Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

adina22
26. jan 2010

veru veru suhlasim coraz castejsie maju vypadky...mne pre istotu od obeda nejde cely FB a to som uz o pol tretej mala zberat urodu 😕 😉

alca85
26. jan 2010

babullka ja hrám IP.....čo bys rada?

babullka1
26. jan 2010

Priatelov Alci 😀

ukmima
27. jan 2010

Vsimli ste si, ze sa da poslat 30 darcekov, nie 24?

lesnamacicka
27. jan 2010

ukmima, áno, aj mne ide už 30 priateľom, hurá 🙂

A je nová plodina, super pumpkin (tekvica) 🙂

natsa
27. jan 2010

ako dostanem na hlavnu stránku to dievča(cunning collector)vyhodí mi ked mám plno aby som predala tak to akceptujem predám to potom mi vyhodí tu tabulku kde su tie kolekcie

ukmima
27. jan 2010

ked sa ta to opyta, ci predat...das share...chvilu to nacitava...vlastne dost dlho...a potom da publikovat, aj mne sa uz stalo, ze ma to hodilo do kolekcie bez publikovania....

marcelka82
27. jan 2010

Ahojte. Kto hrá Happy Pets a má (mal) aj maličké mačičky (detičky)? Ako ste k ním prišli? Odo mňa to žiada celé peniaze. Ale samozrejme také v tej hre nie sú. Dá sa to aj nejako ináč? Ďakujem

ma_jus_ka
27. jan 2010
michalovce33
28. jan 2010

Ahojte všetci priaznivci FarmVillu...Ak niekto hľadá spoľahlivého suseda, ktorý pravidelne posiela darčeky a hnojí farmu a všetko spojené s farmou, tak neváhajte a pridajte si ma...už sa teším na spoločné farmovanie...moje meno na facebooku je : Michal Vaľo a ako jediný tam nemám fatku na profile, takže ma rýchlo nájdete...ak by to nešlo tak pochádzam z Michaloviec - podľa toho ma nájdete...dikes a ohláste sa ľudia...čauko farmvillák 🙂

klaudi68
28. jan 2010

Marcelka, už som ti odpísala na facebooku 😉

marcelka82
28. jan 2010

Áno aj sa mi podarilo. Mám 2 košíčky. Ďakujem 😀 😀 😀

alias313
28. jan 2010

michalovce33:jeje ja si pridavam..aj ja zhanam nejake dobre susedky🙂)))) kto sa chce "susedit" napiste mi do ip 😉 dakujeeeeeeeem..

honey023
28. jan 2010

Ževraj je pripravená stajňa pre kone, možno už zajtra bude na farme 😉 uvidíme.

lesnamacicka
28. jan 2010

honey, no teda, to by bolo super, len skoda ze som vacsinu koni vymazala, lebo zaberali moc miesta na farme 😒 ale ved nevadí, ked sa dajú poslat ako darcek, snad potom poposielajú susedia 😀

inneska
28. jan 2010

a čo je s tým TO-DO- LISTom??? neviete niekto?? či to je či nie.... 😕 😕 😕

sumienka2525
29. jan 2010

Uz sa tesim na tu stajnu pre kone. 🙂

sofik
29. jan 2010

aj ja sa na tú stajnu teším 🙂

A tiež by ma zaujímalo čo to je ten TO-DO-List 😕 Minule mi to vypísalo niečo s týmto slovom ale nejako som tomu nekládla doležitost 😉

lesnamacicka
29. jan 2010

aj mne vypisalo ked sa mi nacitavala farma, nieco v tom zmysle ze som sa postarala o vsetky zvieratka a stromy alebo take daco, a ze som splnila cely ten to-do-list 😕

lilu18
29. jan 2010

FV ahojky..nevie mi niekto poradit preco mi nejde rozsirit farmu?aj fanusikom som aj v markete ukazuje ze mozem aj tak nejde fnuk..prosim kto ma daky napad ..help me please 😵

marcelka82
29. jan 2010

Prosím, kto hrá Happy Pets? Adoptovala som si jednu korytnačku, 2 zajačikov a už si nemôžem vôbec nič adoptovať, aj napriek tomu, že ani jednu miestnosť nemám plnú. Pritom viem, že sa dá adoptovať aj viac zvieratiek. Nestretli ste sa s tým? Neviete mi poradiť?

titkovamiriam
29. jan 2010

mne tiez niekedy vypise ze nepozem a potom za cas zasa mozem... neviem preco-korytnacky su suprove 😀

marcelka82
29. jan 2010

Miriam mne to robí už niekoľko dní. 😠

slnecnicaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wewerka000
30. jan 2010

baby vy mate to do list??ja ho nikde nevydim 😖

inneska
30. jan 2010

wewe...ani ja ho nikde nemám, nevidím 😒

honey023
30. jan 2010

A kedy už bude tá stajňa, už sú na internete aj fotky a vraj si ju budeme musieť stavať my, budeme potrebovať k tomu 5 vecí (z každého po 10 ks, čiže 50 vecí) 🙂

marcelka82
30. jan 2010

Ahojte. Ja som včera na farme spravila na farme všetko a potom mi vyhodilo tabuľku, že som splnila to-do list a že zvieratá stromy a priatelia mi ďakujú. Ale ináč som ho ani ja nenašla.
Čo sa týka stajne aké veci budeme potrebovať?

duska1122
30. jan 2010

ahojte co je to do list? a este ako vymazat zlych a neaktivnych susedov uz som skusala vsetko a stale su tam.

honey023
30. jan 2010

marcelka: Toto bolo napísané na jednej stránke - K výstavbě budete potřebovat 50 věcí - hřebík, cihlu, postroj, podkovu, prkno (od každého kusu 10). Zatím není jasné, zda tyto věci budou součástí limitované edice, dárků nebo sbírek. Stáj by měla stát 5 000 mincí, půjdou do ní dát koníci (všech barev i ten z amerického fotbalu), poník a Clydesdale.