Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

zuzkazv
27. sep 2009

ak ti dalo 50 peniežkov tak si klikla na stuzku, musiš kliknúť na tú škaredú kačičku a dať tam je v ponuke pod ňou že adopt ugly ducking ale neviem či ti ju ešte dá lebo už viem o troch čo ju majú

dadka33
27. sep 2009

eva 7780--tusim je to ako tamagoci co to byvalo a este ked dostavas tie darceky ako rozdelujes komu ten darcek potom posles?Ja stym mam strasny problem a nechcem byt nespravodliva ale ked mozem poslat len 20 darov? ☹

Kočky ked si adoptujete zvieratko tak ho vlozi do toho balicka v pravo dole to si musite oddial potom zobrat a za adoptovane zvieratka sa dostavaju stuzky potom... 🙂

lafemme
27. sep 2009

Ahojky, prosím, umíte mi některá poradit, za co se dostávají ty bankovky? mě někdy naskočí samy, ani nevím jak...A potřebuji ještě 4, a´t si můžu rozšířit farmu, už to nemám kam dávat 😀

bybi
27. sep 2009

lafemme ja som sa na to tiez pytala, tiez neviem. Ale farmu si mozes rozsirit aj ked mas urcity pocet priatelov 🙂

dadka33
27. sep 2009

papierove bankovky dava ak nieco splnite neviem presne ale nedaju sa inac ziskat len obrabanim farmy 😎 😝

darla27
27. sep 2009

Ahojte, mam par otazok: zaujimalo by ma , v com je vyhoda ked kupim traktor, harvester a seeder.
Bude to nieco robit, alebo siat,zat rychlejsie alebo dokonca same?
Tiez by ma zaujimali tie peniaze, ja ich mam vzdy tolko, v kolkom levele som, ale muz ich ma viacej a je v mensom leveli a tiez nevie za co su tie peniaze. 😅
Odkial si adoptujem zvieratko?

lafemme
27. sep 2009

Nemusíš pak ta políčka obrábět ručně po jednom, ale ty stroje to berou po 4...Musíš mít ale dostatek benzínu 😉 Zvířátko se adoptuje tak, že jeden z tvých přátel bude mít na zdi, že našel opuštěné ztracené zvíře a pod tím budeš mít možnost "adoptovat ho" 🙂

eva7780
27. sep 2009

dadka no je to ťažké s darčekmi, 😠 striedam to,ale je to aj tak ťaťké rozdeliť

sticker
27. sep 2009

Ja by som sa chcela opýtať čo znamená keď si oriem políčka a zrazu akoby mi peniaz "vyskočil" z toho políčka 😅 Ale na svojich peniazoch som si nevšimla, že mi niečo pribudlo. A už sa mi to raz stalo....
A neadoptovala som si ☹ Tak budem čakať na ďalšie 🙂

sylvia75
27. sep 2009

sticker-priráta sa ti to na papierových,mne sa to zvyčajne objaví až keď sa odhlásim a znova prihlásim.

ingola21
27. sep 2009

baby a tie stužky na čo su?sa postupne zbieraju a čo s nimi? a čo sa najviac oplati nasadiť? ja mam ešte len 7 level..no snažim sa 🙂 vdaka za darčeky..tiež neviem ako ich spravodlivo rozdeliť 🙂

danuska24
27. sep 2009

kto chce susedkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?? 😀 😀 😀 IP

honey023
27. sep 2009

A kto má skúsenosti s tým traktorom, seederom a harvesterom, lebo vraj sa to neoplatí... niektorým to nepostačí ani na celé pole a už pri havesteri dojde benzín a musí potom všetko robiť ručne.

dada27
27. sep 2009

ešte namám veľa susediek a už v nich mám chaos 😀

ingola21
27. sep 2009

dadka to aj ja mam chaos v susedkach 😀

dada27
27. sep 2009

ešte pozbieram jahody a idem spať 😉

zuzkap2
27. sep 2009

ahojte, dlho som tu nebola a ako vidim Vas tu vela pribudlo 😀
takze: papierove peniaze dostavate, len za posun v levely
ten zlaty peniaz vam pripise 100 coins, ale az po urcitom pocte tych zlatych minci 😉
traktor,seeder,harvester sa naozaj neoplati,lebo sa rychlo benzin mina.

mauzos
27. sep 2009

zuzka s tymi papierovymi peniazmi to nejako nesedi, lebo som ich mala viac ako levelov 😉

dada27
28. sep 2009

Ahojte chcem sa spýtať ako je to s tou pomocou na farmách,to si zadávate sami?/zbieranie buriny,lístia odháňanie vtákov/

zuzkap2
28. sep 2009

mauzos, pri prvom levely mas 4 papierove peniaze preto ti nesedi pocet, ale aspon ja som zatial zbadala ze pribudaju len posunom v levely

sticker
28. sep 2009

Baby ja som tou farmou tak "zblbnutá", že keď sme dnes šli okolo záhradky hneď som pozerala, čo tam majú zasedené a prvé čo ma napadlo - paradajky bude treba za chvíľu pozbierať 😅 😀

zuzkazv
28. sep 2009

ahojte tie papierové peniaze pribúdaju keď prejdete do ďalšieho levela alebo keď získate stužku. Len to musíte zverejniť na svojej nástenke inak nedostanete nič. ale strašne to blbne a ja som už mala dotať tri teraz a nedalo mi ani jednu, takže sa na to spoľahnúť bohužial nedá asi to závisí od toho či je prihlásených veľa ľudí na tom, potom to už asi nestíha.

zanetak
28. sep 2009

ahojte , potrebujem susedky, pretože nie každý z mojich priateľov to chce hrať. Moje meno pošlem cez IP.

sticker
28. sep 2009

Žan tak pošli 🙂

zanetak
28. sep 2009

díky moc, už som si tam vás dve pridala. Len nechápem, prečo mi v tej spodnej lište neukazuje, že Vás tam mám pridaných.

sticker
28. sep 2009

No ja som iba v 8 levely tak niekde na začiatku by si ma mala mať 😕 . Ale už sa blížim k 9 😀

zuzkazv
28. sep 2009

no práve mi dalo že som našla kravičku a vôbec mi to nedalo že publikovať tak sa s vami nemôžem podeliť 😠

sticker
28. sep 2009

Podľa mňa systém nestíha 😝 Veď za posledných pár dní len z MK koľko báb sa tam "nahrnulo" 🙂 Ja som už toľko tých mincí "vykopala" a stále nič mi nenabehlo ☹

dannynka
28. sep 2009

ahojte,kto chce novu susedku?teda myslimtych co este nemam... 😀 IP 😉

zuzkazv
28. sep 2009

sticker mne sa zdá že keď to vykopeš tak hneď ti to pripíše 100 coins ale to nestihneš zaregistrovať lebo hneď kope ďalšie políčka.