Aká je najlepšia banka na poskytovanie vkladov?

mitinka
8. aug 2007

baby viete poradit ktora banka ma najlepsie uroky a najlepsie vypracovany terminovy vklad??viem ze do VUBky sa da vloziz 1000sk mesacne najmenej ale dalej som nezistovala a teraz by som chcela od vas radu diky moc

emjee
9. sep 2008

waitinka staci si otvorit stranku vubky a mas to tam napisane - v sekcii urokove sadzby je jasne napisane 4,5% rocne pri viazanosti 2 roky - rovnaku sadzbu, ale s viazanostou na 1 rok dava aj TB - z tychto dvoch mi potom vyhodnejsie (a aj "cistejsie" lebo nezavadza) vychadza TB
nejako nesledujem uroky, lebo v konecnom dosledku to vyjde aj tak narovnako nezavisle od banky, v jednej plati za to, v inej za hento a suma sumarum na konci mas plus minus rovnako ci si v banke A alebo v banke B 😝

zuzzanocka
12. sep 2008

waitinka, 9% je urok za 2 roky. cize rocne 4,5%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a takto sa bankam dari zavadzat klientov. to je sila.

zuzzanocka
12. sep 2008

ej, ale som sa rozohnila..... 😀

lulu, to sa neda tak povedat, ktora banka je najlepsia. momentalne najvyssi urok ma OTB. ale zasa o Slov.sporitelni pisali, ze nema napr. ziadne skryte poplatky, a to v inych bankach su..

lilu18
18. okt 2008

je nieco nove? 😎