Aká budem svokra? Aká chcem byť svokra?

elise
31. dec 2007

je to zaujímavé sa teraz zamyslieť aké budeme svokry my, nadávame na svoje, niektoré ich chválime ale aké budeme my to by som rada rozvila v diskusii 😉

zuzidr
31. dec 2007

ja už dopredu viem,že budem zlá svokra 😀 😀

a dúfam,že sa nedožijem toho,že deti po svadbe,budú muzsieť bývať s nami 😒

tilly
31. dec 2007

ja si toho môjho synáčika nedám len tak hociakej 😀
ja, čo som ho 4,5kilového porodila, rok a pol kojila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nedám ho, ani za svet 😀

zebricka
31. dec 2007

Ja budem urcite super... ako vzdy a vo vsetkom... 😀 😀 😀

Dvihla som mandle? 😉 😀 😀 😀

rinuska
31. dec 2007

to závisí od nevestyAk s ňou nebudem spokojná, tak asi nič moc. Ale budem sa snažiť.

elise
autor
31. dec 2007

ja by som chcela byť dobrá svokra ale ako ma bude potencionálna nevesta vidieť.... 😀 😀 😀
som zvedavá čo b ude ona o mne písať tu na koníkovi... 😀 😀 😉

zuzidr
31. dec 2007

aj naše svokričky si určite myslia,že sú dobré svokričky 😀

každý máme svoje chyby,nikto nieje dokonalý 😒

verulka
31. dec 2007

jajaj, tak toto mam dokonale premyslene 😀 do nicoho sa nebudem starat, iba ponuknem svoju pomoc ak bude zajem a budem si zivat svoje vnucatka 😉 samo, ze budem respektovat pravidla a zasady ich rodicov, ale aj budeme na tajnasa robit s vnucatkami veci, kt ostanu len medzi nami 😀 ...a budeme mat taky super vztah s mojimi nevestami, ze v pohode vybehneme na damskou jizdu a daju nam (aj mojmu drahemu) deti aby sme ich vzali na dovolenku a pod...Proste vo mne sa skrizia moji rodicia a svokrovci...
a este jedno- na svadbu im dam len peniaze a nebudem sa o nic starat- halvne nie o zoznam pozvanych hosti 😀

dominica
31. dec 2007

budem sa snažiť, aby som bola dobrá svokra, ale neviem, neviem, ako to dopadne, lebo aj tá moja je dobrá, ale veľa vecí sa mi na nej nepáči a poohováram ju. Chce pomôcť, ale nepriamo dáva rady a koľkokrát také sprosté/prečo nedávaš malému jesť celý mesiac len mrkvu? 😠 😕 /, čo keď na tom budem tak aj ja?
Ale tak isto by som potajomky robila všeličo s vnúčatkami, ale keď bude zas nevesta taká ako ja, tak to nepôjde - svokra bola s malým sama len vonku a v zime, takže nič nemohla robiť, ináč som s ňou vždy ja. A aj sa budem vždy snažiť, aby som tam bola a aby mi malého nenapchávali vecami, ktorými nechcem.

dominica
31. dec 2007

vlastne, ktovie, čo mi vekom Pán Boh nadelí a či pôjdem s dobou...
Ak sa nebudem zaujímať o novoty, tak dopadnem tak isto, ako tá moja a budem v dobrom radiť hlúposti.

elise
autor
2. jan 2008

ja by som chcela byť dobrá svokra a preto by bolo vhodné keby nevesta nebývala u mna 😀 😀 ale so synom niekde inde a k nám chodili na návštevu a dávali strážiť vnúčatá 😀 ale na začiatok by som jej povedala čo očakávam čo by som chcela a zároven by som si vypočula ju. uvidíme čo čas prinesie 😀

ella1
3. jan 2008

baby 😀
tilly-tak teba by som nechcela za svokru 😀
ja dúfam,že svoje deti tak dobre vychovám,že si vyberú dobrého partnera.a chcela by som byť dobrá svokra,tak dúfam,že si zoberam príklady z tejto stránky a nebudem taká ako poniektoré.

nanyka
3. jan 2008

ja chcem byť v budúcnosti dobrá svokra, verím že to nie je také zložité 😅
hlavne sa moc nebudem do mladých starať a dávať rady..no, snáď sa vekom nepokazím 😀

sue
3. jan 2008

...ja budem príšerná svokra 😔 úplne najhoršia... lebo už teraz malého zbožňujem a ochraňujem a vymýšľam kraviny... no a potom si to moje malé dovedie nejakú kozu 😀 😀 😀
Pravdu povediac, píšem si už teraz zápisník (teda píšem ho od puberty) čo mi ako dieťaťu a puberťáčke vadilo na rodičoch - aby som sa potom ľahšie vcítila do pocitov dieťaťa... aby to nebolo tak, ako to býva, že rodičia zabúdajú, že aj oni sa tak cítili atď atď a pokračujem v tom aj v tehu a poznámkach od maminy a svokry... ale neviem či to pomôže 🙄 😀

poleva
3. jan 2008

ja budem asi žiarliť...

weroni
3. jan 2008

ja teda tiez nechapem co je take tazke byt dobrou svokrou... aj ked teraz sa mi mozno lahko hovori, ked nou uz budem mozno vela veci uvidim v inom svetle ale nevidim jeden jediny dovod preco by som mala byt svina ktoru nikto nebude mat rad a ktora si od seba vsetkych odozenie...
myslim si ze respektovat deti a ich partnerov - ved su ich a nie nasi 🙂
tak ako aj my chceme od nasich rodico aby respektovali nas, no nie?
myslim si ze najlepsia svokra je taka co je uprimna, samozrejme, ked sa jej nieco nepaci nech si povie ale musi si uvedomit ze zivot mladych je ich a nie jej a ona si uz svoje presla tak nech sa im do toho ich nestara...
myslim ze to nie je take tazke a ze sa to da - ja by som chcela byt najlepsia svokra na svete, tak ako aj mamina 😀 😀 😀

zuzulik
3. jan 2008

ja chcem byt hlavne dobrou mamou 😉

alexandra
3. jan 2008

Dufam ze budem svokra aspon tak dobra, ako som nevlastna matka 🙂

zuzkafuny
3. jan 2008

Ja chcem byť...a dúfam aj budem...POSTRACH SVOKRA! 😠
😀 😀 😀 😀

sunny6
3. jan 2008

Ak bude moj syn stastny,ja sa budem snazit byt tou naj svokrou na svete,lebo to je pre mna dolezite,vidiet svojho syna stastneho po boku milovanej zeny.Budem zla a budem sa trapit,ak budem vidiet ,ze moj syn sa trapi a ze ma mrchu kocku,ktora sa snim zahrava.....takze aka si ty ku mne taka som ja k tebe 😝 (alebo k mojmu synovi 😅 )

elise
autor
25. jan 2008

určite si asi budeme chrániť svojich synov pred nevestami 😒 ale ked budú milé tak budeme snimi držať 😀

lucik77
25. jan 2008

No ja budem riadna hartipa, lebo budem mať len jediného syna a toho nedám len tak hociktorej 😀 😀 😀

janeette
25. jan 2008

myslím,že budem mierny typ svokry.Ale určite nie dotieravá ako tá moja svokra.Tá by sa mohla zamestnať ako kontrolorka 😝

expertka8
25. jan 2008

...aj ja budem svokra.....NEZNICITELNA... 😀 😀 😀

elise
autor
17. mar 2008

expertka 😀

lienockaa
18. mar 2008

no ja už odteraz lamentujem, keďže čakáme chlapčeka..že, panebožeeeee, ja budem svokra, ja budem mať normálne že nevestu, pomoooc..😀

inak hlavne dúfam, že po svadbe nebudú bývať s nami, lebo sa im nechcem pliesť do života, ani zavadzať..😉 a v tom prípade budem veľmi dobrá svokra.. 🤐

elise
autor
6. máj 2008

ja sa rozhodne nebudem miešať do partnera svojho syna a hned na začiatku poviem potenciálnej neveste čo očakávam a opýtam sa jej čo očakáva ona odomňa 😀 ale aby to nebolo autá domy, chyty a dovolenky 😀 vtedy budem vrčať 😎 😠

adetka
6. máj 2008

ja to zatial neviem povedat... rovnako, ako neviem ako sa budem chovat ku svojej dcere v jej puberte... a ako som nevedela, aka budem ako mamina... vsetko zavisi od povahy mojho pripadneho zata... od toho, kolko mi dovoli moja dcera... a podobne... takze ja zatia nad takym niecim neuvazujem... uvidim, co mi prinesie zivot... a Mirka 😀

rusovcanka
6. máj 2008

Ja nechám mladých,nech si robia všetko podľa seba a budem rozmaznávať vnúčatká.Ale dcére budem potencionálnych nápadníkov komentovať a ak bude treba,tak aj ofrflávať 😀 Nepriviedla som ju predsa na tento svet preto,aby si život pobabrala pri nejakom chrapúňovi alebo násilníkovi 😉

ma_se
6. máj 2008

Pekny den prajem,rozhodne nehccem byt svokra aku som mala ja....fuj.... 😢

maruschka
6. máj 2008

mladých chcem nechať žiť a dýchať bez mojej každodennej prítomnosti 😀 😀 😀 Ak budú potrebovať pomoc,radu,pomerkovať drobcov-vždy tu s mužom budeme pre nich..Ale každý z nás má svoj život a myslím si,že kde sú dvaja,tretí nechýba,nie?! 😉 😉 🙂