Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

titkovamiriam
13. jan 2010

vlasac je vas tam vela s takym menom.... a hnojenie uz sa tesim na vecer 🙂

lesnamacicka
13. jan 2010

takže cashew tree je kešu 😀

titkovamiriam
13. jan 2010

si ma predbehla 😀

zanetak
13. jan 2010

youville nehrá nikto? potrebujem susedov. díky

titkovamiriam
13. jan 2010

ja hram miriam kollerova 🙂

lifiatko
13. jan 2010

ahojte, farmville ma dostal, uz som v 42. leveli,
zial mojich priatelov nie, nemam si s kym posielat darceky a zväcsovat storage,
napiste mi IP kto potrebujete suseda, poslem Vam moje meno alebo si Vas rovno pridam...
dakujeeem...

titkovamiriam
13. jan 2010

mna si pridaj meno mas hore nad svojim prispevkom 🙂

lifiatko
13. jan 2010

dakujem, ja mam inicialy J. Č., aby si ma spoznala...

zanetak
13. jan 2010

miriam mi susedy sme 🙂

litiatko: posielam ti ip 🙂

titkovamiriam
13. jan 2010

vidis uz nemam prehlad 😅

sylvia75
13. jan 2010

zanetak ja hrám yowille ak ešte nie sme susedky tak ja som Sylvia Valentovičová,hrám aj farmu,country life,fish world,happy akvarium,ak by niekto potreboval susedov nech si ma pridá...

wewe666
13. jan 2010

Ahojte ja som taka nahnevana.... hram happy aquarium a som v 32.l. Mam ale adoptovane len 2 korytnacky a ked mi nahodou aj napise ci chcem zachranit xyz dam ze ano pridat na plochu v tom momente bezim na moj profil ze si ju adoptujem a uz mi pise ze si ju uz niekto adpoptoval... A TO JE AKO MOZNE?!? Ved to sa neda tak rychlo stihnut ci niekto streze 24hodin? To sa mi uz stalo asi 5-6krat !!!!!

layla
13. jan 2010

wewe666 ty si nemozes adoptovat nieco co ty ponuknes na adopciu... mozes si adoptovat iba od druhych....

titkovamiriam
13. jan 2010

wewe presne tak svoje nemozes ani v akvarku ani macky svoje musis darovat inym a ty mozes adoptovat od druhych ja tiez vzdy striehnem ak niekto nieco ma 🙂

sofik
13. jan 2010

honey super novinky 🙂

lifiatko aj mna si pridaj ip 😉

marcelka82
13. jan 2010

Prosím vás? Ako môžem mačky kartáčovať?

sylvia75
13. jan 2010

marcelka keď je nad mačkou taká ružová slzička ako na ostatných zvieratkách tak naňu klikneš a dáš brush,zarátaju sa ti coins a aj počet na ribon(stužka)...

titkovamiriam
13. jan 2010

fish isle hrate rozumiete tym novinkam-zamok a kradnutie ryb...

lesnamacicka
13. jan 2010

neviete niekto, prečo mi nejde poslať žiadosť o susedstvo? vždy mi napíše "Sorry, you have run out of requests to send with this application. Please try again tomorrow." už to skúšam tretí deň a nič ☹ robí to ešte niekomu okrem mňa?

titkovamiriam
13. jan 2010

a neposlala si predtym darceky,ked vycerpas to nemozes uz nic ine aj mna ide z toho porazit lebo delit 24 darcekov pre 250 ludi ....je des

lesnamacicka
13. jan 2010

hej, darčeky som posielala. Ale veď to nemá súvis s pridaním priatľov. Alebo skôr, pre farmville to asi súvis má 😀 skúsim zajtra ešte pred poslaním dárkov, možno to pôjde. Veru, 24 darčekov je málo, kedysi sa mohli poslať aj viackrát za deň, nechápem čo ich to napadlo s tými limitmi 😠

marcelka82
13. jan 2010

Aha už to s tými mačkami chápem. Ja som myslela, že ešte treba niečo iné.

inneska
13. jan 2010

mirka..fish isle...ked budeš u suseda a bude mať už dospelé ryby(pripravené na zber)tak mu môžeš nejaké uloviť a zarobiť korunky...u jedného mi dalo 5 rýb na ´ulovenie´ u dalšieho len 2 a potom len 1(aha, tak je to že môžeš zozberať 2% z počtu nasadených rýb)a ten zámok, ak si ho zamkneš, tak sú tvoje ryby chránené pred lovením, ale ani ty nemôžeš loviť u susedov...

katyl
13. jan 2010

baby, som stastna, ze som vas nasla, ja hravam farmu, ale podlahla som aj caru country life,nemam komu posielatdarceky 😀 😀 😀 ak chcete tak Katarína Lifková 😉

lifiatko
14. jan 2010

to vazne? mojho priatela volaju Lifko 🙂 vola sa Filo, vzniklo to na zakladnej - filo, filko, lifko 🙂

helika81
14. jan 2010

babenky ako si zruším odblokovanie,kedysi som dala,že blokovať túto aplikáciu od dasného priateľa a teraz mi nechodia od neho žiadne darčeky,reku či neviete ako to vymažem 😒

glumdolf
14. jan 2010

Ahojte, ja som začala hrať country life a mafiu už hrávam dlhšie. Náhodou nechcete byŤ niekto mojim susedom v country life? Zatiaľ mám iba troch, čo je bieda. Nájdete ma pod menom Lucia Neckárová-Šenkýřová. TEším sa na nové susedky. 🙂

babullka1
14. jan 2010

Ahojte a island paradise nehrava nikto???

krinolina
14. jan 2010

prida si ma niekto na FV ako susedku, chybaju mi 4 do stuhy, potesi ak hrate pet society 😀 ale nie je podmienkou... Dana Zimová

layla
14. jan 2010

krinolina, uz som ti poslala ziadost o priatelstvo 🙂 hram aj pet society, som v 35 leveli 😵