Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

lesnamacicka
5. feb 2010

aj vám tak blbne FB ako mne? nezobrazuje mi žiadne nové príspevky 😠

jahody11
5. feb 2010

ahoj, je tu niekto komu nejde UPLNE FACEBOOK??????????
pise mi : Účet nedostupný
Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologize for the inconvenience.

sakra a to uz od rana a moja mamina ma uz nejaky novy vzhlad, uplne prerobena stranka, tak, ze musis vsetko hladat 😠

sakva prace 😀 moja zavislost 😅

natalii6
7. feb 2010

Ahojte ...potrebujem par kamosiek na farm ville

sofik
7. feb 2010

ten facebook je v poslednej dobe na prd fakt - blbne to, mrzne to a nejde to tak ako má 😠

titkovamiriam
7. feb 2010

je to tam des ☹ ☹ ☹ ☹

honey023
7. feb 2010

Lebo Facebook mení dizajn... postupne od tohto týždňa začali meniť dizajny niektorým užívateľom a o každý deň postupne dostáva nový dizajn viac a viac ľudí, takže zrejme preto to mrzne a hapruje lebo je to asi zložitý proces. Ale už by tú prestavbu mohli ukončiť 🙂 nech je Facebook v normále.

mixalo
8. feb 2010

Ahojte hra ma total dostala a portebujem suseda ... kto sa pridaaaa ...

eva7780
9. feb 2010

Kto hráte Café World,neviete ako na tie balíčky?ako som pochopila mali by sa začať otvárať,ale maximálne mi to len viac mrzne 😠
ja mám ešte starý FB ,manžel už nový-nič moc,ale treba si zvyknúť

eva7780
9. feb 2010

no už aj mne naskočil nový 🤐

lesnamacicka
9. feb 2010

eva, aj ja som sa pokúšala otvoriť tie balíčky, ale nejde to, keď na ne kliknem neotvori sa nič, žiadne okienko žeby sa dali otvoriť 🙄 jednoducho žiadna zmena, ako keby sa ani otvarať nemali 😠

honey023
10. feb 2010

Tak dnes máme opäť ďalšie novinky na farme 😉 ... a odnes idú aj tie nové rozhodcovské kravy do kravína, konečne nebudú zavadzať na farme 🙂

lesnamacicka
10. feb 2010

honey, fakt môžu ísť do kravína? to je supeeer 🙂 dosť mi tam zavadzali

honey023
12. feb 2010

jj, dajú... veď vyskúšaj 😉 A dnes nám pribudli ďalšie novinky i keď bohviečo to nie je 🙂 a neviete ako sa dá získať malá Eifelkovka? Lebo niektorí majú také malé.

marbella
14. feb 2010

baby a kedy mi už vyrastú tie teliatka? už ich tam mám kopec 😀

emily333
14. feb 2010

dobre ranko MI hlasi jemne sneženie 😉

emily333
14. feb 2010

sa ospravedlnujem to partilo do inej temi 😉

wewerka000
14. feb 2010

neviete ci je pravda ze od leta spoplatnia fejsbuk?? ☹

marbella
14. feb 2010

ozaj a potrebujem ešte troch susedov..hláste sa 🙂

erikasadek
14. feb 2010

wewerka, nie je to pravda.. treba citat FB, pravidla a spravy.... 😉 je to sprostost FB nebude nikdy plateny..
je to len sposob ako sa tvopria skupinya ludia co ich tvoria na tom zarabaju prachy.. 😉

wewerka000
14. feb 2010

no chvalabohu 🙂

eva7780
14. feb 2010

honey,ja mam jednu eifelovku taku malu,uchmatla som ju niekomu s plochy ked publikoval a jednu svoju velku 😉

dadka33
15. feb 2010

Ahojte kocky neviete nahodou co sa robi teraz z tymi valentinkami? naco sa to vlaste zberalo ked sa tie dary nedaju otvorit? 😠

marcelka82
16. feb 2010

dadka, za tie valentínky si môžeš stále niečo pokúpiť. Čo sa dozvieš vo valentínskom boxe. A za aj za koľko valentínskych darčekov.

titkovamiriam
16. feb 2010

ahojte,platene FB je hovadina ako aj tie temy kto si pozera ,kto si vas odobral-len zbieraju ludi a info-inak takych pofidernych tem je kopec - zakladadaju to bud pre prachy alebo aj pre uchylky aby sa dostali k fotkam lebo ak sa niekam pridate ta druha strana ma cely vas profil.

inak mne farma blbla v nedelu aj vcera ☹ ,novy profil sa mi ale paci

patoo67
16. feb 2010

Zdravim newiete ci sa nahodou nedaju medzi sebou posielat tie papierove peniaze? 🙂 dik

sofik
20. feb 2010

pato nedajú 😖

lilu18
20. feb 2010

som tu nebolaaaa..tak sorac ale dako nestiham.HNed ako daju novinky jasne ze cely FB blbne. Vrrr

krasnu dobru noc zajtra vas docitam ///snad 😀

sofik
21. feb 2010

blbne to v poslednej dobe dost často ☹

dididi30
22. feb 2010

a mne dnes nehorazne nacitava:( 😠 ☹

jankaat.
22. feb 2010

didi nie len tebe dnes fb takmer vobec nefunguje..