😝

honey023
23. jan 2010

Evi, je to niečo takéto: http://www.farmvilletr.net/wp-content/uploads/2... (je to asi iba vzor) bude nám vypisovať, že čo ešte dnes môžme spraviť 🙂 koľko darčekov môžme ešte poslať, koľkých susedov môžme ešte navštíviť, koľkým môžme pohnojiť a iné...

titkovamiriam
23. jan 2010

evi v pohode ja som mala v boxe aj schranky 🙂

kto hrate lil farm neda sa tam niak automaticky zbierat a naco su tie listy neviem ich pouzit mam ich uz 55

kessina
24. jan 2010

baby, dakujem, ze ste si ma popridavali 🙂

ninimimi
24. jan 2010

Ahojte! Hladám nových susedov na farm ville teda mám toho viac 🙂 nájdete ma pod Mária Paľovská-Horniaková.ďakujem za všetko

krinolina
26. jan 2010

baby akoze to je hrozne...najskor najdem taku sliepku ako keby velkonocna sladkost ze dam zverejnit zblbne hra 3x som musela nacitat, potom som mala teliatko, zase potom mystery egg zase to zblblo to uz clovek najde nieco raz za uhorsky rok a aj vtedy to blbne..o petikoch nehovoriac ani mi neslo poslat nalepky ..to len mne tak blbne facebook alebo aj vam?

kessina
26. jan 2010

ahoj, mne pet tiez nefunguje, dnes sa mi to podarilo asi na tretikrat a to darceky ani nefunguju 😕

krinolina
26. jan 2010

kessina a aj tebe sa stava pockaj petville ci pet society? ja society noo a aj vam sa stava pravidelne kazdy den od kamosky pride nalepka ze has expired ..proste a od inych ludi pekne len od nej je vzdy taka expirovana xixi

lesnamacicka
26. jan 2010

veru tak , v poslednej dobe to fuguje celé čoraz menej, nielen hry, ale aj celý FB, keď chcem pridať komentár alebo like, tak sa mi ukáže len Oops! tabuľka. A hry to isté, našla som zlaté vajce, a namiesto tej tabulky co sa má odsúhlasiť mi vyskočí len že požadovaný dokument je nedostupný 🙄 A všetky hry sú strašne pomalé, aj som si vyčistila PC, aj prehladávač, predpokladám, že chybu majú oni 😠

kessina
26. jan 2010

krinolina, pet society 🙂 tak mi to akosi blbne, a na farme mam take obmedzenia alebo co to je, ze ked chcem navstivit susedov, tak tam nemozem nic robit 😕 nabehne to az neskoro vecer, tak neviem, ci je to normalne..

lesnamacicka, ja mam problemy s chatom, stale mi to akosi hapruje a tiez spravy a komentare, proste, ked si dam zobrazit spravy alebo nejaky komentar, tak sa nic nedeje... 😒 ☹

babullka1
26. jan 2010

niekto kto hra ISLAND PARADISE??? 🙂 🙂 🙂