Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

alca85
6. jan 2010

tak sa pekne vráťme do našej témy...

lesnamacicka
6. jan 2010

prečo mi nejde hnojiť ☹ farma sa načíta, ale nedá sa mi hnojiť, a nie je to v tom že by som prekročila denný limit 😢 vari zase niečo prerábajú?

krinolina
6. jan 2010

inak to co su za novoty ze najdi mystery vajce alebo stuhy za ohrady celu farmu mam ohradenu aj zvieratka maju chlieviky su ohradene som tolko tam toho dala a teraz co preco sa to nerata aj spatne tak zase mozem cakat kedy mozem kupit vacsiu farmu jedine tam a uz mozem dat ohradu

krinolina
6. jan 2010

az teraz som si vsimla ze na FV je nova kvetina Morning Glory na 12 hodin skoda ze ja chcem najskor dokoncit co am zacate

lesnamacicka
6. jan 2010

krinolina, stuha za ohradu?? to som si nevšimla, idem pozrieť 😀

krinolina
6. jan 2010

kukni neviem ci za ohradu ale tie ohrady su na brazku ja neviem dobre po anglicky

krinolina
6. jan 2010

toto je napisane nad farmou Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us.

z toho usudzujem s tou mojou chabou znalostou AJ ze odstranuju tie zimne dekoracie a podobne a preto sa nemoze kropit

honey023
6. jan 2010

Oni teraz pridajú stuhy za ohrady? 🙂 keď ich máme po farmách plno 🙂 ... ale aspoň nás tešia skoro každý druhý deň nejakými drobnosťami 🙂

Krinolina, je to niečo v tom zmysle, že aby sa farmári nebáli, že napriek tomu, že nejde farma, tak im úroda nezhnije, že pozastavili hnitie 🙂

krinolina
6. jan 2010

jaaaj takto lbo ja som spatne citala ze niekomu nejde kropit teda ja to hnojenie volam kropenie nooo a mne ide pekne farma vsetko len az o siedmej bude zrela

titkovamiriam
6. jan 2010

inak aj tusim nova kvetinka na sadenie je alebo som si ju predtym nesimla?

lesnamacicka
6. jan 2010

miriam, hej je nová kvetinka, volá sa morning glory, v prekladači je to preložené ako povojník 😅 mali by to byť sladké zemiaky/ bataty, teda dúfam že nezavádzam 😀

lesnamacicka
6. jan 2010

ale myslím že bataty budu asi len nejakým druhom povojníka 😀 myslím že to čo máme na farme sú kvetinky 😀

lesnamacicka
6. jan 2010

veď pozriem keď sa mi konečne načíta farma či je zaradený medzi kvetinky 🙂

kokso11
6. jan 2010

Ako to čítam, tak mám podobné problémy okolo 15.00 som sa prihlásil nakrmil sliepky a od vtedy mi to nejde načítať, zaujimavé je že niekomu ide a niekomu nie 😢

titkovamiriam
6. jan 2010

mne farma ide v pohode,je medzi kvetinami 🙂

kokso11
6. jan 2010

ako medzi kvetinami?

adina22
6. jan 2010

dievcata a ten benzin ked darujem...tak to platim z FV peniazkov???Mam tam totiz nulu a neviem ako som k tomu prisla 😨

molnarovak
6. jan 2010

adina, nerozsvecovala si svetielka na stromoch alebo budovach? Ja som to omylom urobila a minula som si takto vsetky fv.

titkovamiriam
6. jan 2010

kokso ta nova modra morning glory,tie svetielka brali fv 🙂

titkovamiriam
6. jan 2010

jasne ze povojnik plaziva kvetina ved ju mam cele leto na plote 🙂 🙂 🙂 kvitne len rano alebo v tieni nema rada slnko 😀

kokso11
6. jan 2010

miriam na to sa nepýtam to mi je jasné ale to že to máš medzi kvetinkami myslím farmville

adina22
6. jan 2010

molnarovak - tak uz viem kde som ich preflakla 😝 Dik 😉

iwetkaa
6. jan 2010

ďakujem všetkým ktorý mi poslali mena,už som vam poslala žiadosti 😉 a môžme rozširovať farmu 😀

titkovamiriam
6. jan 2010

to modre co sme nevedeli ci je kvet ci zelenina tak je to kvet ved vsetko mas na kategorie ,zelenina,ovocie,kvety,obilniny....

honey023
6. jan 2010

Bolo to písané na oficiálne stránke ZYNGA - Farmville, že mali technický problém. Možno vám tie FV vrátia, keď bude veľa sťažností... lebo raz vrátili aj zhnitú úrody, keď dva dni blbla farma a nemohli sme si ju zorať.

kokso11
6. jan 2010

jasné to chápem ale nechápem prečo mi nejde načítať farma aj dcéra ked chce ísť na moju farmu tak vyhlási že je problém s pripojením na server a reštartujte aplikáciu ☹ ale inak dik toto ovladam

titkovamiriam
6. jan 2010

to neviem su asi niake problemy ako pise honey ja ficim ok

minik158
6. jan 2010

newiete ako sa ziskavaju na farm ville papierove peniaze (FV)

titkovamiriam
6. jan 2010

minik bud za level alebo ich kupis prevodom no neviem ci to na slovensku funguje pay pal no nevyhadzuj zbytocne prachy...

kokso11
6. jan 2010

Funguje to aj na slovensku len musíš mat kreditnu platobnú kartu, však to ma sere ja som platil a neviem sa pripojit