Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

zuzkap2
14. sep 2009

dora01
panacika,ked zabarikadujes tak rychlesie kosis,aj okopavas policko a sadis tym ze ti ten panacik nebeha po farmicke

zuzulik21
14. sep 2009

Ahojteeee... tak aj ja uz zavislacim 😀 😀 😀

zrzulka
14. sep 2009

tak sme spat z dovci takze s muzom opat zavislacime🙂)))
kocky mate niektora 50 susedov?????
a preco mozem len urcitym ludom poslat darceky? poslem 12 a koniec:(((( to mi je luto lebo mam viac susedov ktorych by som rada obdarovala....
a vcera som prvy krat adoptovala taku cudnu kacku tak som stastna🙂)) lebo ma vzdy niekto predbehol

zrzulka
14. sep 2009

jaj a este dakujem vsetkym za darceky. mala som ich nejakych 60.

zrzulka
14. sep 2009

a ako je to s tymi fuelmi? ja mam tri pracovne stroje, ked pokosim, pokopem tak na zasadenie mi uz neostane fuel. ked kupim tu jednu bandasku navyse to znamena ze budem mat 2 a vystaci to aj na posadenie?

eva7780
14. sep 2009

ja mám tie kačky už dve,sú strašne zlaté,také zubaté 😀 😀

eva7780
14. sep 2009

zrzulka nevystačí 😠 to sú stroje len na ozdobu 😖
už som svoju fešandu zabarikádovala,dokonca som okolo nej dala čierne ovce,tak dúfam,že nezdrhne a pojde mi to rýchlejšie 😉

zrzulka
14. sep 2009

hej aj ja som na nu pozerala aka je skareda taka je mila.

eva7780
14. sep 2009

😀 😀 😀
tú moju fešandu som aj odfotila,len mi to tam nepasuje,ale čo už

zrzulka
14. sep 2009

to tie kacice sa potom neskor menia na labute

eva7780
14. sep 2009

moja fešanda sa predrala cez všetky čierne ovce a vybrala som obrať strom 😠 hlavne ked som to zapla stála medzi ovcami,baby vám to funguje?

elise
14. sep 2009

ešte niekto by sa chcel stať mojim susedom? 😉

megi93
14. sep 2009

eva ovce ju nezabarikádujú. Musíš ju ohradiť tým senom alebo plotom

snilko7
14. sep 2009

tak ja sa dnes na farmu neviem ani dostať, jak spustím farmville, zamrzne mi notebook 😒 nechápem čo sa deje, normálne som musela poprosiť manžela aby mi pozbieral úrodu 😀 snažila som sa predrať na jeho počítač, ale neúspešne 😀 😀

zuzkap2
14. sep 2009

ta ja som mojho panacika zabarikadovala do ohradky 😀
zrzulka, ja mam 71 susedov 🙂

zuzkap2
14. sep 2009

eva7780, mne to funguje

pacna
14. sep 2009

aj ja chcem tu kacicu ale neviem ako na to

eva7780
14. sep 2009

už som ju zabarikadovala neviem ani čo to je,asi seno alebo čo,take dlhšie zelene a podarilo sa,nehne sa ani z miesta 😀 😀
ako sa dostať k tej labuti?vždy ked tam kliknem,tak idem len na vizitu dotyčného

zuzkap2
15. sep 2009

eva7780, to zelene je zivy plot 😉 ak mas skarede kacatko, tak z nej bude cca po troch dnoch labut

mauzos
15. sep 2009

ahojte farmarky 😉

takze som sa ku vam tiez pridala na FB, tiez som uplne zavisla na farmarceni 😲 Kto si ma chcete pridat medzi priatelov, poslite IP, kazdy novy dobry sused potesi 😵

eva7780
15. sep 2009

zuzka ten živý plot pomohol,síce sa fešanda nakrúti v nom ,ako sleduje čo robím,ale ide to rýchlejšie 😀
mauzos pridala som si ťa 😉

mauzos
15. sep 2009

ok Evi, dakujem 😉

sestri
15. sep 2009

Ahojte kočky, ďakujem za darčeky...prosím pridajte si aj moju dcéru...Kristínu...dík...

emily333
15. sep 2009

babenky ja uz mam aj nejaku inu verziu (Lil) Farm Life! sak sa z toho zmagoriim nebudem stihat zavislacit ☹

klaudi68
15. sep 2009

Ahojte farmárky, aj mňa dcéra nakazila touto hrou tak tiež závislačím 😀
Chcela by som sa vás spýtať, že keď si tam chcem dať niekoho za suseda, tak ho musím mať aj medzi priatelmi? Lebo chcela som si tam pridať dcérinu kamošku, ktorú medzi priatelmi ja nemám a nešlo to ☹
Ďakujem vopred za odpoveď 😉

sestri
15. sep 2009

áno, musíš si ju pridať medzi priateľov...

petikd
15. sep 2009

Ahojte baby 🙂 .Tento týžden som začala hrať túto hru a chcem sa spýtať,ako sa získava cash?

anna181
15. sep 2009

Ahojte. Viete sa pripojit na farmu? Ja asi od siestej skusam a nic..hm.. Neviem c sa deje 🙂 Vecer nakuknem, len dam spat deti 🙂
Kto ma chce za suseda poslite IP s menom 🙂
Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

pacna
15. sep 2009

mne farma ide

anna181
15. sep 2009

Mne neide ani FB :( neviem co sa s nim stalo..ine stranky mi idu samozrejme ...
Dakujem za IP, pridam si vas hned ako mi to nabehne 🙂