Aká budem svokra? Aká chcem byť svokra?

elise
31. dec 2007

je to zaujímavé sa teraz zamyslieť aké budeme svokry my, nadávame na svoje, niektoré ich chválime ale aké budeme my to by som rada rozvila v diskusii 😉

ma_se
6. máj 2008

oprava-nechcem

dadulka19
6. máj 2008

ja budem super svokra 😀 ...len si to budem myslieť asi len ja 😉

rinuska
6. máj 2008

Ja sa budem snažiť aby som nerobila to , čo mi vadí na mojej svokre - ale to sa povie , uvidíme 😅

nenka83
6. máj 2008

Ja budem dobra svokra, ak bude manzel moje dcery na moju dceru dobry 😉

marbella
6. máj 2008

najlepsia svokra je taka,ktora je 100km od vas vzdialena 🙂 🙂 moja zavola a mam ju tu za 2minuty 😠 najprv sa o maleho nijak extra nezaijimala a teraz to uz prehana.. vzdy sa do vsetkeho montuje,mysli si ze ma 100% pravdu...a pritom trepe blbosti.... taka je moja svokrusa,dala by sa o nej napisat riadne hruba kniha 🙂 🙂 Takata ja isto nebudem!!! 😀 duuuufam 🙂

melory
6. máj 2008

aka budem svokra? taka ako aj matka...ved nevesta bude moje dieta privydate.

vivien742
6. máj 2008

aká budem svokra? Tak to tu bude písať o pár rokov neskôr moja nevesta. A budem sa snažiť, aby tie slová boli čo nalkrajšie-beriem si príklad z mojej svokry, o ktorej som tu už v iných témach viac krát písala 🙂

bubba
6. máj 2008

aka cchcem byt a aka budem...to je hudba buducnosti 😉 za 20 rokov(mozno aj za13 😀 )vam pridem povedat 😀

elise
autor
7. máj 2008

manžel mi včera povedal že on bude dobrý svokor a to on je aj dobrý manžel aj otec, je voči malému trošku benevolentnejší a viacej mu dovolí 😉 ale že on ako svokor bude mladým pomáhať ak si budú chcieť nechať, ale že vnúčatá si dúfam ešte vychutná má 45 rokov a ešte plánujeme dalšie dve detičky tak uvidíme, ale ja verím že si ich vychutná🙂 a aj ja sním

duskaf
7. máj 2008

Ahojte, ja by som chcela byť dobrá svokra, ponúknuť pomoc, ale hlavne rešpektovať partnerov svojich detí, určite ich nechám byť mamkami a manželkami mojich chlapcov a nebudem im dávať rady o ktoré nebudú žiadať. Iste možno budem mať iný názor na nejakú vec, ale verím, že rokmi nezabudnem na to ako mi bolo, keď mňa ako mamku mojich detí svokrovci nerešpektovali a mysleli si, že musím rozmýšľať, správať sa a konať ako oni, lebo oni už čo to prežili, deti vychovali , tak majú na všetko zaručený patent.

renka9
13. apr 2009

ja asi zlaaaa 😀

emily333
13. apr 2009

babenky to by terbalo archivovat a precitat si to o 30 rokov 😀 😀 😀 😀

mima1
13. apr 2009

ja by som chcela byt dobra. a nechcela by som poucat. co je moje hobby 😀 😀 😀 tak ma bude musiet niekto asi krotit. hlavne nechcem aby byvali u mna potom. radsej pomozem dako k byvaniu

bodka13
13. apr 2009

najlepšia 😀 😀 😀

lucaska
13. apr 2009

tak duuufam,ze raz budem super svokrov pre synovu manzelku.....................a ue budeme mat kraasny vztah...

netmona
13. apr 2009

emily333,,,súhlasim s tebou,,,no neviem jaku budem mať nevestu,,,možno sa asi ešte nenarodil, alebo má už 6r? 🙂 ,,,uvidzime,,, 😀 😀 ,,,pa pa

sue
13. apr 2009

Chcela by som byť dobrá svokra...ale viem, že budem desná buzerantská sekera, nonstop poučujúca, kritizujúca a mysliaca si, že ja všetko viem najlepšie a moja nevesta nič a ešte mi aj ukradla syna 😔 🤐 😔

mima1
13. apr 2009

sue asi by som ta nechcela za svokru 😀 😀 😀 😀 pekny opis

martina46
13. apr 2009

ja sa na nic nehram a nic si nenahovaram....
budem zo zaciatku dobra, jemna a pozorna a ked bude zenich (nevesta) v zajati, potom len ukazem svoju pravu tvar a to nech si ma nikto nepraje mat v rodine 😀

takto to naozaj vidim realne.... 😎

alon111
14. apr 2009

tak ja by som chcela byt dobroch svokrou ale cert nikdy nespi.
nevesta a zatovia traste sa prichadza vasa skaza 😀

zuzka1.
14. apr 2009

ja?dufam, ze s apodari a budem totalny opak mojej.
asi by som chcela byt svokra ako je moja mama.

