Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

bianca
28. okt 2009

sofik ani mne sa nepaci a som tam dost stratena.Som zvedava s akou inovaciouu to pokaslu nabuduce 😔

inneska
28. okt 2009

no ... babule, kde si teraz nájdem koho mám za suseda ?? zostali mi v zozname len tí, čo ich nemám ako susedov... 😒

zanetak
28. okt 2009

ak ešte niektorá potrebujete susedu, tak mi napíšte do IP 🙂

sofik
28. okt 2009

ineska je to tam pomenené aj ja by som to rada vedela alebo to bude už len slúžit na pridávanie susedov 😉

susedov máš dole ked si dáš play - dole na lište 🙂

adka33
28. okt 2009

ahojte hracky!!! tak som si nasla skupinku zavislaciek ako som ja 🙂 🙂 🙂 🙂 potrebovala by som nove susedky a susedov.Najdete ma ako Radka Hankocyova.

elise
28. okt 2009

mne sa na tom kravíne páči tá krava pod strechou 😀 😀 😀

smaily
28. okt 2009

adka33 ja som ti posla anfrage 😉 na facebooku aj ja hladam susedov 😉 😉

dadka33
28. okt 2009

baby mne to tam lezie uz na nervy 😠 nechapem preco tu hlavnu stranu tak blbo rozdelily je to uplne od veci 😝

bianca
28. okt 2009

kludne piste aj mne do IP ak chcete susedov

dadka ja som tiez naserkana.Ale najviac fakt najviac ma stve ze sa mi nezobrazuje ked da niekto zvieratko na adopciu

dadka33
28. okt 2009

ani mne a ani foto nove ked niekto prida len same statusy a kto sa pridal k akej skupine mam fakt nervy rady by som vedela aky debil to tam preraba 😠

bianca
28. okt 2009

no presne...a este ma vytaca to kto kedy kam sa pridal do akej skupiny a co kto spravil...uz to nepise len ......si prave prdol/a

adka33
28. okt 2009

mne sa dnes podaril husarsky kusok.Dostala som jednu kravicku ako darcek a tym ze to zasa blblo,pripisala som si ich asi 30 🙂 🙂 🙂 a su tam,pekne ulozene v kravine.je to super vec ten kravinec 🙂 clovek sa menej narobi pri dojeni 🙂

adka33
28. okt 2009

smaily,vitaj susedka!dufam ze budeme mat dobre susedske vztahy 🙂

zusikk
29. okt 2009

adka33 mne sa to tiez vcera stalo s kravami 🙂 aspon som zaplnila aj druhy a niektore musia byt aj v 🙂 onku aj som kukala kde sa beru tolke no co uz 🙂 😝

a tie policka mi naozaj pohnoji aj 12 a vcera som to schvalne sledovala ci koolko tak az 16 sa mi podarilo aj vypisalo ze su pohnojene 😉

bianca
29. okt 2009

adka mne to tiez z kravickou tak robila v den ked prisli kraviny.Som naplnila dve az po horne okienko 😀

mauzos
29. okt 2009

zussik v lavom dolnom rohu ti odpocitava 5 hnojeni, viac sa neda, jedine ze by ti to blblo. Ale skor ti to pise, ze to policko na ktore klikas je uz pohnojene, cize ho uz pohnojit nemozes a musis klikat na nepohnojene 😉

tak mne sa nepodarilo nahonobit kravicky ☹ ale dobre, ze im to semtam blbne, aspon skor zbohatneme 😀 😀

juliam
29. okt 2009

aj mne sa tie kravy scvokli, tak pekne čučia z kravína 😀
ináč baby, chcem sa spýtať, tá aplikácia farmville sender na čo vlastne slúži? nejak som to asi nepochopila, že čo s tým?

smolicek04
29. okt 2009

Ahoj, je tu dosť dlha diskusia o FV, a ked tak rozmislam treba mi niekolko susedov na vacsiu farmu, kto by mal zaujem tak prosim poslite ziadost o priatelstvo a hned aj FV neighbour 🙂 Profil: Pavol Hudzik

bianca
29. okt 2009

keby sa tak zcvokli sloni 😀 za nich je vela penazi

lilu18
29. okt 2009

akoze zcvokli??sa same rozmnozuju ci co??? 😕

zusikk
29. okt 2009

tak ja to hnojenie mam asi ozaj scvoknute bo mi to tam naozaj pise ze je pohnojene aj panacik po vsetkych polickach pobeha a zo vsetkych potom idu tie hviezdicky ak ma to nepusti dalej naozaj je tam napis ze viac hnojit nemozem a mozem prist zajtra a ze aj ostatny potrebuju moju pomoc ci v tom zmysle daco 😉

natsa
29. okt 2009

Aj ne sa scvokli kravy nazbierala som si ich plnu maštal ale myslým si že to len dočasne.

dadka33
29. okt 2009

baby dnes som bola na fore FV z modreho konika a pridavala som si novych ludi a natrafila som na taku babu vola sa Kornelia Linkesch a normalne mi napisala:

Kornelia Linkesch 29 októbra, 16:27 Nahlásiť
hram, ale do mojich priatelov si nepridavam cdzch a nehram farmu ta intezivne aby som mala takych prateov ako si ty

to je sila ze?

bianca
29. okt 2009

dadka no pekne fakt.To je teda fakt sila

carisma25
29. okt 2009

tak to je ako svinstvo! isla som zbierat cerveny mak traktorom, za ktory su paradne peniazky a vobec mi nepriratavalo mince 😠 len mi stale vyhadzovala tabulka ze ci nechcem benzin? uroda pozbierana, no ziaden zisk z toho 😠 vam sa nic take nestalo?

bianca
29. okt 2009

cari no to by ma teda nas... mne sa to este nestalo veru

smaily
29. okt 2009

dnes mi zas blbne farma ☹ isla som prijat darcek a zblbol a ja som darcek nedostala...a ked sa vam nieco take viackrat stane,no co uz....ale mi zrusi stranku na faceboku a koncim....joj 😠

zrzulka
29. okt 2009

Inak ta farma riadne blbne, mne sa uz kolkokrat nechce ani sadit. este ze mam iniciativneho manzela. on sa stara o svoju farmu a ked vidi ze nestiham tak oberie aj mne. Aj teraz ze reku idem pooberat a uz tam mam zasadenu novu urodu. To je iny zavislak.....🙂))) keby to vsetko tak dlho nenacitavalo:(((( Strasne pomale to je...

zusikk
30. okt 2009

tak tomu uz sa hovori pomoc 😀 😀 😉

sticker
30. okt 2009

Škoda, že tie sovy sú iba za papierové 😒 . Ale konečne dala aj mačičku 🙂 Sa mi podarilo adoptovať. Takže ešte chýba havino a je to 🙂
A darčeky sa aj mne včera niekde strácali 😠 😒 . Dnes by to už mohlo ísť normálne. Aj tie úvodné farmy pomenili, určite chcú aby sme si ich popozerali, tak to pôjde dobre 😀