Aká budem svokra? Aká chcem byť svokra?

elise
31. dec 2007

je to zaujímavé sa teraz zamyslieť aké budeme svokry my, nadávame na svoje, niektoré ich chválime ale aké budeme my to by som rada rozvila v diskusii 😉

olise69
14. apr 2009

presne 😉

mikike
14. apr 2009

sasiki super si to napisala.....ja to prezivam, som cerstva svokra...

sasiki
15. apr 2009

😀

yvetta
15. apr 2009

sasiki uplne super napisane .... ja mam perfektnu svokru jasne ma nejake chyby, ale kto ich nema ... 😅

zoeno.1
15. apr 2009

sasiky-aj ja sa pridavam,ze velmi dobre napisane ... ja so svokrou nemam absolutne ziadny problem,spolahliva na 100percent 😵....zato bratova svokra mi uz stihla dat par "uzitocnych rad" ohladom malej az mi sanka spadla 🤐 😝
a aka bude?...no ak budem mat zata takeho ako mam ja muza,tak bude suprovaaaaaaa 😀

inka04
15. apr 2009

sasiki....uzasne napisane...skoro som od smiechu porodila (uz by bolo inak na case 😀 )... ja budem urcite zla svokra - potvora 😉 chudatko moja nevesta 😀 a ta moja - myslim, ze napriek vsetkym chybam (co si myslim) je super... ved ked tak rozmyslam idealna asi ani neexistuje... ved ako mozu si rozumiet dve zenske, ktore lubia toho isteho muza? a este nehra do karat generacna priepast 🙂

giza
15. apr 2009

sasiki super..si jednicka 😵

prave cez tieto sviatky som si najviac pripustila, (za cele zitie mojich dvoch synov), ze budem svokrou a zacala som premyslat hned nad tym, aku nevestu by som chcela z tych ich rovesniciek (+ - 3.roky som pozerala -som dobra cooo?), ktore poznam a ci su dost zrucne na svoj vek ako ich uz teraz kolegyne vychovavaju - no aby sa dobre ti moji chalani pri nich mali a ked som to muzovi vcera spominala, ze uz som ukoncila "vyberove konanie", tak len oci pucil (taky smail tu neni), ze mi hrabe....a ja som povedala, ze nie, ale ze nech ma necha zit svoje sny kym mozem.... 😀
PS: vyberovym konanim presli mozno cca 2-3 dievcence - to budem riadna Svokra s velkym S...

Pravda je taka, ze uz teraz je dobre sa ucit na chybach svojich svokier a dobre si to pamatat(zijeme spolu na jednom dvore, viem o com pisem), lebo ako rodic vidim, ze som si vela predstavovala co nebudem robit ako moji rodicia a teraz to robim a mozem sa aj rozkrajat.... 😠

martao
15. apr 2009

Ja budem hrozná svokra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mám 3 chalanov a určite si budem myslieť, že ani nieje dobrá pre mojich synov. Úplne ľutujem svoje budúce nevesty.

Možno za 20 rokov nás budú na podobných stránkach ohovárať a kuť plány ako sa nás zbaviť. 😀

sasiki
15. apr 2009

jej, baby dik, ale prestaňte, lebo mi dosť vzrástlo ego 😀 😀 😀
no ja s tou mojou veľa spoločného nemám, asi preto nie sme nejaké kamarátky, ale veľa som si uvedomila až keď sme sa osamostatnili. Bývali sme u nich dva roky a ja som sa sťažovala. Mali sme ponorkovú chorobu asi. Ale teraz viem, že to ona mala väčšie právo hnevať sa......veď to ja som sa k nej nasáčkovala, nabúrala ich rodine súkromie, lebo som chcela byť s mojim mužom skôr, než si nájdeme vlastné bývanie a tak.........vždy bola ku mne milá, chlapa mi vychovala dobre, takže tak.........

rora
17. okt 2009

Ja budem robit vsetko preto aby som nebola taka svokra aka je ta moja buduca... Lebo by som nechcela aby ma vlastne dieta znenavidelo skrz falos,pretvarku a zlobu a ostat na stare kolena sama, lebo by nikto nemal chut navstevovat staru protivnu jezibabu. Budem sa snazit udrziavat dobre vztahy 😉

claudinka
17. okt 2009

sasiki vazne super zhrnute 😵 😵
ja mam super svokru, tak sa budem snazit byt ako ona 😀

elise
autor
31. mar 2011

oprašujem staru tému tak čo budúce svokry ake budete??? 😉 😎 😀

syslica
5. apr 2011

@elise No, budúce svokry sa sem nejako nehrnú so svojimi predstavami 🙂 ... ja som až donedávna tvrdila, že svokra nebudem, lebo sa toho nedožijem a z celého syslieho klanu ma stihne poraziť skôr 😀 , lenže teraz vysvitlo, že starší syslík už má prvú lásku, tajne jej hádže nakreslené srdiečka do skrinky... tak ktovie, možno sa aj svokrovského statusu dožijem. Takže aká by som chcela byť:
- žiť a nechať žiť, nemiešať sa zbytočne do problémov, ktoré ma nepália, rady rozdávať len na požiadanie
- vnúčatká ľúbiť, samozrejme, ale príliš nerozmaznávať, nezahŕňať hračkami a sladkosťami (čo ma na mojich svokrovcoch vždy vytáča), rozhodne nepôjdem vedome proti želaniam ich rodičov - takže ak mama povie, že si niečo neželá, budem sa snažiť to rešpektovať
- rada budem vnúčence strážiť, venovať sa im a vzdelávať ich - v rôznych smeroch - tak ako to robím teraz so svojimi deťmi, lebo je to super... a postarám sa im aj o rôzne zážitky, výlety, návštevy podujatí - pravda, ak budem vládať 🙂
To je asi to najpodstatnejšie, tak dúfam, že sa tento ideál nebude od reality príliš líšiť.

kocurik16
14. apr 2011

neviem aká budem,ale ak by som mala byť taká ako bola moja,tak sa odstrelím už teraz ☹

lyongirl
18. apr 2011

bojím sa, aká budem svokra, nakoľko si uvedomujem svoju nie práve najlepšiu povahu, ale určite viem, že sa chcem snažiť, byť "dobrou svokrou". Len ma mrzí, že asi nebudem mať dcéru, ktorá vždy so svojími detičkami uteká za svojou mamou, moje nevesty za mnou asi utekať veru nebudú ☹