Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

zanetak
28. sep 2009

to bol len technický problém, už vás tam mám všetky 🙂

nawal
28. sep 2009

ahojte, ak chcete byt moja susedka napiste mi IP 😎

eva7780
28. sep 2009

už 4x som pozbierala celé pole úrody,podojila atd.,obrala ovocie a akosi sa nemožem pohnúť z 27 levelu 😕moj manžel sa zaregistroval dosť neskoro po mne a už vplával do 19 😠 😠 😠

nawal
28. sep 2009

Mam jednu otazocku, naco je dobre mat vela susedov? Len koli zvaceniu farmy? 😵

eva7780
28. sep 2009

dannynka 🙂 zanetak 🙂 nawal 🙂 IP

zuzkap2
28. sep 2009

eva, sikovny je ten tvoj muzik, moj tam uz dost dlho nebol a uroda mu pohnila ☹
A ja som sa prave posunula do 34 levelu 😀

ingola21
28. sep 2009

zuzkap2 34 level?dobra si... to ja sa tam hadam ani nedostanem 😀

eva7780
28. sep 2009

ingola neboj dostaneš 😀 😀 😀

marianka79
autor
28. sep 2009

ja som v 20-tom a teším sa už som druhý krát zvačšila 🙂 takže možem sadit a sadit 😀 a dakujem za darčeky nemám kedy si ich vyzdvihnut tak jedine zajtra ☹

bybi
28. sep 2009

Caute 🙂 Ja som tiez uz pozbierala a konecne som sa pohla aj do dalsieho levelu 🙂

marianka79
autor
28. sep 2009

baby ak máte chaos v susedách chodte na farmwille z modrého konika a tam sme všetky a možte pridávat a pridávat 😉

sticker
29. sep 2009

Marianka hej, ale ja neviem koho si môžem odtiaľ dať za susedu 😅 Tam máme mená a napr. Teba neviem ako by som tam našla.... no amatérka ako vyšitá 😀
A dáva vám tabuľku na zverejnenie úspechu? Mne ju aj začne načítať, ale nedokončí. Všimla som si, že ani na hlavnej stránke sa mi už nezobrazujú úspechy susedov 😒

dadka33
29. sep 2009

ahoj akosi to blbne aj mne vcera nezobrazilo stuzku a nedostala som papierovky 🙄

sticker--to mas jedno pridavaj si tych ludi zaradom aspon budes mat veeeeeela susedov 😀

zuzkap2
29. sep 2009

ahojte, tak vcera ani mne nechcelo publikovat prestup do dalsieho levelu ☹

zanetak
29. sep 2009

A koľko možem mať susedov?

sticker
29. sep 2009

Baby ten slon je dosť veľký na takú malú farmu 😅 Ani sa mi to tam moc nehodí...Nejako sa to "bije" s ostatnými zvieratkami 😀

sticker
29. sep 2009

Ale keď ja si niekho vyberiem za suseda, musím čakať kým to potvrdí. Nerada by som bola, aby sa ľudia "báli", že ich tam niekto otravuje s nejakým farmárčením 😅 😝 😀

eva7780
29. sep 2009

stcker to teda je,ale je zlatý 😀

dadka212
29. sep 2009

ahojte kočky,
už vás čítam dlhšie a preto som sa aj ja dala na farmárčenie 😵 už mám 11 level...

veru teraz majú nejaký problém so zobrazovaním úspechov na hlavnej stránke ☹

nawal
29. sep 2009

Baby a to kolkym za den mozem pomoct s farmou?
Kolko darcekov denne mozem poslat?
mate na FV vytvoreny zvlast ucet?

patricia1971
29. sep 2009

baby a darčeky platím,alebo idú preč z mojej farmy??? nejako to neviem ☹

nawal ja nakúkam raz za deň,ale neviem,ako to je ☹

ketyh
29. sep 2009

ahojte baby,dnes som Vas tu objavila a musim priznat ze je to super,ak to zacne niekdo hrat tak tu najde odpoved na vsetko 😉 Ja to hram asi dva mesiace a postupne,veelmi pomallicky som sa dopracovala do 26 levelu... je to strasne nakazlive 😀 ale aspon clovek trosku vypne
Moj muz ked vidi ze farmujem,obracia oci 😉 ze zas len sadis 😀

neviem ako u Vas,no dnes ma nechce pripojit na FB ☹ bojim sa ze mi vsetko zhnije

Babenky tak prijemne farmovanie, je super vediet ze som neni jedina zavislacka 😉

sticker
29. sep 2009

Nawal ako to myslíš s tým účtom?
Inak trochu ma štve, že nemôžme teraz zbierať bonusy za tie postupy 😒

zuzkap2
29. sep 2009

nawal, za den mozes pomoct vsetkym susedom ktorych mas,,
darceky, mozes poslat 16,20,24 postupom v leveloch sa ti zvysuje aj pocet darcekov ktore mozes poslat
patricia1971, darceky neplatis ani ti nejdu s farmy prec

sticker
29. sep 2009

Nechcem byť nevďačná, naozaj... Ale prosím sloníkov už nie 😅 . Už mám od rána štyroch a ďalších neviem kam by som dala 😝

ketyh
29. sep 2009

sticker nemusis daceky akceptovat ak uz mas niecoho vela a ak ho aj akceptujes,nemusis si ich vybrat z darceka

dadka212
29. sep 2009

babule moja znalosť angličtiny nie je bohvieaká, tak sa radšej spýtam, čo je tam hore nad farmvillom v tom oranžovom rámiku napísané, s mojou chabou anglinou by som povedala, že sa tam tie naše úspechy zbierajú a hneď ako vyriešia ten ich problém tak bude možné to publikovať....keď som to šupla do prekladača google tak mi to preložilo nejakú somarinu...

zuzkazv
29. sep 2009

ahojte, farma obriadená ale nie a nie sa dostať do tej 31 😠

ketyh
29. sep 2009

dadka.. je to nieco o tom ze vylepsuju stranku,lepsie darceky atd.. preto tak casto vypadava.. tiez neviem anglinu nejak super 😒

dadka212
29. sep 2009

Ketyh aha 😅 no vedela som že niečo vylepšujú, ale tam som myslela, že je aj o tých tabulkách čo sa ukazujú na hlavnej stránke a stránke priatelov...nuž moju anglinu som nepoužila už pár rokov 😝