Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

inneska
2. okt 2009

tak nie, pokašlala som to , tú adopciu 😝 len mi ju uložilo do darčekov, ale neklikla som na to adopt 😠 dokelu...tak nabudúce 🙂 človek sa učí na vlastných chybách 😅

sticker
2. okt 2009

Innes ja som v 13 levely. Ale tiahnem na 14 😀

sticker
2. okt 2009

Inak baby vy stíhate aj tú druhý farmu, aj Mafiu 😅 Ja som rada, že stíham koňa a farmu 😝

inneska
2. okt 2009

sticki...ja som predchvílou úspešne vhupla do 10 😀

ja už nič iné nejdem skúšať, bo aj ja ltt stíham farmu aj koníka 😀 a ešte aj dieťa, domácnosť... 😅

natsa
2. okt 2009

no mne sa podarilo adoptovat 2 kačeny.ja hrám len lil farm a farmville na ostatné by nebol čas to by som musela nechať maleho len tak,inak je to požierač času

inneska
2. okt 2009

natsa...a o čo ide v tej lil farm? 😅

inneska
2. okt 2009

kolko sa dá celkovo poslať za deň darčekov??? 😕 počítal to niekto?? ja som ich napočítala 16 kúskov...

eva7780
2. okt 2009

inneska mne ide 24,ale to asi záleži od levelu,ja som v 29 🙂
všetky slony čo mám sa mi zakaždým otočia zadkom 😀 😀 😀 dám ich naspať a zase sa otočia-potvory 😀 😝

sticker
2. okt 2009

Evka 😀 😀 😀 Mne to robia kone 🙂 Aj dám stay a aj tak sa otáčajú 😝
Baby čo sú to tie mastery? Tuším to už niekto vysvetľoval a dnes som pozerala či to niekde pribúda a nič...

natsa
2. okt 2009

lil farm je to isté čo táto hra.ale táto sa mi zdá zaujímavejšia.tie mastery aj mna zaujímaju

inneska
2. okt 2009

evi...tak to mám čo robiť ťa dohnať 😀 😀

aj mne sa točia...kravy, capko aj kone... 😀 😀

inneska
2. okt 2009

mastery? to som ešte ani nepočula 😅

natsa...a to potom načo sú 2 rovnaké hry? 😕

sticker
2. okt 2009

Innes všimni si, keď budeš brať úrodu - pripočítajú sa ti body a ešte Ti ukazuje +1master No a to neviem čo to vlastne je 🙂
Ja som konečne už na 14, už iba nasadím a pre dnešok končím 😝 😀

sticker
2. okt 2009

A ešte mám vlastne jednu otázku 🙂 Keď oriete nie motyčkou ale traktorom tiež to strháva za každé políčko 15 korún? Alebo je to výhodnejšie. Či sa mi oplatí kupovať traktor, keď aj do nádrže mu treba občas niečo naliať 😝

zuzkazv
2. okt 2009

sticker stále to stojí rovnako len ked to sadis traktorom tak to ide o cosi rýchlejsie ale nie o vela

sticker
2. okt 2009

No tak budem pekne motyčkou 😀 Inak zase mi nejde farma. Iba hlavná stránka 😒

zuzkazv
2. okt 2009

no ja večer ani vôbec nekúšam nemá to už zmysel 😒

inneska
2. okt 2009

práve som šla aj ja písnuť, že farma nejde 😠

sticker
2. okt 2009

Našťastie som všetko obrala. Ale mne to vyhovuje najviac o takomto čase, takže som znovu nasadila. Snáď to dajú rýchlo do poriadku. Koľko závislákov musí teraz nadávať 😀

inneska
2. okt 2009

sticky..tak si to najbližšie všimnem 😉 a na traktok musím toho ešte vela nasadiť 😀

eva7780
2. okt 2009

do nádrže ti netreba liať,ona sa ti sama doplna počas dna,aj ked to čo je v nej nestačí na celú farmu 😠 tiež som si všetky stroje kúpila a používam ich minimálne a výhodnejšie to je jedine v tom,že to ide rýchlejšie 😉
moj manžel zúri,po 10 leveloch sa mu mladý utrhol a ušiel z barikády 😕 už sme skúšali všetko možné a stále ujde 😝 manžel to má za trest (to som mu povedala ja) lebo mne nikdy nejde farma večer a jemu vždy 😠

natsa
2. okt 2009

no ja som si najprv rozohrala lil farm a bolo mi luto to nechat uschnut.

eva7780
2. okt 2009

akurát ukazujú na jojke v správach ako moderátori farmárčia 😀 😀 😀

elise
2. okt 2009

mne sa nedá napokiť na farmu a dať darčeky☹

sticker
2. okt 2009

Evi vy musíte byť podarení s manželom 😀 😀 😀

eva7780
2. okt 2009

sticker no je to sranda 😀 hlavne,ked nasadíme naraz a máme jeden pc 😀

byggyt
2. okt 2009

Ahojte baby, nepotrebujete nových susedov?? Ja áno mala by niektorá záujem?

lilu18
2. okt 2009

ahojte,mozem sa pridat?/ este som niekde na zaciatku,ale snad pochopim aj to co teraz nechapem 😀

dipietro74
2. okt 2009

Mozete si ma dat kludne ku priatelom na farmville moje meno je Peter Zubrík

eva7780
2. okt 2009

dipietro nedá sa mi ta nájsť,je tam len Zibrík 😕