Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

andika10
25. dec 2009

jedna otázka zvieratá potrebujú aj krmivo a pitie?

lesnamacicka
25. dec 2009

andika, nepotrebujú 😉

eva, mňa tiež teší palivo 😀

lesnamacicka
25. dec 2009

a potešili ma aj sliepky - čierne a zlaté

marcelka82
25. dec 2009

Ahojte. Skúšala som si dať ešte jeden kurín. (http://www.fville.cz/dva-kurniky-zadny-problem) a nešlo mi to. Skúšal to už niekto? Kde som spravila chybu?

dadka212
25. dec 2009

Marcelka už to nešlo viacerým, podľa mňa to už zablokovali...

mňa tiež velmi potešil benzín 😵 asi najviac

sofik
25. dec 2009

Aj mna potešil asi najviac benzín a aj XPčka, inak zbytok som len predávala 🙂

Teším sa že čo si pre nás pripravia po novom roku 😕 😉

vinka
25. dec 2009

Nie kurín môže byť iba jeden.Od začiatku sa nedajú dať dva. 😉

luciarisko
25. dec 2009

ahojte chcem sa spytat, ked ste sa tu bavili o tych bykoch, oni davaju aj telata, ci co, lebo mne len peniaze nic ine
a este kupila som si za 25 papierovch benzin, 10 litrov, a to sa mi doplni tych desat ked ich miniem lebo teraz mi ukazuje len 2 a nedoplna sa to.diky

sofik
26. dec 2009

lucarisko ked chceš teliatka tak býka musíš dat do kravína ku kravám a čo sa týka benzínu nedoplna sa len tá jedna jednotka čo je na pár políčok už od začiatku - takže zbytočne vyhodené peniaze 😒 aj mne sa to už stalo 😠

a čo sa týka kurníka tak sa to dalo spravit že mohli byt viac ale už to asi zablokovali lebo asi 2 týždne to nikomu nejde 🙂

bora8
26. dec 2009

no mňa tiež potešil asi najviac benzín, hraje tu niekto mafiu? lebo ukončila som celý 6 level v moskve a nič dalej sa nedeje - to aj ostatným? nepridávajú sa nijaké ďalšie úlohy?

luciarisko
26. dec 2009

sofik, no s tym benzinom ma to nastvalo 😠
to teda ozaj vyhodene peniaze som sa tesila , ze nebudem muset po jednom obrabat, ale co uz 😖

maca793
26. dec 2009

ahojte mňa úplne pohltila pet ville hra práve sa hrám na nej máte ju aj vy? ak áno, mohli by ste mi poslať žiadosť na ďaľšieho suseda? díky

marianka79
autor
26. dec 2009

ahojte mňa už tie hry prestali bavit 🙄 tak sa vam omlúvam že vám nehnojím a neposielam darčeky tak prominte ani celkovo na FB nechodím

maca793
26. dec 2009

to je škoda ja si nechcem predstaviť že keď si kúpim notebook ta za 3 mesiace anatiahnem si net, ako budem žiť normálne sa stanem závislou na nete a facebooku 😝

marianka79
autor
26. dec 2009

maca ved práve ja som za tým vysedávala aj do tretej rána teraz mám volno aj by som mohla ale nijak ma to neláka 😖

lesnamacicka
27. dec 2009

marianka, aj mňa postupne omrzievajú 😀 ale prvý týžden čo ma začali baviť som bola aj ja schopná vysedávať za pc do tretej ráno, mala som rozohratých asi 7 hier a v každej som aj navštevovala susedov, posielala darčeky ako divá... Ale dosť ma to omrzelo, aj času je menej, a veru tie hry sú dobrý žrút času 😀

teraz už hrávam len farmu, aj to len tak že prídem, vyzbieram úrodu, zasadím novú, už sa mi nechce ani zvieratká a stromy pozberať, susedov pohnojím okolo 5 a koniec. A druhá hra čo ešte hrám je happy pets, tam mám mačky a tie kŕmim párkrát denne 😀 a koniec.

len ma trošku mrzí, že ostatní mi posielajú kopu darčekov na hry čo už nehrám, a jednoducho ich neyužijem.... A samozrejme že im nedám darčeky späť. Ale tak keď mám niekedy takú náladu, že ozaj potrebujem vypnúť, tak mám aspoň rozohraté hry 😀

zuzula25
27. dec 2009

babule co znamena to vegetable virtuoso v stuzkach???

jojka120
28. dec 2009

aHoj, ja by som sa chcela opytat preco sa mi uz neobjavuje to policko na obrazovke kde dakujem za pohnojenie urody 😖

lesnamacicka
28. dec 2009

zuzula, vegetable virtuoso stužka je za určitý zožatý počet zeleniny, čo si vypestuješ.

lesnamacicka
28. dec 2009

jojka, ani mne sa nezobrazuje, asi to už zrušili, len pri prvom co pohnojim mi vyskoci tabulka a pri ostatných už nie. Mne to celkom vyhovuje 😅

juliam
29. dec 2009

ide vám fv?

honey023
29. dec 2009

Tak aj na farme môžme oslavovať rok 2010 😀

miavin
29. dec 2009

aaaahojte
chcela by som vás poprosiť - nepotrebuje niekto suseda-susedku? ja by som chcela rošíriť farmu, no mám málo susedov, som v tom nová, tak ak by niekto mal čas - budem rada 😉

zuzanka159
29. dec 2009

No a čo ste tu hráte aj PET SOCIETY? moja neterka (sestrina dcérka) to hrá a má tam vyše 13 tisíc skúseností (to sú tie labky hore na obrazovke)potom hrá aj FARMVILLE úroveň 27 🙂 🙂 hrá aj HAPPY PETS kde je úroveň 18 aj HAPPY AQUARIUM level 14 😉 dobré čo?? a hrá aj CAFE WORLD kde je úroveň 11 a HAPPY ISLAND úroveň 9 😀
No a ja som na Facebooku nová takže moc tomu nerozumiem FARMVILLE hrá manžel na mojom level 15 🙂 A čo vy jaké levely?

eva7780
30. dec 2009

ahojte 🙂 neviete čo sú na farme tie nové darčeky (asi delobuchy) či to aj niečo bude robiť?

lilu18
30. dec 2009

evi..ano nieco take.petardy ci co..uz som jeden otvorila a trosku prskal 😀

titkovamiriam
30. dec 2009

cafe world 30
lil farm 17
contry life 24
farma ville 28
fish isle 27
fish world 9
fish ville 40
happy akvarium 25
happy island 12
happy pets 28
mafia wars 19
pet ville 21
restaurant live 34
roller coaster 25
yo ville 25

dufam ze som na nic nezabudla 😀 😀 😀

natsa
30. dec 2009

tak nám pribudla dalšia stuha ktorú bude vlastniť málokto.

lesnamacicka
30. dec 2009

natsa, veru, prave som to omrkla, nezdá sa mi to fér 😠

dididi30
31. dec 2009

ahojte 😉 koho este nemam na farme, nech napise meno do ip 😉 tesim sa 😀 😉