• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

19. novembra 2016 
Ahojte. Chcem sa spytat trocha mimo temy, ale suvisi s DM drogeriou. prosim vas, kde (pri akych vyrobkoch) sa da najst tehotensky test a asi ako vyzera. dakujem :sweat_smile:
15. feb 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas je pri kondomoch. :wink:
15. feb 2008 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vymenim kupon na Sunar alebo BEBU za kupon na plienky Huggies, prip. plienky Babylove
15. feb 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze takmer vsetky mame v ponuke tie iste "zbytocne" kuponiky :grinning:

mala by som zaujem predovsetkym o Huggies plienky, ale beriem aj vlhcene obrusky, lovelu tekutu, vyzivky, kase, johnson kupel

ponukam:cumlik MAM, cumlik Baby Nova, manikura Macko Pooh, Hami mlieko, anticelulitídny balzam, riasenka, Garnier spevnujuce mlieko, lactacyd, stavebna sporitelna, autosedacka, T-com, prirucka pre rodica zaciatocnika
15. feb 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky mamicky. Som tu po prvy krat a citam Vase prispevky. Zaujala ma tema o bonusovej knizke. Ako ju mozem ziskat..?dakujem za odpoved. S pozdravom Natalia
22. feb 2008 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - prides s rodnym listom babatka (alebo tehotenskou knizkou) a vyplnenou prihlaskou (najdes na ich stranke alebo v predajni) do predajne a knizku ti daju.
22. feb 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pietra mala by som zaujem o kupon na hami mlieko a ja mam pre teba 2 kupony na plienky huggies
22. feb 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzume, IP :wink:
22. feb 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze hami mlieko stale k dispozicii, kedze ma pri vymene s zuzume niekto predbehol :frowning2:
22. feb 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ja mam stale zaujem o kase Hipp, ak by ste chceli nieco na vymenu,, tak pisnite do IP vymenime ak to , co budete pozadovat mam :wink:
22. feb 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupovali ste už u baťu tie topánočky? na nete som našla len tieto: www.bata.sk/artikel/21747 a www.bata.sk/artikel/36512 (aj v ružovom). A potom papučky. Aké ste kúpili topánočky vy?
22. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja som spravila vcera velky nakup v dm, za 1900 sk a s tymito kuponmi + 10% zlavou za body som to stiahla na 1300. fakt sdom spokojna, len si dajte pozor na datumy spotreby, skoro som kupila jednu kasu so spotrebou 3/2008. my zacneme kase az od leta, ale uz som vsetko nakupila. neodolala som :wink:
22. feb 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zobrala naposledy na kupon tu velku Niveu soft na tvaricku, co je v kelimku a ked sa mala vyhadzala, hladala som datum vyroby ci spotreby a ziadny som tam nenasla. Ma sa spotrebovat do 12 mesiacov. A ked som prisla do dm-ky a poukazala nato, vraj bez uctenky sa so mnou nemaju o com bavit, samozrejme. :angry:
23. feb 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela ale mozno to nebolo tym.. teda ze by bol krem po zaruke.. mne mala tiez zle reaguje na niveu.. cim samozrejme neobhajujem obchod :wink: ja som uz tiez kupila telove mlieko po zaruke a vyhadzala som sa.. kto by si ale odkladal take uctenky, ze? :sweat_smile:
23. feb 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denik, zle som sa vyjadrila. Vobec si nemyslim, ze by to bolo tym, ze kremik je po zaruke, len som kvoli tomu vyhadzaniu hladala datum a nenasla :rolling_eyes: . Uz viem, ze Nivea jej nesadla, sa mi vyhadzala aj po telovom mliecku aj po olejceku Nivea...
23. feb 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozumiem :wink:
23. feb 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ponukam:

- predplatne Mama a ja
- autosedacka Solo
- Neckermann
- stavebna sporitelna
- prirucka pre rodica zaciatocnika
- gliss kur vlasova kozmetika
- rimmel riasenka
- garnier spevnujuce telove mlieko
- garnier farba
- AB anticelulitidny balzam
- sprej Fa
- pallete farba
- lovela avivaz
- lovela prasok
- hracka winnie the pooh + vankus
- detska manikura macko pooh
- hrazdicka maa-maa
- johnson´s vlhcene utierky
- johnson´s krem
- johnson´s kupel
- oli detska kozmetika
- mam cumel
- mam zubna kefka
- hami mliecko
- hipp detska mliecka vyziva s probiotickou zlozkou
- beba mliecko 3x800g
- sunar mliecko
- hami caj
- plienky huggies

Potrebujem:

- nestle mliecna kasa + baby desiaty
- sunarka mliecna kasa
- hipp mliecne kase
- hami mliecne kase
- hipp ovocny prikrm
- hami masovo-zeleninove prikrmy
- cumel Baby Nova
24. feb 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aku mate skusenost s tym kuponom na nivea krem? lebo napisane je, ze je zlava na kremik na zapareniny, ale vyobrazeny je hydratacny krem a uz som pocula, ze nechceli na ten kupon predat krem na zapareniny
24. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ak by mal niekto zaujem o Hipp mliecko, Hami mliecko alebo Beba mliecko..
rada vymenim za johnson´s vlhcene utierky :slight_smile:
24. feb 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra, ja som sice tiez protestovala, ale nakoniec mi predali na zapareniny :wink: Inak, v nasom DM su mile a ochotne predavacky :wink: /klop-klop/
24. feb 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka, takze robili problemy? ja nechapem, preco napisu jednu a zobrazia ine :angry:
24. feb 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zo zoznamu skrtam sunar a huggies, ostatne este k dispozicii :slight_smile:
25. feb 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, aj ja vam ponukam :slight_smile: :
Garnier 100%color
AB anticelul.balzam
Oli - detska kozmet.
Nivea - proti zapareninam
MAM - zub.kefka
Macko Pu - manikura
HUMANA - kasa od 8mes. jahoda+jogurt
SUNAR - 800g alebo 600g mliecko
NESTLE - kasa 250g+ 4ks presnidavky
HAMI 2 - 600g mliecko
HIPP kase 2x300g
HAMI frutapura vyzivy 2x400g
HAMI maso-zel.prikrmy 3x200g
Johnson´s baby - 3x64ks utierky

ja by som chcela len plienky Huggies ak este niekto ma..
25. feb 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to, ze ja som nemala kupon na Frutapura vyzivy? :frowning2: Ani na prsne vlozky. To davaju rozdielne kupony?
25. feb 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flipinka my sme mali na prsné vložky v tej kartičke, ktorú sme vypisovali ako prihlášku..
25. feb 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sammy mas este bebu?
25. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flipinka mam, nezmeneny stav od rana :slight_smile:
25. feb 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a viete ake kupony dostaneme na prvy rocik?že vraj 5 kuponi. plus maly darcek :slight_smile:
26. feb 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, sammy, sorry, pomylila som si to so sunarom (chcela som pre kamosku) :frowning2:
Bebu mam aj ja. Tak nic.
26. feb 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám doma Hami 2 mliečko - 200g krabičku, dostali sme, ale nevyužijeme. Nechce niekto kúpiť? Neviem ale cenu, dám vám to výhodne. Trvanlivosť je do 11/2008.
26. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok