Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

feria
21. okt 2009

ahoj, ja hladám susedov na farmu, potrebujem ich veľa:::::::::::::::::::🙂))chcem rozširovať pozemky, tak ak máte záujem najdite si ma ako priateľa pod Miroslava Prnova Mednanska a každý bude odkliknutý aj ako sused. dakujem.....................

eva7780
21. okt 2009

konečne mi po dlhej dobe išla farma tak akoby mala ísť stále 🙂

feria
21. okt 2009

Eva 7780 aj mne ide dnes bez sekania, konečne, minule mi sekla práve ked som kupovala dom, peniaze odpočítalo a dom nikde 😠

feria
21. okt 2009

tie papierové dostávaš za prechod do vyššieho levelu, alebo si ich možeš kúpit normálne kreditkou za eura, ale takého nepoznám.Ja som ich práve všetky minula, rozšírila som pozemky, tak teraz potrebujem eše susedov aby sa to dalo znova zvätšiť..

feria
21. okt 2009

ahojte, tie zelené dostávate ked prechádzate do väčšieho levelu a ked máte veľa priateľov, môžte si zväčšiť farmu aj bez tých zelených, lebo ak máte málo zelených, tie a dajú dokúpiť za eurá, ale to nie je nič pre mna🙂))

inneska
21. okt 2009

honey...sebe si nepohnojíš, len susedom ... ked sa ti pri pomoci(lístie, líšky...)objaví v pravom dolnom rohu balíček s hnojivom, tak môžeš hnojiť,ale to je náhodné 🙂

claudinka...no tie sa nedajú zarobiť...jedine ich kúpiť za naozajstné papierové 😀

traky..ked si v markete, tak niečo môžeš kupovať za mince alebo papierové peniaze 😉 😉 myslím, že tam minieš veľmo rýchlo 😀 😀

evi...tak si vychutnaj, že farma šlape, zajtra už nemusí 😀

inneska
21. okt 2009

feria...nechce mi ťa na FB nájsť 😠 😠 a kolko treba tých priatelov mať?? i ked ja už zväčšiť nemôžem, čakám kedy odomknú to zväčšenie 20x20 🙂 🙂 ale zaujíma ma to 🙂 🙂

feria
21. okt 2009

inneska to je tak ked si niekto pomýli vlastné meno Miroslava Mednanska Prnová, v profile mám foto so 4 mesačným synom, ale synovec rozšíril na 20x20 a vraj musel mať cez 20 susedov, tak to sa ja načakám, kedže zelené som minula na zväčšenie 16x16

feria
21. okt 2009

inneska už ta mám ako kámošku, ešte si ma klikni ako suseda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
21. okt 2009

ja som skusila aj jedno meno aj druhe a stale mi ta nejde dat 😅 , skus moje ivana porubcanova

inneska
21. okt 2009

feria...neviem, ako sa dalo rozšíriť za pomoci susedov...bo ja ich mám okolo 70 a nikde mi nedalo túto možnosť 😅 😅

traktor
21. okt 2009

a este nieco neviem 😀 , ste pisali, ze mozno ist pozbierat za suseda urodu, kedten nemoze, a to ako?

feria
21. okt 2009

inneska chod v markete na expand farm a tam si vyber možnosť kúpy za žlté grošíky ale máš tam písané kolko susedov musíš mať, tak tam si tak môžeš rozšíriť...

feria
21. okt 2009

traktor už som ti poslala žiadosť o prieteľstvo, kámoška moja 🙂

feria
21. okt 2009

ak má ešte niekto záujem o suseda na farme tak tu je už konečne dobé meno Mirka Mednanska Prnova 😅 sa hanbím, ked si nepamätám ani vlastné meno 😵

traktor
21. okt 2009

Nic si s toho nerob, ja som to vcera tier riesila 😀 😀 😀

stanka26
21. okt 2009

ja mám na farme 19 susedov a farmu si môžem zväčšiť na 20x20,len neviem koľko ich potrebných na 22x22

petikd
21. okt 2009

Feria ale ked máš potrebný počet susedov,tak si nemusíš expandovať farmu za FV 😉

traktor
21. okt 2009

aako sa da zvecsit farma pomocou susedou , ja mam 54 susedou

gabi0201
21. okt 2009

čaute baby, prosim vas ako sa dajú stavať na seba tie ploty mne to nejde 😠

sticker
21. okt 2009

Gabi to je iba efekt 🙂 Optický "klam" 🙂 to je tak naukladané tesne za seba, myslím 🙂

feria
21. okt 2009

petikd ja až teraz zhanam potrebné množstvo susedov, hrám to len 3 týžden, tak ked som mala už potrebné FV, rozšírila som farmu cez tie....susedia hláste sa 😝

smailinka
21. okt 2009

preco mi nechodia zvieratka po farme??? ved mam na vsetkych odkliknute allow walk!!!! ☹ ☹

inneska
21. okt 2009

mne nemajú kade chodiť, tak tam mám plno 😀 😀

dadka33
22. okt 2009

dobre ranko mne dnes vobec nejde farma ani mi ju nenacita 😢

emily333
22. okt 2009

dobre ranko 😉 ani mne nejde nacitat 😠 😠

petikd
22. okt 2009

Ahojte.Ani mne nejde ☹

dadka33
22. okt 2009

kocky neviete adr.nejakeho prekladaca z anglic. do slovenciny?

inneska
22. okt 2009

potrebujem ryžu zberaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

inneska
22. okt 2009

dadka...u mňa na ploche je jeden celkom fajn prekladač 😀 😀 tento na zozname som našla http://webslovnik.zoznam.sk/index.fcgi ak ti taký postačí 😅