Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

nada.hope
30. okt 2009

prave som si adoptovala macicku,....huraaaa 🙂

zrzulka
30. okt 2009

aj ja chcem cicuuuuuuuu, ale este je ich malo lebo zatial pridal len jeden moj sused. tak snad nabuduce🙂)))

lilu18
30. okt 2009

tiez som chcela ale uz bolo neskoro ☹

nada.hope
30. okt 2009

A ja mam uz dve ,,,,,,,,,,,,,,,,,, vela stastia 😉

bianca
30. okt 2009

aj ja som adoptovala macicku od dobrej duse z tejto temy

natsa
30. okt 2009

No mne sa ešte nepodarilo ju adoptovat .to je svinstvo dostala som dalšiu stuhu za hnojenie ale nemám za to žiadnu odmenu ani mi nenaskočili peniaze ani XP nič len sa mi ukazala v tabulke zo stužkami že ju mám,to mám asi za to že sa mi podarilo naplnit včera zadarmo 😒 2 kravíny

zuzkazv
30. okt 2009

jééj aj mne sa podarilo adoptovať mačičku ale nám to vylepšujú 🙂 musím ich pochváliť ešte psíka si prosím 😉

stanka26
30. okt 2009

normálne vám závidím tú mačičku a havinka,aj aj cem.

bianca
30. okt 2009

ja zavidim uz len korytnacku a psika.

inak ja som zvedava ci budu aj dalsie budovy pre zvieratka lebo ja som koli tomu ze ich bolo milion skoro vsetk predala

dadka33
30. okt 2009

kocky normalne ta soplana mi vynadala do primitivov je toto normalne 😕 ??? som taka znechutena celym FB a FM ze mam sto chuti to normalne zrusit 😖

petikd
30. okt 2009

Ahojte.Carisma,to si zbierala traktorom?Lebo zbiera sa kombajnom,s traktorom sa orie 😉
Páni Dadka to sa až niekedy rozum zastavuje,nad takými ľudmi 😠

bianca
30. okt 2009

dadka kasli na kravu

sticker
30. okt 2009

Dad a nedá sa tam nastaviť, niečo ako blokovanie osoby.... To by ti potom nemali chodiť od nej žiadne správy. Ale nie som si tým istá...

smaily
30. okt 2009

neviem preco sa neda vzdy adoptovat zvieratko,ked to akceptujem.... a dnes mi zas tolko krat spadol facebok..... ☹

adka33
30. okt 2009

a ja ani jednu 😢 😢

honey023
30. okt 2009

Nechápem prečo obidve sovy sú za FV, mohli dať jednu za FV a jednu za peniaze, škoda. Čiernu cicu už mám aj ja 😉

bianca
30. okt 2009

honey ja som sa prave nad tym dnes zasekla lebo som utekala kupit a sklamalo ma to ☹

kocky ked sa stane ze mi pride tak to sem napisem aby ste si adoptovali

janette4
30. okt 2009

a mne sa dnes podarili hneď tri mačičky adoptovať, jupííí.ešte by som chcela aj havinka.a včera mi dalo korytnačku- čo sa z nej stane,keď bude ready? 😕
inak tie kravíny sa páčia aj mne,ešte by mohli vymyslieť zajačníky, niečo pre ovce, kozy, kačky,nech s tým mám menej roboty 😝

natsa
30. okt 2009

ZANKA ZA KORYTNAčKU Máš 89%Tá "ZREJE"3 DNI

smaily
30. okt 2009

skoda ze to tak pomalicky rastie 😉 a nejako nemozem vymazat ani jedno policko,preco? ako mam pouzit ten cerveny ryl? ked mi to nejde? 😅

tromboska
30. okt 2009

Aj ja sa pridavam 🙂
ja sice facebook nemam, ale niekedy pomozem sestre pozbierat urodu a poorat, ked je ona v praci 🙂
...priznavam, ze ma to velmi bavi 😎

bianca
30. okt 2009

smaily to je divne ze ti to nejde.Aj ti to nieco napise ked chces mazat?

tromboska a preco sa nezaregistrujes?

sticker
30. okt 2009

Smaily ja som normálne tým červeným rýľom vykopávala políčka. Klikla som, opýtalo sa ma, či naozaj chcem vymazať a bolo.

smaily
30. okt 2009

mne nic nenapise 😉 ale zajtra opät vyskusam 😉 vdaka

smaily
30. okt 2009

predstavte si,ze mi na farme zmizli vsetky fotky susediek ☹ a jak je to zas mozné? facebook chyba?

bianca
30. okt 2009

mne cely den blbne facebook

smaily
30. okt 2009

uz viem,ze je to ich chyba 😉 co uz 😉 su uzitocnejsie veci 😉 prajem pekny vecer

zrzulka
30. okt 2009

mne zatial farma ide...klop klop. a mam cicuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂)))

stanka26
30. okt 2009

hlásim už aj ja mám mačičky a dokonca až 2.

no mne dnes tiež blbol facebook a liezlo mi to dosť na nervy.

mauzos
30. okt 2009

z korytnacky su korytnacie vajicka 😀