Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

natsa
16. okt 2009

no neviem sama tomu nerozumiem

zelka1
16. okt 2009

newie niekto nejaký kod aby sa mí zvýšil počet FV ??? prosíím

sticker
16. okt 2009

No zelka ak budeš vedieť, tak sa hlásim do poradovníka - aj ja by som to rada vedieť 😝
Ivet tiež premýšľam začo je tá posledná stužka, s mojou chabou angličtinou 😒

zelka1
16. okt 2009

No ja som na nete hladala ale všetko je po anglicky tie kod a nerozumiem tomu welmi tak ked nejaka vie ten kod tak nech ho sem prosím napiše

eviska83
16. okt 2009

Ivet a Sticker- no ja som to pochopila tak ze ked pohnojite 100 susedom ich polia tak ziskate stuzku- ale nemam ani najmensiu sajnu ako na to ☹

vinka
16. okt 2009

Baby a ako sa hnojí susedom pole? 😕

inneska
16. okt 2009

no som zvedavá, kto na to prvý príde, na to hnojenie 😝 🙂

inneska
16. okt 2009

našla som len toto zatial ohladom toho hnojenia ..

Farmville has a new feature called the Farmville Fertilize in which you can put fertilizer on the crop of your neighbors and the crop that has been fertilized will become much larger than an ordinary crop.

Randomly selected users will receive 5 Bags of Fertilizer each day. Those players can then use the fertilizer on crops on their neighbors' farms. Once a crop has been fertilized, it will appear bigger than normal crops and sparkle. But don't let them wither, fertilized crops reward experience points when harvested!

je to na tejto stránke..http://askville.amazon.com/result-fertilize-Far...

eviska83
16. okt 2009

jej inneska super- takze uz len cakat ci budeme medzi stastlivcami 🙂 🙂 🙂 To som zvedava ake velke to potom narastie 🙂 🙂 🙂

claudinka
17. okt 2009

to som zvedava aj ja 😵

zuzkazv
17. okt 2009

aj vám ide farma tak pomaaaaly?

sticker
17. okt 2009

Zuzi ani nevrav 🙄 😠 😒 . Chcela som si zvery popresúvať, ale to sa nedá. Po milimetroch posúvam myšou a aj tak je to hrozné! už mi to trvá dva dni - odkedy dali tie nové dekorácie - svietiace a tak. Takže ja to pripisujem tomu. Ale možno to nie je tým, neviem. Ale štve to riadne 😠 ☹

zuzkazv
17. okt 2009

ja si myslím že je to tým že je veľa ľudí popripájaných ... všetci závisláčime 🙂 kým deti spia 🙂

claudinka
17. okt 2009

tak tak ja neznasam, ked vsetko si naklikam a zrazu server to nezvladne a od zaciatku musim zase 😒 😒

pacna
17. okt 2009

ja som nasadila asi trikrat a vzdy ma to vyhodiiiii 😠 😠 uz sa ani nesnazim 😠 😠

bubaczik
17. okt 2009

čafte ženuše...ak chcete noveho suseda na farme,toto jeho meno Marian Ivanic Starsi ,nemusite sa obavať,že je nejaky uchyl 😀 ,je to otec mojho kamarata,chudak nudi sa na fsb 😀 tak pestuje a nema moc susedov,šak kto v jeho veku hra farmu na fsb? 😕 tak ak možem poprosiť,tak si ho pridajte..nema foto 😉

slaviq81
17. okt 2009

Moja farma je ako spomalený film 😝 😠 Nech to už opravia 😠

dadka212
17. okt 2009

mňa to už prestáva baviť, oberám už asi 1,5 hodiny 😠 takýmto štýlom to asi prestanem hrať 😝

claudinka
17. okt 2009

to nas asi bude viac 😠

zelka1
17. okt 2009

kto sa prida k mojim neighborom na farmu ??

chichotka
17. okt 2009

ešte stale sa nevie ako hnojiť susedom farmu? lebo som to teraz objavila a zaujimalo by ma čo s tym. ale možno to doplnia

eviska83
17. okt 2009

chichotka- inneska to vcera objavila- kuk jej prispevok zo vcera o 23.31h 🙂

petikd
17. okt 2009

Bab mna porazí.Mam posadené jahody a prídem,že idem zbierať a vôbec mi ich nenahodí 😠 😠 A to za chvíľu budem mať 3 hviezdy tak som zvedavá 🙂

stanka26
17. okt 2009

ahojte farmárky.práve som vás objavila a pridávam sa do klubu.
prečítala som vás len zbežne a vidím že tá hra je fakt super ako tu o nej hovoríte.

claudinka
17. okt 2009

zavislacina 😀 😀

stanka26
17. okt 2009

tak to je pravda,že je to závisloať teda aspoň u mňa.a ešte niečo také podobné je (Lil)FarmLife ale to my momentálne nechce ísť a nutne potrebujem pozbierať úrodu.ide ma z toho poraziť.

sticker
17. okt 2009

Stanka práve preto som ani nehrám Lil farmu, lebo by som sa zbláznila 😀 😝 Mne stačí to slimačie tempo Farmville 😒

sticker
17. okt 2009

Bubi nejde mi vyhľadať nových priateľov, tak skúsim zajtra ho vyhľadať 🙂

nada.hope
18. okt 2009

"A k tomu všemu máme i novou funkci a na ní navazující stuhu.
Je to HNOJENÍ. Ovšem hnojit nemůžete svou zahrádku, nýbrž zahrádku svého souseda. Každý den náhodně vybraní hráči obdrží pět balíků hnojiva za každého souseda po tom, co mu prokáží službičku (vytrhání plevele, vyhnání škůdců). Pokud odejdete na další farmu, hnojivo zase zmizí. Takže musíte pohnojit sousedovo políčko, né si to nechávat pro sebe (stejně z toho nic mít nebudete).
Pohnojené plodiny jsou pak větší a mají jiskru. Rozhodně jim nedovolte uschnou, protože za ně máte další zkušenostní body.
Jak už jsem psal výše, váže se k tomu nová dovednostní stuha, kdy stuhy získáváte za počty pohnojených sousedů."

dipietro74
18. okt 2009

CAUTE VSETCI FARMARI KTO ESTE POTREBUJE SUSEDOV TAK MOJE MENO JE Peter Zubrík , DAKUJEM