Aká je úspešnosť čínskeho kalendára?

luciferova
17. nov 2007

ahojte, nasla som tuto zaujimavu tabulku a rada by som zistila, ci je vazne taka 99% uspesna, ako pisu.

caira
17. nov 2007

je pravda, ze podle kazde to vychazi jinak, takze si rikam, ze vlastne kazdemu to podle nejake vyjde 😀

pietra
17. nov 2007

no kym som sa dostala az sem, tak som aj zabudla, v ktorej tabulke mi to ako vyslo 😒 V tej prvej mi to nevyslo. Tam vychadza chlapec a mame dievca. No z tych styroch tabuliek co ste tu uviedli, tak dvakrat vysiel chlapec a dvakrat dievca. Takze fakt ako napisala caira, podla nejakej to vyjde 😉

bielanevesta
17. nov 2007

Podľa tabuľky Cairy mi to vyšlo tiež 😀

tin.tinka
18. nov 2007

Ahojte, mne to nevyslo. Mam Nathanka a posla tabulky to mala byt slecna 😀 😀 😀 .

danuska24
18. nov 2007

nam to zatial vychadza 😉 , uvidime po porode

tinockaaa
18. nov 2007

ahojte, ja som zase dostala tento kalendár http://www.webwomb.com/chinesechart.htm , kde je napísané, že v stlpci je síce vek matky, ale nie pri oplodnení, ale koľko bude mať pri pôrode, no a v riadku je klasicky mesiac oplodnenia. a podľa tohto to vyšlo skoro v všetkým v našom okolí. To jedno % je len môj manžel, podľa tohto mal byť dievča. 😀 Som rada, že nie je.

tinockaaa
18. nov 2007

a podľa ciarinej tabuľky mi to vyšlo tiež 🙂

deina
18. nov 2007

Mne to nevyslo (podla luciferinho kalendara), budeme mat chlapceka a tam je dievcatko. Ale podla kalendara, ktory sem dala rabiva to vychadza.

jankatr
18. nov 2007

Luciferova - podle té tvé tabulky nám to sedí 24 duben chlapec
Tinockaa - ta tvoje nám taky vyšla při porodu 25 oplodnění duben - chlapec
Ciara - tak ta tvoje nevyšla
Bielanevesta - u tebe mi to sedí
Rabiva - ta tvoje sedí taky

takže z pěti mi vyšly čtyři - to není tak špatný

janickabez
18. nov 2007

Ahojky my jsme v prosinci 2007 dělaly malý pruzkum a zatím, co víme podle UTZ tak tabulka vyšla 2 z 10... mužeš mrknout ke mě do alba, je to tam zhodnoceno v tabulce.....máme tam ještě jednu tabulku pohlaví pro rok 2007(je trochu jiná) a ta vyšla líp 😉

zade
18. nov 2007

My sme podla neho mali mat chlapceka ... a mame krasne dievcatko 🙂

tessa
18. nov 2007

tak mne Matko vysiel podla tej tabulky, a druhe by sme mali mat dievcatko, co by som ja velmi chcela, ale mam tusaka, ze to bude zase chlapec... 😉

monca301
18. nov 2007

Aj mne to vyslo podla tej tabulky. Mam chlapca.

nevesta
18. nov 2007

Mne tiez, mam dievcatko, ale podla mna je to nahoda... 😎

bihan
18. nov 2007

My sme mali mať podľa všetkých tabuliek (ale aj všetkých iných výpočtov) chlapca a ajhľa, dievča je to ako ruža 😀

nonames
18. nov 2007

mě podle obou kalendáříků vycházel kluk a mám kluka, u mimi,které čekám mi také vychází kluk...tak uvidme 😉

jejke
18. nov 2007

No podla prveho kalkulatora
obe vedla 😝 (vychadzaju mi dievky a mam chlapcov)
a to aj ked si dam o dva roky viac ako tam v komentari pise ze plati lunarny vek(zhruba o dva roky viac ako mate)
a ten druhy
prve dievca druhy chlapec 😝

Skuste toto
je tam aj predpoklad risku(teda nejakych problemoch v tehotenstve alebo vyvojovych chyb deti)

http://lunarium.co.uk/jonas.php
mne toto sedi uplne 😉

bihan
18. nov 2007

aj podľa toho posledného sme mali mať chlapca 😀

silv
18. nov 2007

aj ja so mala mat podla vsetkych kalendarov chlapca a vyzera to,ze to bude dievcatko. 😉

eva4444
18. nov 2007

mne chlapec mam chlapca 😉

denousek
18. nov 2007

ahoj me v teto tabulce vychazi holcicka a cekame chlapecka 🙂

zuzana222
18. nov 2007

ahojte, nas bolo v praci 7 bab tehotnych a vsetkym vyslo dietatko presne podla kalendara. aj kolegyne co uz mali deti si to spatne vyratali a sedelo to 🙂

caira
18. nov 2007

jankatr: ale u te tabulky od bielenevesty musis pridat k tvemu veku dva roky jak tam pisi..pak naprosto odpovida moji tabulce 😀

caira
18. nov 2007

jejke tak z tveho odkazu mam akorat depresi, protoze nam to sice rika holcicku, kterou cekame, ale take vysoky rizikovy faktor { 4 } ☹

sue
18. nov 2007

Hmm... prvý link Dievčatko, druhý a tretí link chlapček a štvrtý dievčatko... takže je to presne tak ako v realite... 50:50 😉 😀

sisulik
18. nov 2007

nam to v oboch pripadoch vyslo tak ako to bolo i v kalendari..ale aj ty verim tomu ze to bola len nahoda 😉

ella1
19. nov 2007

no mne to vyšlo vo všetkých.
a tinočka v tvojom tiež,ale len ked som si dala koľko som mala rokov,ked som otehotnela.

loren
19. nov 2007

mne to vyslo tiez

kalo
19. nov 2007

čínský kalendář mi nevyšel (mám holčičku a psaný je kluk)

melory
19. nov 2007

vyslo mi to pri dvoch detoch. 🙂