Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

lucinda7
31. dec 2009

Mirka,teeda,poklona 😝 😝 😝 😝

sofik
1. jan 2010

kto si otvotí novoročný stojan tak je o level vyšie 🙂 super to spravili 😉

eva7780
1. jan 2010

hej super,mna to hned posunulo,mojho manžela nie 🤐 len mu tá gula behala hore dole 😝

sofik
1. jan 2010

niekomu to ide a niekomu nie ale asi to je v etapách a priebežne to pojde všetkým. 😉

titkovamiriam
1. jan 2010

🙂 na tej farme to bolo super!!!

honey023
1. jan 2010

Toto bolo pekné novoročné prekvapenie... aj ten týždeň s benzínom je fajn. Akurát nemuseli to dať od 4. januára... lebo máme dosť benzínu z darčekov.

Inak už má niekto z vás tučniaka? 🙂

titkovamiriam
1. jan 2010

tutcniakov mam 3 🙂

elise
1. jan 2010

ja mám tiež tučniakov myslím že ich je 5

natsa
1. jan 2010

Ahojte.Tak ja som omylom vymazala tu gulu a teraz ma to serká.Neviete kde by som po nu prišla?

eva7780
2. jan 2010

Farma:neviete kedy bude to palivo zadarmo?

marcelka82
2. jan 2010

Ahojte.

Natsa ja som svoju guľu predala a potom som si ju kúpila. Naľavo hore mi ju zobrazovalo. Klikla som na ňu a kúpila. Ak nie, tak skús v Markete.

honey023
2. jan 2010

Eva7780: bolo písané, že od 4. januára. Len neviem ako to spravia, keďže takmer všetci máme dosť benzínu z tých vianočných darčekov. Snáď nám ten benzín navýšia, lebo ak my, čo máme benzín z darčekov nebude môcť využiť ten benzín od 4. januára, tak... 😠 😠 😠 😀

juliam
2. jan 2010

čaute baby, chcem sa spýtať na tie rôzne aplikácie ohľadom farmy... že či to naozaj funguje - ako napr. posielanie cash alebo coins priateľom a pod.... máte s tým skúsenosti?

eva7780
3. jan 2010

honey dík 🙂 ja mám benzínu ešte riadne vela,ale mojmu manželovi sa dnes akurát minul,tak jemu sa aj zíde 😉

janette4
3. jan 2010

farmville. ahojte. baby, mohli by ste si prosím pridať môjho synovca?na FB nepozná nikoho a potreboval by susedov na farmville.s manželom sme ho naverbovali.volá sa :mário Kulifay a miesto fotky má znak Dukla.Ďakujem vám moc.

sylvia75
3. jan 2010

janette4:stalo sa,pridala som si ho...

eva7780
3. jan 2010

janette maria som si pridala aj aj ,aj mm 😉

janette4
3. jan 2010

ďakujem baby.povedala som mu nech vám rozošle žiadosti o susedstvo

elise
3. jan 2010

aj ja som si ho pridala 😉

marcelka82
3. jan 2010

Ahoj. Aj ja som ho pridala.

olivova
3. jan 2010

aj ja ho uz mam

dididi30
4. jan 2010

ahojte
funguje vam benzin na farme??? mne nie 😠 😖 co nas oblbli, alebo musime minut ten co sme mali v darcekoch?? 😕 🙄 😒

mywiel
4. jan 2010

Poradte mi ako a kde zmenit aby mi vsetky odkazy z FB nechodili na email?

nada.hope
4. jan 2010

Ani mn benzin nefubnguje a nadrz mam uz prazdnu.-(

molnarovak
4. jan 2010

mywiel, klikneš si na "nastavenia uctu" (ja to mam hned vedla mojho mena), potom "upozornenia" a tam už si sama zvolíš, čo Ti má chodiť na mail a čo nechceš.

honey023
4. jan 2010

Ani mne nejde benzín... nedá sa ani v markete kúpiť zadarmo

lesnamacicka
4. jan 2010

ani mne benzín nefunguje 😠 dúfam že to nemysleli tak, že bude zadarmo keď miniem zásoby z darčekov 😠 Dúfam že to napravia. 😒

dadka212
4. jan 2010

ani mne nejde ☹
a sestra už minula benzín z darčekov a tiež nemá nič zadarmo....minul sa jej a hotovo, ponúka jej ho iba kúpiť, aj gulu sme premiestňovali aj dávali do store a nič....

eva7780
4. jan 2010

aj mm má prázdnu nádrž a tiež mu nejde zadarmo,ja ešte pár nádrží mám.....ktovie,ako to bude s tým benzínom 🤐

natsa
4. jan 2010

Tak to tás tuším dobre os.... ja som sa na to spoliehala.