Ak som bola na dvoch musím ísť aj na 3. cisársky rez?

lenka591985
8. mar 2011

Ahojte chcem sa vas spytat mam po druhom cisarskom 5 rokov a chceli by sme tretie babano,ze ci automaticky davaju cisarsky alebo robi to rozdiel ako pri druhom kolko rokov je medzi nimy.Alebo automaticky ked uz je treti

fiallinka
8. mar 2011

Mám za sebou dva c.ř. a na můj dotaz mi doktoři řekli, že automaticky dělají třetí císař...

evinka001
9. mar 2011

já mám za sebou čtyři. ten třetí už se dělá automaticky před termínem, ale setkala jsem se s doktorem, který byl ochotný zkusit to přirozenou cestou, ale to byl pouze jeden.

teufelchen
25. dec 2011

ty jo holky..už tenhle druhý mi dal zabrat...takže smekám před evinka001 co to prožila 4x 😉

leentilka
26. dec 2011

Ahoj, já mám za sebou tři. U druhého mi primář řekl, že by mohli zkusit nechat rodit přirozeně, ale malému se nechtělo na svět a byl veliký, takže nakonec s.c. No a potřetí se mně neptali a rovnou objednali🙂, ale bylo to po termínu. Čtvrtý mi už nedoporučují...a taky už nejsem nejmladší. Taktéž poklona pro evinka001 , teď už to na mně bylo taky dost...

danuska2568
27. dec 2011

ahojte maminy mozem sa spytat na jednu vec ja som rodila pre rokom cisarskym rezom a cchela by som sa hlavne to opytat ze ked mi davali hadicku ze ci mi s tou hadickou nemohli nieco vo vnutri poskodit llebo nemavam vobec od porodu kramy a neviem co to moze byt az viete prosim poradte mi obavam sa ze co to moze byt Dakujem vam

danuska2568
27. dec 2011

@lenka591985 nie nebudete muciet rodit zase cisarskym ked budete dobree otvorena tak mozte rodit aj prirodzenym porodom

bambulka814
27. dec 2011

@danuska2568 fakt? poznas niekoho takeho osobne? som v podobnej situacii, potesilo by ma to.

danuska2568
27. dec 2011

@bambulka814 no ja nepoznam nikoho takeho osobne precoo??? np ja osobne neviem co mam robit ci mam ist s tym doktorovi alebo to nechat tak vobec neviem co mam robit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre