Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

claudinka
18. okt 2009

Ahojte, ja dnes ako som obiehalavala susedov, tak u jednej bola taka velka slnecnica s napisom "Mastery Sign PREMIUM sunflower (+XP!) grown here!" to je to nove? 😵

zuzkazv
18. okt 2009

ahoj claudi no neviem ja som také ešte nič nevidela

eviska83
18. okt 2009

claudinka- mozno si moja susedka- lebo ja mam tu slnecnicu- a dostala som ju lebo som uz ziskala 3 hviezdicky za slnecnicu- myslim si ze je to len nieco ako inf.znacka - lebo sa s tym nic neda robit len move 🙂

eviska83
18. okt 2009

A teraz ma tak napadlo- mozno budem dostavat aj XP za harvestovanie 🙂 🙂 to by bolo super- idem skusit posadit slnecnicu- zajtra dam vediet 🙂

claudinka
18. okt 2009

ahaaa takze hviezdicky? musim to pokukat, kde kolko mam 😀 a eviska urcite to nejsi ty, to je kamoska petka, u ktorej som to n asla 😵

zanetak
18. okt 2009

za každú hviezdičku vám pridá peniaze a XP a ako darček na záver, keď už máte všetky tri dá tabuľku s tým čo ste dopestovali napr. papriku.

eva7780
18. okt 2009

baby ukazuje vám na farme dole priateolv?mne už tretí den nie,manželovi ukazuje 😠

natsa
18. okt 2009

ahojte.už bol niekto ten šťastlivec že dostal tie bakíčky na hnojenie susedovej farmy?

stanka26
18. okt 2009

ahojte.
mne priateľov dole ukazuje.a balíčky na hnojenie zatiaľ nemám,ani neviem ako ich získať.

mucinka15
18. okt 2009

ahojte, baby, ja som sa tiež stala závisláčkou farmvillu 😀 a veľmi by ma zaujímalo, že odkiaľ moji susedia kúpili alebo dostali slonov?? ja by som ich rada tiež mala, ale neviem ako ich získať.. viete mi poradiť?? 🙂

bybi
18. okt 2009

Mucinka tie slony sa dali istu dobu posielat ako darcek.

dadka33
19. okt 2009

ahojte dlho som tu nebola bo ked blbla farma som bola rada ze som pozbierala a posadila vcera som dostala tabulku za kukuricu a zasadila som kavu a do rana mi tabulka zmizla neviete preco? 😖

zuzkazv
19. okt 2009

zase to dnes ide tááák pomalyyyyyy 😒

eva7780
19. okt 2009

zuzka strášneeeeee 😠 po 4 dnoch sa mi podarilo dat do poriadku všetky zvieratá,ale babrala som sa s tým vyše hodiny,ešte že nemusím zbierať aj úrodu 😒

zuzkazv
19. okt 2009

prídem o nervy pri tom 😠

zuzkazv
19. okt 2009

a ani susedom sa nedá pomáhať

petikd
19. okt 2009

Dadka to ako si poharvestovala všetkú kukuricu a dostala za hviezdičky tabuľku?

eviska83
19. okt 2009

dadka- nechapem- ja mam tabulku slnecnicu a mam ju uz asi 3 dni a este nezmizla 😉

renuskacool
19. okt 2009

A čo znamena ta tabulka vlastne??Mimichodom vobec mi nejde facebook! 🙄 🙄

eviska83
19. okt 2009

Ahojte
Ta tabulka znamena len to ze si ziskala 3 hviezdicky v sadeni jedneho druhu- skusala som ci mi za harvestovanie neda XP.Nedalo ☹ ALE niekto mi asi pohnojil farmu- nie celu ale par policok skoro kazde 5- mala som vacsiu slnecnicu a aj som ziskala 2XP za harvestovanie 🙂 🙂

stanka26
19. okt 2009

ahojte.
tak nie ste jediné ktorým ide tá farma pomaly.ide ma pri tom niekedy šlaktrafit.a ešte aj ten môj mi do toho kecá že sa hrám jak soplavé decko,ešte že ide zajtra do roboty 🙂

dadka33
19. okt 2009

pedik eviska----ano za 3 hviezdicky som dostala tabulku a uz som to nesadila ale nieco ine a normalne mi to zmizlo a dokonca mi to nepublikovalo a ani peniaze a ani body mi zato nedalo 😖

stanka26--aj mne to chlap vycita ale kaslem na to sak ho to prejde esteze mam tolko chlapov za susedov 😠

inneska
19. okt 2009

tak ja mám už 2 tabulky za 3 hviezdičky(soja, bavlna) vyše týždňa a nezmizli mi..a odvtedy som ich ani nesadila 🙂

a mne zatial, ťuk ťuk, FB funguje bezproblémov...iba raz začas musím zbierať úrodu na 2x 🙂

zusikk
19. okt 2009

baby ak teraz nasadim neviem co to uz je na 16 hodin tak kolko to este vydrzi na zber a kedy to uz vykape?

inneska
19. okt 2009

zuzik...bolo tu spomínané, že to vykape za polovicu času za ktorý to dozreje, teda by to malo vykapať po 8 hodinách 🙂

zusikk
19. okt 2009

inneska diki moc tak idem na to posadim 16 hodinovku to by tak to bude prvy neuspech

a nech zije zavislacina na farmvile 😀

inneska
19. okt 2009

zuzik...minule mala sesterka posadené artičoky(sú na 4 dni) a ešte po 3 dňoch to ešte mala..ale potom už pozberala...tak ono ťažko povedať, presne kedy čo zhnije...nikto nechce riskovať 😀

zusikk
19. okt 2009

no riskla som mne to robi 3 hodky po dozreti kedy sa dostanem k pc v robote nemozem aspon nie rano urcite tak pri mojom "stasti" dufam ze to pokape 😒 tak mi drzte palce nech nie....a inak fakt je to pekna zavislacina musim si niekedy najst cas to tu poprecitovat cele...lebo dost veci sa len ucim a su tu prakticke rady ako som stihla juknut 😉 diki moc

inneska
19. okt 2009

zuzik...ja som sa tiež na to riadne namotala 😀 ale ja som doma, tak si to môžem dovoliť 😎 potom daj vedieť, či si stihla pozberať 😉 a čokolvek potrebuješ vedieť, tak sa pýtaj, radi poradíme 🙂

luciarisko
19. okt 2009

ahojte, ako dlho alebo kolko treba zasadit aby sa ziskavali tie hviezdicky?