Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

jarus74
10. dec 2009

super a to kde adoptujem bycka aj ja chcem 😀

aj ja som mafiozo 😀

sammy
10. dec 2009

Ahojte, potrebovala by som nejakych susedov vo Farmville, kto by mal zaujem, napiste mi do IP, nech si vymenime mena pod ktorymi sa najdeme.

dagi76
10. dec 2009

ahojte farmarky
ja mam problem s dalsim kurnikom, urobila som vsetko podla navodu, druhy kurnik mam v darcekoch ale ked ho dam na farmu, po par sekundch m z nej vyhodi, a kurnik s mi tale vrati k darcekom
neviete mi s tym poradit?

zusikk
10. dec 2009

dagi76 toto iste robi aj mne....neviem ci nahodou tvorcovia framy tento "podvod" uz neobjavili a nejak to nezablokovali 😖 lebo ja som to skusila uz dva krat ze som predala kurnik z darcekov ulozila na farmu a zas predala a zas nasla vajce ked bol a tak ale vzdy mi ten v darcekoch nejde ponechat na farme ako druhy....vzdy ma to neha refresovat stranku a ked sa vratim uz je spet v darcekoch 😨

eva7780
10. dec 2009

už mám adoptovaných 2 býkov,teraz poctivo plodia 😀 dokoncia sa mi podarilo adoptovať aj dve malé ružové teliatka 🙂

dagi76
10. dec 2009

zusikk presne to mi robi, a tiez som uz 2x predala a cakala na vajce jak taka sliepka 😀

honey023
11. dec 2009

Neviem či ste si všimli, ale kapacitu vianočného stromčeka zvýšila na 100, čiže môžme ukladať ďalšie darčeky pod stromček 🙂

emily333
11. dec 2009

ano vsimli a posielame 😀

eva7780
11. dec 2009

som zvedavá čo v tých balíkoch bude 😉neviem ani kedy ich odbalim,cez vianoce skor pozerám rozprávky ako sedím pri pc 😀

sammy
11. dec 2009

Neviem ci sa to tu uz spominalo, necitala som vsetko. Dnes som sa dozvedela, ze ked dostanete ten ribbon a date to zverejnit na nastenke, ten kto si na to klikne akoze to oslavi s vami a dostane za to 50 XP 🙂

maryx
11. dec 2009

tak čaute mafiánky, nechcete do rodiny??? xixi...som level 543 😎

pacna
11. dec 2009

maryx ja ani neviem ako sa dava do rodiny ked to pise po anglicky som z toho jelen 😀

maryx
11. dec 2009

pacna, máš IP

dididi30
12. dec 2009

ahojte

cafe world....mala som zasnezeny vianocny stromcek , preco uz nieje?? 😕 treba nieco speci, ci sa roztopil 😀
🙄

nikto nepotrebuje susedu do farmy?? ☹ 😢 😔 😅 😀

dididi30
12. dec 2009

dagi a zusikk, treba ten navod xkrat pozerat, kazdy detail......ja som sa tiez toho bala a na prvy krat sup, boli uz aj dva 😉

eva7780
12. dec 2009

bodol by mi další stromček 😉 eviem či mám tie darčeky odkladať alebo odstrániť 😝

sylvia75
12. dec 2009

ahoj...mohli by ste si pridať na farmu za susedku moje krsňa,Volá sa Natalia Havirova.Ďakujem...

titkovamiriam
12. dec 2009

kto hrate mačky ako nakrmim adoptovaneho skrecka?

eva7780
12. dec 2009

miriam ja som sa o tom teraz pokusila ,nad ním sa to ukaze šipka ako nad miskou s jedlom,po asi 10 min.klikania tam padlo akoby jedno zrnko a potom mi to už nešlo,aj ked by ešte trebalo 😠

zusikk
12. dec 2009

dididi a kedy si to robila naposledy lebo ja som to predvcerom a uz mi to neslo som predala asi 4 kurniky co som myslela ze som dakde chybu spravila v postupe a preto mi nejde uz dalsi ulozit na farmu z darcekov a stale je to o tom istom vsetko urobim spravne az po tu cast ked si otvorim darceky a mam tam 2 kurnik ibaze akonahle ho dam na farmu po chvili ma to vyzve refresovat a po refreseni je kurnik naspet v darcekoch a na farme zostava len jeden ten druhy tam skratka neostane nikdy... ☹

preto som myslela ze uz tvorcovia farmy na to dosli a blokli nejak nekale nakupy kurnika ale ak sa to niekomu podarilo napr aj dnes ci vcera tak naozaj mozno nejaku chybu robim

zusikk
12. dec 2009

iank asi tie slepice nadbytocne predam bo odklikavat tolko sliepok ma uz nebavi ☹

eva7780
12. dec 2009

zusikk ja som polovicu všetkých zvierat predala,tiež ma to nebavilo odklikávať ☹

titkovamiriam
12. dec 2009

evi dik uvidim a vidim ze niekto ma potravu aj pri akvarku ja nie a nevidim zeby sa dala kupit - asi mam nizky level 😅

jarus74
12. dec 2009

tak mne sa podaril bycek a to kedy budu teliatka??

kurnik sa my nedari a tak by som chcela ☹

baby chcem sa opytat ,vam ide normalne cafe w.. mne to stale seka a cakam dost dlho kym my aj nabehne 😉

titkovamiriam
12. dec 2009

ja mam troch bykov a zatial nic 😀 kurnik dalsi nemusim a seka mi to stale 😠 ,najlepsie mi to islo o pol piatej rano ked som nemohla spat

sumienka2525
12. dec 2009

zusik : mne robilo to iste co aj tebe s tym kurnikom , tak som ich vsetky predala.

Happy Akvarko: Uz ste hrali tu hru co vam da nejaky darcek potom z tej truhlicky? Mojej dcere dalo nejaky cerveny velky diamant a mne nejaky kamen len.

sumienka2525
12. dec 2009

Teliatka budu az ked budete mat 100% odkliknete, potom mozete dat teliatko na adopciu. A ak chcete vy teliatka tak na hlavnej stranke rychlo odkliknite teliatko ktore je na adopciu a mate ho.

titkovamiriam
12. dec 2009

dik adoptovane mam 🙂

sumienka2525
12. dec 2009

titkovamiriam:
Hapy akvarko: Potrava sa da kupit ked kliknes na domcek ( dole v lavo), tam si najdes potravu, kliknes na nu a kupis si ju. Myslim si ze nezalezi na tom v ktorom leveli si, ved rybky musia jest stale.
V ktorom si leveli?

titkovamiriam
12. dec 2009

hapy chapem len myslim to akvarko v mackach ja tam mam len potravu pre macky...