Aká kombinácia kuchyne je naj z praktického hľadiska?

sandyka000
30. nov 2015

Chceme si dať prerobiť kuchyňu na mieru a hľadáme inšpirácie na nete... čo sa k čomu hodí, aký materiál použiť a iné. čítam rôzne blogy a pozerám eshopy. sťahujem obrázky rôzneho nábytku a kuchynských liniek a radím sa s kde kým :D sestra si dala vyrobiť cez sramokuchyne.sk a keď som kukala na ich hotové práce pre nejakú inšpiráciu, tak ma ich zaujalo niekoľko. Aký máte názor na lesklé povrchy? Či radšej drevo alebo biela kuchyňa? 20 rokov sme v rodičovskom dome mali drevené skrinky a bielu stenu k tomu a nepáči sa mi to. teraz máme niečo podobné staršieho typu, keďže sme v neprerobenom babkinom dome. čo radíte, aká kombinácia je naj z praktického aj estetického hľadiska?

anitta98
21. mar 2019

@wikiwiki @san_dra11 babuľky odpíšem vám takto spoločne, aby som nemusela dva krát to isté písať. Wiki čo sa týka tej fotky, tak ti pošlem len takú z ich internetovej stránky. Bude cca tak isto vyzerať avšak bude mať nejaké zmeny ale to len minimálne. Povedali nám že nejakých 8 týždňov bude trvať výroba, takže si počkáme. Ale to už pomaly každá firma má takúto dodaciu lehotu, takže ma to vôbec neprekvapilo. Joj Wiki tak to ti odporúčam navštíviť Albero, vedia tam spraviť krásne kuchyne😉🙂

Toto je baby tá sľúbená foto😉🙂

san_dra11
25. mar 2019

@anitta98 a to budes mat taku velku kuchynu?😲 Je krasna ale na moj vkus obrovska. Upratovat by som ju veru nechcela😕 Mohla by si nam trochu opisat zmeny, ktore ste spravili aby sme si ju vedeli este viac predstavit. Ci az potom nam posles finalnu verziu - fotku?🙂😉

anitta98
27. mar 2019

@san_dra11 až taká veľká nebude, keďže si takú dovoliť nemôžem, nemala by som ju kde natrepať😀 Neboj nič, potom ti pošlem fotku a budeš vidieť všetky zmeny. Potom budeš môcť porovnávať😀😉🙂

wikiwiki
17. apr 2019

Jéééj, krásnu si si vybrala @anitta98😉🙂.. Ako pozerám na dátum a počítam, tak to vychádza, že koncom mája Vám ju prídu namontovať?.. To áno, to máš pravdu🙂.. No som veľmi zvedavá potom na reálnu fotku ako to u teba v kuchyni bude vyzerať.. Už sa nevieš dočkať, čo?😀

anitta98
25. apr 2019

@wikiwiki ďakujem ti, som rada, že sa páči😉 dobre si vypočítala, koncom mája by mali prísť tak snáď aj prídu. tomu ver, že sa neviem dočkať, už odpočítavam dni😀😅

san_dra11
24. máj 2019

@anitta98 v tom pripade fajn, normalne sa mi aj za teba ulavilo😅😀 Oki posli, rada porovnam😉

wikiwiki
28. jún 2019

A aj prišli @anitta98?.. Máš už doma svoju novú krásku?🙂..

anitta98
19. júl 2019

babuľky prepáčte, že až takto neskoro odpisujem ale nejako som nestíhala😒 ako som vám písala, tak koncom mája nám prišli namontovať kuchynskú linku, potom som ju musela vyumývať, popremiestňovať si veci a potom hneď sme išli na dovolenku, takže som sa ani nezastavila za posledné dva mesiace. ale, už teraz budeme len doma, takže s vami budem opäť komunikovať. fotku vám pošlem, len ešte ju nemám spravenú, tak musíte byť trochu trpezlivé🙂

galioska
19. júl 2019

Biela s drevom

san_dra11
25. júl 2019

@anitta98 fuuuha, tak ste mali toho dost vela. Ale snad na dovolenke si si dobre oddychla. Kdeze ste boli?🙂 Pochval sa🙂 Budeme trpezlive, toho sa bat nemusis. Ale zase aby ti to moc dlho netrevalo, lebo sme zvedave😝

anitta98
29. júl 2019

@san_dra11 boli sme v Turecku a máš pravdu, tam som si super oddýchla. mali sme all inclusive takže som sa o nič nemusela starať a to bola parádička🙂 nie neboj, snáď do mesiaca sa mi to podarí, heh😅😀

natallys
29. aug 2019

Ahojte ženy, vidím, že sa tu bavíte o kuchynských linkach. Chcela by som sa spýtať, či v tom nábytku robia aj nejakú vizualizáciu? A ak áno, tak za koľko? Aký je za to poplatok? Už od viacerých som počula, že tam majú pekné kuchyn. linky a kvalitné, tak možno by som vyskúšala. Do zimy chcem túto našu starú isto vymeniť! Za akékoľvek odpovede a rady vopred ďakujem.

rsimona
1. sep 2019

@natallys Praveze malo kto robi vizualizacie, nevedia to a nemaju na to technologie. Nam robili vizualizaciu a aj realizaciu (posielam na fotkach) v Rstudiu (www.rstudio.sk), odporucam kontaktovat prave nich, my sme ich nasli na zaklade fb stranky, kde maju xy realizacii, co nas zaujalo, kedze malo firiem sa tak otvorene prezentuje svojou pracou. 😇

san_dra11
16. sep 2019

@anitta98 no ale uz je to viac ako mesiac😀🙂 Uz by si nam nejaku fotku aj mohla poslat, nemyslis?🙂 Alebo aspon do IP mi posli, som straaasne zvedava😉🙂
@natallys ahoj, napriklad aj v Albere vedia spravit 3D model kuchyne a tam to robia zadarmo. A teraz do konca septembra maju aj akcie na kuchynske linky. Tak ak by si chcela, tak sa tam chod kuknut🙂

evka258
2. dec 2019

@lusyke Ahoj, je to už síce staršia diskusia, ale prečo by si chcela skôr matnu bielu?

lusyke
4. dec 2019

@evka258 kuchyňu ideme riešiť čoskoro a názor som nezmenila. Radšej matnú bielu. Určite nechcem vysoký lesk. Mám pocit že to vychádza aj z módy a matná sa udržiava lepšie a hlavne pri deťoch nieje matná taká háklivá na poškodenie ako lesklá. Deti si nedávajú pozor a ľahko by poškriabali lesk. Lesklá je parádna ale podľa mňa nie do rodiny s deťmi.

jankasoli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz