Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

inneska
5. nov 2009

lili..helou kočka..dalšia závisláčka farmárka 😀 😀 😀 hybaj mi za susedu 😉

jojka..kludne nech nás požiada, teda mňa môže 😉

sticky..ja keby som mala aj raz takú farmu, tak by mi bola malá 😀 😀

jojka120
5. nov 2009

diky idem vas hladat 😀

bianca
6. nov 2009

ahojky kocky.Tak ako farmarcenie?Ja som nasadila pred odchodom na Slovensko melony a nie a nie konecne dorast.Mam apstak

hedunecka
6. nov 2009

caute pripajam sa aj ja dalsia zavislacka taham na 40level a rano vstavam s tym ze musim obrad urodu drahy mi uz hovori ze mi sibe 😀 😀 😀

jojka120
6. nov 2009

ahojte, teraz mi na fv pise, ze sa nejake veci stratili cestou do mojho pocitaca 😖
myslite, ze sa to dakedy najde???? ☹ 😕

honey023
6. nov 2009

Pribudli ďalšie nové veci na farme: brusnice, patizóny, a potom to tretie neviem pomenovať, ale viem čo to je 🙂

A pribudlo aj: Garden Shed - ale zatiaľ to majú iba určití ľudia... súvisí to s kvetmi http://www.lightchan.com/2009/11/06/farmville-g...

bianca
6. nov 2009

hedunecka ty blaho.V mojej partii je maximum 33 - 34level.Si macherka

jojka tak to neviem ☹

inneska
6. nov 2009

bianca..ja mám suseda v 50 leveli 🙂

traktor
6. nov 2009

ja mam suseda v 70 leveli 😀 ...tak ja tam bude mozno buduci rok...zeby v lete? 😀 😀

bianca
6. nov 2009

to sa da az tak daleko hrat ? 😀 Mna to uz asi 4x upln 😀 prestalo bavit a po par tyzdnoch som sa k tomu vratila

hedunecka
6. nov 2009

fuuuuuha ze 70??? 😕 😕 😕 😕 ja mam dnes 40 a ma tam aj nieco nove alebo to co mame vsetky teraz?

bianca
6. nov 2009

mna by zaujimalo ale fakt do kedy je pristupne rozsirovanie farmy

smaily
7. nov 2009

a to existuje aj 70 level? 😅

tessa
7. nov 2009

baby, ktorú váš ešte nemám za susedku, tak ak by ste ma chceli, alebo môjho muža za suseda... 😉

janette4
7. nov 2009

baby,ktoré viete po anglicky, prosím vás, v skratke mi preložte, čo sa robí s tým kvetinovým stánkom. ja ho mám,ale nechápem,čo s ním

traktor
7. nov 2009

ma tam v podstate to co vsetky...aspon som si nevsimla ze by mal nieco extra...a nasla som ho tu ...je tu ten zoznam priatelou tak som ho poziadala a je to...ale az mi oci vypadli ked mu tam svietila 70 😀 😀 😀

traktor
7. nov 2009

tesa neviem ci ta mam za susedu, lebo uz uz ich mam tolko ze ani neviem ale kludne si ma pridaj som ivana porubcanova 🙂

ivularadula
7. nov 2009

ahojte farmári 🙂

janett - ja ti teda neporadím 😒

a ja mám nervy, lebo si chcem zväčšiť farmu a stále nemám možnosť, už pomaly nemám ani kadiať chodiť 😠

siminks
7. nov 2009

Ahojte farmárky neviete mi niektorá poradiť dnes sa mi začali zvieratá pohybovať po farme samé od sebe musela som nakúpiť ploty a pozatvárať oich ,len či to nepeskočia? 🙂

pacna
7. nov 2009

siminks dala si ich codit ked kliknes na zvieratko tak zadaj stay a oni zastanu 🙂

lilix
7. nov 2009

ahojte dakujem za radu

tessa
7. nov 2009

siminks, aj ty farmárčiš?? 😕 😀 😀 tak šup za susedu 😉

kika777
7. nov 2009

hmmmm....tiež som mala všetky zvieratá rozbehané kade take a dala som im stay.....a nepomáha, aj tak sú všelijako pootáčané 😒

siminks
7. nov 2009

Ahojte dakujem za radu a to musím kliknúť na každé zviera zvlášť?

bianca
7. nov 2009

caute kocky.To fakt sa pohybuju?Ja som si vsimla len jednu kravu celom vzad

traktor
7. nov 2009

aj mne sa pohybuju, klikla som aj na kazdezvlast, a nic...

siminks
7. nov 2009

no ja som poklikala na každé zvlášt a zatiaľ čučia za ohradou 🙂 ale ked to viacerým to asi od levelu záleží predtým mi to nerobilo a nezdá sa mi žeby som klikla že aby chodili,,

molnarovak
8. nov 2009

tak už viem, načo je ten kvetinový stánok. Nasadila som si kvety a keď som zbierala úrodu, tak som mohla urobiť kyticu, ktorú som potom mohla publikovať a za to niekto dostal bonus.

hedunecka
8. nov 2009

kocky aj ja potrebujem susedky som hedunecka tak sup sup 🙂

sylvia75
8. nov 2009

molnarovak aj ja mám ten stánok a už som trikrát zbierala kvety a nič ale kytice som už od niekoho vzala...ako to,že niekomu to funguje a mne nie... ☹