Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

zrzulka
23. okt 2009

ziadne vreco som neobjavila zatial:((( ani mne nikto nepohnojil...

zrzulka
23. okt 2009

peti ta stuha je vraj za hnojenie

petikd
23. okt 2009

No mne už pohnojil niekto,ale ja ešte nie ☹
Hej no a ten kravín to je naozaj dobrá vec 🙂

zusikk
23. okt 2009

hnojivo ak mate tak po pomoci u suseda na farme po odklikani pomoci ak vojdete myskou na policko nejake zasadene tak sa vam ukaze bielomodry sacok z hnojivom vtedy netreba lenit a rychlo klikat po chvili neviem kolko sekundach vypise tabulku ze uz dost a treba pomoct aj ostatnym susedom/potom treba ist k tabulke kde vam to ukaze ktory sused zas potrebuje pomoc a najskor pomoct a potom mozno aj pohnojit len treba po odklikani hnojenia pockat kym panacik hnojenie vykona ak skor odidete zostanu pohnojene len tie co stihol kym ste neodisli mne to takto dnes zopakovalo ai u 5 susedov zial niektory mali cerstvo zorane alebo uz plodiny moc odrastene tam uz hnojenie nejde 😒

zusikk
23. okt 2009

a kravin vyzera dobre dufam ze z neho kravy nemiznu a budu sa starat same o seba alebo to nejak ukaze ze treba s nimi nieco robit 😉

eva7780
23. okt 2009

zrzulka ja mám suseda v 50 leveli 😕

zusikk
23. okt 2009

to kde ste vzali takych susedov ja som 25 a myslim si ako som daleko a naviac asi 35 ci kolko mam susedku.....a kde ste vzali tolko susedov?

stanka26
23. okt 2009

ja som v 20leveli a mám 21susedov

dadka212
24. okt 2009

Ja mám už cez 50 susedov 🙂

ozi ešte som neskušala ale mali by mať to hnojivko už všetci

Tie kravy nezmiznu len ich podojiš všetky naraz jedným klikom

duska1122
24. okt 2009

baby dnes rano mi dosla sprava ze mam poslat 15 susedom ze ci su aktivny to co je za kravinu, mozem to kaslat.aj vy ste to dostali

emily333
24. okt 2009

aj ja som dostala no podobne pisli aj v teme facebook, tiez nikam nepisem 😉

traktor
24. okt 2009

daj si stranku 37 ,je tam link, a mas kopu susedou 😉

duska1122
24. okt 2009

tak to som rada ze niesom sama 🙂

traktor
24. okt 2009

aj mne to prislo, nepisem...podla mna blud....

dadka212
24. okt 2009

Nepíšte je to spam...

dadka33
24. okt 2009

je to pekna kravina rano som mala 6sprav toho len to vymazavam a ten kravin je super este by mohli nieco take na vsetky zvery vymysliet ze? 🙂

zanetak
24. okt 2009

a chcem sa spýtať, teraz keď som niekomu pohnojila políčka, tak kedy za to niečo dostanem?

sticker
24. okt 2009

Keď ich pohnojíš viac budeš mať stužku 🙂

emily333
24. okt 2009

ja som prave dostala stuzku 😵 😵

natsa
24. okt 2009

Ahojte tak aja aj dnes hnojím o dušu zasa mám modrý sáčok,je tam dalšia stuha tuším niečo o zberaní kvetov.mám už 4 koritnačky.
Mne išiel kravín bez problémov tak možem zberat kravky nadalej ja som ich pomali pradávala lebo sa mi už nezmestili.Budú aj dalšie budovy pre ostatné zvieratká?

claudinka
24. okt 2009

sticker kujeeem za odpoved.. a ja kedy budem moct pohnojit nejakeho suseda?
a co som pisala, ze mastery sign, tam sa nic s tym neda robit (som to u susedky jednej nasla)

tiez mam korytnacku 🙂

claudinka
24. okt 2009

ani ja som ten spam neposielala dalej, uz mi dosiel velakrat..

ale ako kukam, o chvilku budem mat celu farmu iskrickovu no ty koki, sa to pekne rozrastaa

dadka33
24. okt 2009

kocky aku korytnacku to mate??? 😕 😕

zusikk
24. okt 2009

dadka33 adoptovanu ako sa daju adoptovat ostatne zvieratka tak som ja napr dnes adoptovala 2 korytnacky 🙂

zusikk
24. okt 2009

babule este taka otazka daju sa odelit pritelia ci susedia z farmy od priatelov normalnych mam tam toho teraz prilis vela a nestiham juknut ci mi niekto z mojich "priatelov" povodnych nie farmovych nepise.Vy ich mate nejak odelenych?

eva7780
24. okt 2009

prečo mne nedá hnojiť?????? 😒 😒

zusikk
24. okt 2009

EVA nahodne po pomoci u suseda ked myskou najdes na jeho policko objavi sa ti bielomodry sacok akoze hnojivo a sa mi tak zda ze po doklikani pomoci a akceptacie je ten sacok aj v lavom dolnom rohu ak si "vyvolena" na hnojenie ale len u susedov kde ta posla efarma na vypomoc.Mne sa napr neda hnojit mnou vybrany sused len kam ma "farma" posle k susedovi" na pomoc 😉 cakaj je to nahodny vyber kto ma h 😉

sumienka2525
24. okt 2009

Ahoooojte. Teraz som si vsimla ze tu je aj takto tema. Aj ja som to nedavno zacala hravat . Mozem sa ku vam pridat???

dadka33
24. okt 2009

zuzik--neda sa to oddelit
uz som si to vsimla a aj ja som si jednu adoptovala 😅 ze koritnacka na farme mna picne 😀 😀

eva --oni to hnojivo asi postupne davaju kazdemu

sunienka--vitaj medzi zavislakmi 😀

kocky mam susedov ktory uz nehraju aho si odstranim takych susedov???

stanka26
24. okt 2009

ahojte.
už aj ja hnojím.ale korytnačku ešte nemám.