Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

sumienka2525
12. dec 2009

aha, tak sorry ja som myslela ze sa pytas na happy. 😀

titkovamiriam
12. dec 2009

happy je v pohode 🙂

jarus74
12. dec 2009

tak ja som mala uz aj prve teliatko len skoda ze neostava mne 😀

titkovamiriam
12. dec 2009

teliatko som mala aj ja a viem ako na skrecka treba klikat na ten otvor vo flasi a asi 3 alebo 4 zrniecka ho nakrmia,ak kliknem na akvarko som v hre rybycky 😀

eva7780
13. dec 2009

farma-mohli by dať ešte další strom,ja už mám darčekov vyše 80 ,neviem či ich nechať alebo vymazať 🤐

mimus
13. dec 2009

ahojte
farma: ako sa zbieraju tie zlatky baby? Myslim tie co sa daju aj kupit? Ja napr. ked zberam urodu alebo sadim tak vzlietne taka zlatka, ale nic to nepripocita 😅

slaviq81
13. dec 2009

Mimus, na to som doteraz neprišla ani ja 😅 Tiež mi tam pri okopávaní vyletujú a ja neviem ako ich chytiť 😀
Ešte jedna vec - farmárky, tie bukety mám už zvädnuté, zmiznú samé, alebo čo? 😅

sylvia75
13. dec 2009

mimus,slaviq81 zlatky sa nezbierajú jedna sa priráta pri postupe do ďalšieho levelu ako FV..zvednuté kvety odstrániš červenou lopatkou...

mimus
13. dec 2009

vdaka 😵

kolka1
14. dec 2009

Ahojte,

viete mi prosim poradit. Pripradila som si novych susedov na farmu v ribbonoch vidim ze mam viac susedov ale ked kliknem ma neighbors tak tam ich nevidim 😒, oni mna pravdepodobne ano.

Dakujem.

dididi30
14. dec 2009

ahoj kolka, zalezi kedy si si ich pridala zvacsa sa objavia az na druhy den 😉 teda aspon mne 🙂

eva, nemaz, vraj sa daju otvorit v sudny den toho 24 a ze aj v nic nieco bude, no kto vie, lebo mam ich tiez pozehnane 🙄 😀

dididi30
14. dec 2009

zusik, no asi to bude tym refresom, skus opat 😉 ci uz nemas chut?? mne sa to podarilo na 1x a to sa mi sto krat nacitava a vyadava 😉

kolka1
14. dec 2009

Jaaaaj uz vidim, no konecne 😵 😵 😵. Huraaaa 😀.

dadka212
14. dec 2009

mimuš tá zlatka, čo vylietava zo zeme keď kopeš prirátava 100 coins nemusí sa chytať ani nič také...

sofik
14. dec 2009

zvadnuté kvietky treba vykopat červenou lopatkou lebo nezmiznú samé od seba 😒

tie zlatky čo vyletujú tak priratávajú nejakú sumu 100 mincí.

Ja som len zvedavá ako dlho budem rozbalovat tých 100 darčekov a dalších 50 čo mám na stránke - len aby tam boli užitočné veci 😉

zusikk
14. dec 2009

dididi a kedy sa ti to podarilo??lebo mne posledny tyzden nie ci este skor ako pred tyzdnom.....lebo si naozaj myslim ze to nejak stopli teraz.... 😒

sumienka2525
14. dec 2009

Ahojte:
Ak mate zaujem mozete si ma pridat za suseku. Moje meno je Adriana Fomincevova. Som na Farme aj na Happy akvarko. 😉

marianka8004
15. dec 2009

ahojte.ja sa chcem opýtať,ako možem posielať darčeky,všetkym naraz treba niečo nastaviť,lebo ked si označim darček,kliknem na priatelov farmvill a mi nič nenaskoči a ked dam na priatelov facebooku,tak mi vyhodi tych priatelov,čo nie su na farme.ako to urobiť?prosim 😒

dididi30
15. dec 2009

zusi, asi pred tyzdnom, asi, no 😉

marianka mozes vsetkym naraz teda 30, odosles a potom mozes este ostatnym ak ich mas viac 😉 ja posielam rovnake darceky, lebo to by trvalooooooo 😒 😉

mauzos
15. dec 2009

marianka aj mne to robi, cez FB sa mi nezobrazuju priatelia. Chod cez www.farmville.com a tam to uz funguje, aspon mne 😉

eva7780
15. dec 2009

dáva vám na farme k adopcii to teliatko?ja som čakala ,že býk bude úspešnejší 😠 mám dvoch a akosi nič,za 3 dni mi len raz dalo teliatko

titkovamiriam
15. dec 2009

ja mam teliatko aj dve za den no niekedy mi nejde prilepit ho na stranku ☹ aby si ho mohol niekto vziat

eva7780
15. dec 2009

tak to vyzerá,že sa mi ušli menej plodné býky 😠 mne tiež nejde vela krát publikovať,už sa stalo že som musela rešt.celý pc 😠

jankaat.
15. dec 2009

ja hram jedinu hru na FB - Happy Aquarium ..ine nestiham akosi 😅

lilu18
15. dec 2009

farm//To su ake menej plodne byky?nie su rovnake ?/mne asi raz za dva dni daju teliatko ☹ ale viac ma hnevaju kuriny.Preco stale vypisuje ze az zajtra bude mystery vajce ?? 😨

eva7780
15. dec 2009

lilu ,no to len moje sú asi menej plodné 😀 pri kurínoch mi to vypisuje tiež,už to je pár dni,čo tak píše

jojka120
15. dec 2009

Ahoj, ja by som sa chcela opytat preco niektorym susedom mozem pohnojit len 4 policka a inym 5 😖

lilu18
15. dec 2009

Eva 😀 😀 😀 tie moje tiez nedavaju kazdy den teliatko 😀 aspon nie som sama co sa hneva s kurinmi 🙂

jojka..to aj ja .Tam kde panacik nie je zabarikadovany mozem hnojit 5x inak len 4x ☹

sofik
16. dec 2009

Ahojte 🙂

s kurníkmi mám už taký problém asi 2 týždne čo mi mystery vajce nechce dat 😒

a aj to že velakrát nemožem dat na hlavnú stránku, teliatko a ani kvety. 😠

veronkaj
16. dec 2009

kto mi vysvetlí ako sa k tej hre dostanem a ako sa to hrá.

registrovaná na FB som ale neviem čo ďalej ☹