mamutka
14. apr 2009

ja snad nebudem ako ta moja 😀 sak ruky si umyvam, nikdy by som nepovedala - nechajte ho plakavat, nie som nabozensky fanatik, porozpravam sa o hocicom, takze by som mala byt znesitelna, nie jak ona 😀
no ale hlavne nech mladi byvaju sami a ziju po svojom, lebo ak sa mi nakvartiruju do hniezda, tak to sa urcite do niektorych veci zastariem, chtiac nechtiac, cil si od huby odtrhame, hypoteka nas kvari, tak si budem doma ja a moj muz rozkazovat, nie mlada, co si od huby odtrhat nemieni 😵 joj hlavne nech sme zdravi a verim ze macik si najde super babu

tweety22
14. apr 2009

ja chcem byt taka svokra ako je ta moja, my mame krasny vztah a velmi si ju vazim, vzdy mi vie pomoct, poradit a aj si povie svoj nazor, ktory ja zase nemam problem akceptovat 🙂

bejbypd
14. apr 2009

ja dufam ze budem svokra ktora bude byvat hlavne v inom byte ako mladi ale pomahat budem to je jasne 😉

geegee
14. apr 2009

ja budem dvojnasobna svokra, a dufam, ze budem taka nejaka svokra, ze Zi a nechaj zit. Ze zo zivota svojich synov a ich rodiny si nebudem vytvarat svoj zivot, ze si zachovam vlastne zaluby, vlastne radosti, ze nebudem nasavat a vyciciavat energiu len z deti a vnucat. Ale to su plany a realita moze byt ina 😀 A ako odstrasujuci priklad mam svoju svokru, ktora je vcelku normalna, len nezije nicim inym, len kuchynou a nasimi detmi a vie to pekne liezt na nervy 🙄 🙄 🙄

prasiatko30
14. apr 2009

ja sa nebudem miesat do ich zivota ale nech sa nemiesaju ani mladi do mojho 😀 - pridem na navstevu pokocikujem ale urcite nebudem chciet byt au-pair vlastnemu vnucatu na plny uvazok ani aby byvali mladi v rodicovskom byte/dome - nech si len pekne hrabu na vlastnom piesocku a maju vlastny zivot. ja len dufam ze sa ma dcera nespyta - "mami ked ja budem mat frajera a rodinu, ty kde pojdes byvat 😀 😀 😀 😀.

womenne
14. apr 2009

My sme sa dohodli že ak budem taka svokra aka bola moja ma ma moj milačik prefackat aby som sa spametala 😀

terezka044
14. apr 2009

ja chcem byt svokra jak je moja mamina 😀
hlavne nech som dobra mama, a potom budem riesit aka som svokra 😉 a hlavne nech nie som babkou v 35tke 😀

olise69
14. apr 2009

viete , že najlepšia svokra je studená ?
A ako ich pochovávať? Vraj do pol pása- aby sa mohli postarať o svoj hrob!
To len tak mimochodom- špicľujem, či ma neohovárajú 😀 😀 😀 😀 😀

sasiki
14. apr 2009

ja budem zlá - podľa toho, čo tu čítam, keď už sa veeeeeeeľmi nudím v témach o svokre. Keď sa budem starať, budem mrcha, čo sa stará mladým do výchovy, keď sa starať nebudem - budem mrcha nevšímavá, čo o vnúča ani nezakopne...............keď niečo kúpim, tak len zbytočnosť, keď nekúpim, tak budem lakomá......
A naviac, svoje vlastné a s láskou očakávané vnúča budem môcť pobozkať na líce len v tajnosti, aby som naň nepreniesla svokrovské baktérie a beda mi, ak ma niekto prichytí, potom mi ho ukážu len raz za rok 😔