Aká je vaša obľúbená rozprávka z detstva?

penny
18. mar 2009

Milé mamičky, ale aj ostaní uživatelia tohto fóra. Spomínate si na svoju obľúbenú rozprávku z detstva ? 😉
Ja som mala rada Dysneyovky(Kačerovo, Chip a dale), Včielku Maju, Arabelu, Tom a jerry, večerníčky(Bambuľka, o svetluškách, Káťa a škubánek, Macko Uško, Lienka Krasolienka, ), Cesta okolo sveta za 80 dní a jeden večeník, kde bolo také dievčatko a jej malý braček sa bál napríklad ohňa a ona mu poorozprávala, že aj ona sa bála ohňa a že jej strach sa premenil na ohńostroj. Ak niekto vie, tak napíšte.

alon111
18. mar 2009

tak moj najmilejsi vecernicek bol makulienka a motyl emanuel a vila amalka.a moje deti ich teraz maju tiez najradsej 😉

nataly7
18. mar 2009

ja som mala rada popolusku aj teraz si ju pozriem ked ju davaju, vlk a zajac to je parada ,a je to a vela inych ani ma nazvy nenapadnu 😢

suki
18. mar 2009

Včelí medvídci 🙂
Krteček 🙂
Gumídci 😀
S čerty nejsou žerty...tu miluju
Tři oříšky pro Popelku.....tu taky miluju
Ježíš, to bych tu byla 100 hodin, než bych to všechno napsala...Pohádky miluju a hotovo 😀

penny
autor
18. mar 2009

zabudla som ešte na Gumkáčov, Makulienku a Malé lietajúce medvedíky. A sorry za chybu v názve. 🙂

aponchie
18. mar 2009

Krtecek

skalnicka
18. mar 2009

ja zahram na ludovu notu..."Ako slo vajce na vandrovku", normalny horor pre deti..zrala som to, ako mi to starka rozpravala.

martinka79
18. mar 2009

Ťip a Ťap
pohádla o třech mědvědech, když ji ammi vyprávěla byla jsem v sedmém nebi. dcera ji milovala též. Místo alenky šla do lesa Nikolka, verunka a dalších tísíc holčiček vždy s obměnou. 🙂

nataly7
18. mar 2009

zabudli sme na cervenu ciapocku a na šmolkov to pol hit

jabber
18. mar 2009

Maxipes Fík
Štaflík a Špagetka
Kalimero
Princ a Večernice

a ze čtených Paví král 😵

zuzka1.
18. mar 2009

vsetky spomenute a aj ovocnickovia boli super a je to, vcielka maja

slnieckova
18. mar 2009

Macko Usko 😵 😵 😵 dodnes ho milujem 😀 a este "A je to!" 😀

sirinka
18. mar 2009

vcielka maja a z kniziek to bol svrcek a mravce
a milovala som Bambulkuuuuuu

titkovamiriam
18. mar 2009

moje rozpravky:no počkaj,tom a jerry na rakusku 😀 ,vila amalka,makovicka a motyl emanuel,dancúľ,filmarik a filmuska a samozrejme tri oriesky a mrazik.

je a skoro by som zabudla slimak mato a skriatok klinček-najstarsi povie:,,matrixovy večerniček,, 😀 😀 😀

sirinka
18. mar 2009

a serial spadla z oblakov

titkovamiriam
18. mar 2009

a rachotilkovia,tam bol Landl este chlapec

zuzka1.
18. mar 2009

ja som etse mala rada aj tu kde sa speivalo 7dni 7 dni bez mamy sme 7 dni, kedy uz pride posledny,ked ona odsila do porodnice pre babatko a aj poziarnika Sama

titkovamiriam
18. mar 2009

jasne to bolo take zlate dievcatko a otec bo tusim p.Durdik?

poziarnik bol a aj je super ako aj rozpravky na minimaxe

ja som r.71 tak preto mam rada tie ozaj stare rozpravky:pysna princezna,cisarov pekar,sol nad zlato...

sirinka
18. mar 2009

miriam juj to je tazka klasika...to si aj u nas vzdy rada pozrie cela rodina...

magimary
18. mar 2009

ja som o.i. milovala taký akoby (tuším rumunský? 😕 ) muzikál : Veronica (teda neviem, či sa to tak volalo, ale spievalo sa tam po česky: "veroniko, veroniko, dítě moje nejdrahší..."

a aj všetky ostatné spomínané (top bola Bambuľka, Macko Uško...), ale nznášala som bábkové rozprávky... 😝 😅

alon111
18. mar 2009

magimary s tej lisky ktora ju chcela tusim zjest som mala nocne mory az do desat rokov a mala bola sirota ked si dobre pamatam

titkovamiriam
18. mar 2009

kralovstvo krivych zrkadiel,vzdy ma strasila ta rozpravka aj vo sne. 😲

erikasadek
18. mar 2009

jej veronica nato si aj ja spominam... 🙂
krtko, a je to...
spadla s oblakov, vcielka maja , ale ten stary dabing , slovensky sa mi pacil viac.....
mrazik..

s certy nejsou zerty
pysna princezna
cisarov pekar pekaruv cisar, nieje to rozpravka ale j asom to zboznovala...;
macko usko
lolek a bolek tych ma rad aj moj syn
perinbaba 😉
a

amatula
18. mar 2009

o zajacovi co kradol horarovi kapustu hehe 😀
a krtko

a vsetky boli krasne nie ako teraz 😝

erikasadek
18. mar 2009

amatula , oni su pekne rozpravky pre deti, len , ja neviem tu ich mam , ale na platenych detskych kanaloch.. jedna nadhera. nemusim sa bat , o deti su poucne, dane vekom.. ja si ich rada pozriem.. 😉

titkovamiriam
18. mar 2009

teraz si mozes vyberat 🙂 ,je kopec stanic-volakedy 1,2,u nas madari 1,2 a rakusania.teraz je 200stanic ,kopec rozpravkovych od rana az do vecera.

magimary
18. mar 2009

alon, áno bola to sirota a bola krásnučká , zlatučká, preto sa mi to páčilo (mala som vetdy assi toľko, čo ona, možno rok-dva viac 😅 ), no najviac sa mi páčila tá pesnička, dej si už nepamätám, ale pieseň mi stále zneje v ušiach... 🙂

amatula
18. mar 2009

niektore su pekne ale nieco hruza des

ale zasa ani takí PAT a MAT nieje asi moc poucny ze 😕 ked sa moj Bobo zamyslal nad tim ci opekat v obyvacke spekacky 😅

titkovamiriam
18. mar 2009

jasne pat a mat,to teraz nahravame a tie rozpravky PRECO?-ked som sa pytala michala ze prečo ma jež pichliače? tak na mna ze aby ho niekto nezjedol a ja figu,,aby s nim medvede nehrali bowling,, 😀 😀 😀

amatula
18. mar 2009

miriam aj od vecera do rana ked nic nieje v telke a sa nudim tak pozeram 😀
ozaj kto detom pusta v noci rozpravky 😕

sirinka
18. mar 2009

tak z poucnych mam najradsej bol raz jeden zivot...to musim mat doma na dvd 😀