Aká je úspešnosť čínskeho kalendára?

luciferova
17. nov 2007

ahojte, nasla som tuto zaujimavu tabulku a rada by som zistila, ci je vazne taka 99% uspesna, ako pisu.

katrin
19. nov 2007

mne vyšlo dievča a má dvoch chlopov 😀

mamminka
19. nov 2007

podla tabulkybyto malo byt dievca, ale zevraj na 100 percentcakame chlapca 🙂

betka1
19. nov 2007

podla tabulky by to mal byt chlapec, ale podla doktora na 100 percent cakame dievca 😉

iza
19. nov 2007

tak u mě je to 0%ní úspěšnost 😉

kristi
19. nov 2007

asi tak 50 na 50%

jabber
19. nov 2007

u nás to vyšlo na 100% 🙂

kotenko
23. nov 2007

U nas to vyslo na 100% a dokonca aj v mojej rodine to vyslo!!!

arabeska
23. nov 2007

mne to nevyslo 😉 😉 som mala mat babu 😎

kvetinka28
3. dec 2007

Tiez som sa spoliehala na tuto tabulku, mala som aj strasne silny pocit, ze je to dievcatko, splodene bolo presne v strede "dievcenskeho" trojmesacneho obdobia a drobec nam na UTZ ukazal pipika 😀

trpezliva
3. dec 2007

Ani u nas to nevyslo... 😀

zuzanat
3. dec 2007

ja som mala mat podla neho dievcatko, dokonca som o tom bola presvedcena, ale doktor ma presvedcil o opaku 😀

marorlinko
3. dec 2007

na to ked chcem vediet ci budem mat chlapca o dievca,ale pre niekoho ineho co bude mat v buducnosti, tak to robim s retiazkou na dlan.vzdy t vyslo kazdemu aj mne aj pocet deti.nikdy ma to nesklamalo,tomu cinskemu kalendaru neverim.

kacka.va
4. dec 2007

mně ten čínský taky nevychází, podle mě je to o náhodě a je to tak 50:50, v mém okolí to někomu vychází někomu ne, takže pravdivost bych řekla, že není žádná.

bozik
4. dec 2007

ja se na tu tabulku dívala jak jsem byla těhotna a u všech třech dětech mi to vyšlo... 😀 samé holčičky 😉

ella1
4. dec 2007

marorlinko-mne to nevyšlo.my sme si tiež zvykli nad dlaňou a podľa toho som mala mať 4 deti a to: CH,D,CH,D.
no a už pri prvom to nebol chalan,ale baba 😅

krista
4. dec 2007

Mně to vychází 🙂 😉

ella1
4. dec 2007

no a to ste skúšali?(v jednej téme to bolo,neviem ale kde).
ale musíte mať aspoň jedno dieťa.
takže každých sedem rokov sa telo mení,to znamená:7,14,21,28...
a otáča sa to. takže ak máte napr. v 22 rokoch od jan. do júna dcéru,tak v 30 by to mal byť od jan. do júna chlapec. a naopak.

kacka.va
4. dec 2007

ello, ale ta krev se počítá i u partnera, podle toho kdo z vás má podle cyklů zrovna mladší krev.

zuzkafuny
4. dec 2007

Ja neverím horoskopom ani "japonským", ani "ruským", ani "našim", ani čínskym.

kasis
4. dec 2007

My sme mali mat podla cinskeho kalendara dievcatko, aj podla bruska hovorili na babu, dokonca aj lekar mi 2x povedal, ze bude dievca a po porode mi doktorka povedala: Gratulujem, mate chlapceka 😀 😉

antonia1
4. dec 2007

mne to vyslo 🙂 a preverila som aj sestru a sedi to 😉 ,teraz by sme chceli dievcatko,....skusime podla kalendara 😅 ....reklamaciu mi asi doktorko v 13.storoci nevezme 😀

c.e.r.t.i.k.
4. dec 2007

Mne to nevyslo ani pri jednom. ja som si babu ale vyratala podla ovulacie(len tak zo srandy 😎 ) a vyslo mi to, tak si so mna robia srandu, ze sa tym mozem zivit 😀

ella1
5. dec 2007

kacka.va to už neviem.to tam nebolo napísané.
ja to tiež vyskúšam podľa toho kalendára a aj podľa tých 7 okov by to malo vyjsť,takže budem poistená. 😀 tak som zvedavá a reklamáciu podám,ked budem na druhom svete!Nech si ma doktorko nepraje! 😠 😀

pavlinka3
5. dec 2007

nám to vyšlo 🙂

lienockaa
5. dec 2007

aj nám to vyšlo..ale len podľa tej prvej tabuľky v tejto téme.. 🙂

crysmile
5. dec 2007

podla cinskeho aj podla 7 rokov som mala cakat chlapceka.. a podla sona v 20tt cakame podla doktorky na "102 percent" dievcatko 🙂

nikeske
5. dec 2007

podla mna je to uplna blbost...ak to aj vyslo, tak obycajna nahoda.
ked si predstavim tie statisice spermii, to je fakt len nahoda, ktora "tam" dojde skor.
/vynimkou su teda napr. predilekcne rychlejsie X alebo Y spermie, to sa potom rodia len chlapci, alebo len dievcata/

lada82
5. dec 2007

ja mela mit podle VSEHO naprosto jasnou holcicku... a mame Davidka 😉

lienockaa
5. dec 2007

ale jasné, že je to náhoda, to len pre pobavenie..mojej mame napr. nevyšlo ani jedno dieťa podľa tej istej tabuľky..

evercila
5. dec 2007

to lienockaa: no neviem, niektore zeny veria aj horoskopom v novinach, co vymyslaju ludia, ktori nemaju co robit 😀 😀 😀