Aká je vaša obľúbená rozprávka z detstva?

penny
18. mar 2009

Milé mamičky, ale aj ostaní uživatelia tohto fóra. Spomínate si na svoju obľúbenú rozprávku z detstva ? 😉
Ja som mala rada Dysneyovky(Kačerovo, Chip a dale), Včielku Maju, Arabelu, Tom a jerry, večerníčky(Bambuľka, o svetluškách, Káťa a škubánek, Macko Uško, Lienka Krasolienka, ), Cesta okolo sveta za 80 dní a jeden večeník, kde bolo také dievčatko a jej malý braček sa bál napríklad ohňa a ona mu poorozprávala, že aj ona sa bála ohňa a že jej strach sa premenil na ohńostroj. Ak niekto vie, tak napíšte.

amatula
18. mar 2009

mi máme pat a mat vsetky a ide to tu nonstop.................uz mi to leze na nerv
teraz som mu pustila bol raz jeden zivot ze aby vedel co sa mu stane ked papa len sladke 😉

titkovamiriam
18. mar 2009

v noci nie aj cez den malo,ja si cih dam nahravat a ked nemame uz ozaj co tak kukame.teraz mam dvd o zufalcekovi,na vikend a som zvedava co na to povie marek.odkedy mame potkana marek pozera len mysacie rozpravky:ratatu,tom a jerry a pod..

nobody
18. mar 2009

Gumídci, Rebeca, Kid a Balú, vlastně všechny Disneyovky
Loonely Tunes ... všechny skeče
čáryfuk
Gorro, bílý pes
Skippy
Soptíka, večerníčky české, loutkové filmy

vlastně všechno
a doteďka

claudinka
18. mar 2009

ja som mala rada Bambulku 😵

ejusa
18. mar 2009

Aj ja Bambulku,Bzuca z Rychlej roty,Vcielku MAju,Macka Uska,neznasala som MAtka a KUBka,iba ak tak toho psa 🙂 a teraaaaz z novych mam rada Noodyho 🙂

jarula25
18. mar 2009

noo bambuku by som si rada pozrela ja teraz... 🙂 a u nas ide od rana do vecera Pat a Mat a uz sa mi aj sniva snimi je to hrozne chvilku fungoval aj eliasik ale fakt len chvilku ☹

cessy
18. mar 2009

Bambulku som milovala 🙂
Majky z gurunu som sa bala ☹

ejusa
18. mar 2009

Jarulka,Eliasik myslis Zachrannu lod Elias?Pat a Mat aj u nas frcal dlho 🙂 A Majka z Gurunu nebola zlata 😉

mywiel
18. mar 2009

Snehova kralovna, Sol nad zlato pocuvala som ju este na kazetaku na LP Hurvinkovi strasidilka to sme s bratom milovali, lebo sme sa radi bali... 😀

babatko88
18. mar 2009

ja som milovala knižku Leví kráľ a z telky to boli tiež Dysneyovky, tie klasické Káčerovo, Chip a Dale...)
a môj malý teraz sleduje Lazy Town 😀 zmena, čo?

jarula25
18. mar 2009

ejus ano tu🙂ja by som si kukla aj macka uska alebo Pa a Pi z macacej planety tu pesnicku viem doteraz naspamät🙂

blovitc120
18. mar 2009

No počkaj zajac, A je to (nenormálne ma vždy sr..i, akí sú nemožní 😀) a večerníčky Z horárne či ako sa to volalo, bolo to o zvieratch a knižka Z rozprávky do rozprávky, tá bola super

alon111
18. mar 2009

a ja som mala rada aj serial danka a janka a hlavne tu cas o gevenduche 😀

nnikka
18. mar 2009

Tri oriesky pro popelku, Perimbabu... a setky asi aj Pockaj zajac, to s nami pozeral vzdy otec, a ten sa tak nenormalne smial, ze sme sa nakoniec my(ja a brat) smali z neho 😀

Fantagiro - to bola ina rozpravka, to boli vsetky sesterky buchnute do Romualda, len ja do Tarabasa 😀 (tusim tak sa volali)

Tajomstvo a prekvapenie, obcas dobre poucenie smiech aj dobra zabava, vsetkym dobra nalada...Od kuka do kuka od kuka od kuka do kuka 😀 😀 😀 😀 😀

Ci rosa v trave je ci rastu zaveje s nimi vzdy dobre je hura!!! uz su tu smolkovia smeju sa tolko az na leta zmenia sa zimy malicky priatelia s tebou sa veselia no tak sa aj ty tes snimi!!! Nech zije gargamel 😀 😀 😀

alon111
18. mar 2009

nnikka tarabas je moj nanho mi nesahaj.boze ako som ho zrala ,ved ja som s nim planovala aj svadbu 😀

nnikka
18. mar 2009

jou alon sak moj muz sa tarabasa aj trochu podoba 😀

alon111
18. mar 2009

nnikka tak si ho len pekne straz aby som ho nenasla 😀

jarula25
18. mar 2009

tie rozpravky z horarne to bolo o tom horarovi co pestoval kapustu a zajac mu ju jedol?sa mi nieco mari ale neni som si ista....od Kuka do Kuka jeeeej tak to sme hadam nikdy nezmeskaly a aj ratafaka plachtu...paneboze kde je to detstvo....

tomaslavka3
18. mar 2009

teraz tie rozpravky pustam malym na dobru noc cez net esteze ho mame,lebo ja tie dnesne-poniektore nemusim a niektorym nerozumiemm bambulka,no pockaj,krtko,vcielka Maja,Arabela,kremienok a chocholusik,runcajz,cipisek a manka,macko usko,spadla z oblaov,Veroniko,krasne dite...,lolek a bolek,a jasne,ze stare,ktore sa vysielaju na Vianoce...

norik1
19. mar 2009

Matko a Kubko, pasli ovce valasi, rozpravky z horarne - hej, to je ten zacaj co stale kradol kapustu a tak potmehudsky sa rehotal 😀 , serial Safari - co tocili v Bojniciach, ten som milovala, Vcielka maja, Miazgovci, Chip a Dale, Skippi stepna kengura...Goro biely pes 😀

melory
19. mar 2009

tip a tap 😵 ale to som mala asi 4roky

titkovamiriam
19. mar 2009

to boli lietajuce psy-ze?

norik1
19. mar 2009

no a uplny favorit - Navstevnici...mame doma 😀 minule sme s mm odpozerali celu seriu 😀

titkovamiriam
19. mar 2009

jasne boli super!!!

napadla arabela 😀

alon111
19. mar 2009

mna teraz napadol maxi pes fik a mach a sebestova 😉

zitaje
19. mar 2009

Lietajuci Cestmir, Spadla z oblakov, Arabela, to boli moje naj.
Z vecernickovych Vila Amalka.

luciaakubko
19. mar 2009

Macko Usko jednoznacne 😎 a potom velmi jednotlivo 🙂

bzuco
19. mar 2009

Bambuľka 🙂

melory
19. mar 2009

tak na fikovi teraz ficime s malou

norik1
19. mar 2009

Max a strasidla 😎