Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

elfa
15. feb 2008

Ahojte. Chcem sa spytat trocha mimo temy, ale suvisi s DM drogeriou. prosim vas, kde (pri akych vyrobkoch) sa da najst tehotensky test a asi ako vyzera. dakujem 😅

deina
15. feb 2008

U nas je pri kondomoch. 😉

kika25
15. feb 2008

Ahojte, vymenim kupon na Sunar alebo BEBU za kupon na plienky Huggies, prip. plienky Babylove

pietra
15. feb 2008

vidim, ze takmer vsetky mame v ponuke tie iste "zbytocne" kuponiky 😀

mala by som zaujem predovsetkym o Huggies plienky, ale beriem aj vlhcene obrusky, lovelu tekutu, vyzivky, kase, johnson kupel

ponukam:cumlik MAM, cumlik Baby Nova, manikura Macko Pooh, Hami mlieko, anticelulitídny balzam, riasenka, Garnier spevnujuce mlieko, lactacyd, stavebna sporitelna, autosedacka, T-com, prirucka pre rodica zaciatocnika

natali871
22. feb 2008

Ahojte vsetky mamicky. Som tu po prvy krat a citam Vase prispevky. Zaujala ma tema o bonusovej knizke. Ako ju mozem ziskat..?dakujem za odpoved. S pozdravom Natalia

pietra
22. feb 2008

natali - prides s rodnym listom babatka (alebo tehotenskou knizkou) a vyplnenou prihlaskou (najdes na ich stranke alebo v predajni) do predajne a knizku ti daju.

zuzume
22. feb 2008

ahoj pietra mala by som zaujem o kupon na hami mlieko a ja mam pre teba 2 kupony na plienky huggies

pietra
22. feb 2008

zuzume, IP 😉

pietra
22. feb 2008

takze hami mlieko stale k dispozicii, kedze ma pri vymene s zuzume niekto predbehol ☹

helka1
22. feb 2008

Ahojky, ja mam stale zaujem o kase Hipp, ak by ste chceli nieco na vymenu,, tak pisnite do IP vymenime ak to , co budete pozadovat mam 😉

alami
22. feb 2008

Kupovali ste už u baťu tie topánočky? na nete som našla len tieto: www.bata.sk/artikel/21747 a www.bata.sk/artikel/36512 (aj v ružovom). A potom papučky. Aké ste kúpili topánočky vy?

alinka76
22. feb 2008

dievcata, ja som spravila vcera velky nakup v dm, za 1900 sk a s tymito kuponmi + 10% zlavou za body som to stiahla na 1300. fakt sdom spokojna, len si dajte pozor na datumy spotreby, skoro som kupila jednu kasu so spotrebou 3/2008. my zacneme kase az od leta, ale uz som vsetko nakupila. neodolala som 😉

danielala
23. feb 2008

No ja som zobrala naposledy na kupon tu velku Niveu soft na tvaricku, co je v kelimku a ked sa mala vyhadzala, hladala som datum vyroby ci spotreby a ziadny som tam nenasla. Ma sa spotrebovat do 12 mesiacov. A ked som prisla do dm-ky a poukazala nato, vraj bez uctenky sa so mnou nemaju o com bavit, samozrejme. 😠

denik
23. feb 2008

daniela ale mozno to nebolo tym.. teda ze by bol krem po zaruke.. mne mala tiez zle reaguje na niveu.. cim samozrejme neobhajujem obchod 😉 ja som uz tiez kupila telove mlieko po zaruke a vyhadzala som sa.. kto by si ale odkladal take uctenky, ze? 😅

danielala
23. feb 2008

Denik, zle som sa vyjadrila. Vobec si nemyslim, ze by to bolo tym, ze kremik je po zaruke, len som kvoli tomu vyhadzaniu hladala datum a nenasla 🙄 . Uz viem, ze Nivea jej nesadla, sa mi vyhadzala aj po telovom mliecku aj po olejceku Nivea...

denik
23. feb 2008

rozumiem 😉

sammy
24. feb 2008

Ponukam:

- predplatne Mama a ja
- autosedacka Solo
- Neckermann
- stavebna sporitelna
- prirucka pre rodica zaciatocnika
- gliss kur vlasova kozmetika
- rimmel riasenka
- garnier spevnujuce telove mlieko
- garnier farba
- AB anticelulitidny balzam
- sprej Fa
- pallete farba
- lovela avivaz
- lovela prasok
- hracka winnie the pooh + vankus
- detska manikura macko pooh
- hrazdicka maa-maa
- johnson´s vlhcene utierky
- johnson´s krem
- johnson´s kupel
- oli detska kozmetika
- mam cumel
- mam zubna kefka
- hami mliecko
- hipp detska mliecka vyziva s probiotickou zlozkou
- beba mliecko 3x800g
- sunar mliecko
- hami caj
- plienky huggies

Potrebujem:

- nestle mliecna kasa + baby desiaty
- sunarka mliecna kasa
- hipp mliecne kase
- hami mliecne kase
- hipp ovocny prikrm
- hami masovo-zeleninove prikrmy
- cumel Baby Nova

pietra
24. feb 2008

baby, aku mate skusenost s tym kuponom na nivea krem? lebo napisane je, ze je zlava na kremik na zapareniny, ale vyobrazeny je hydratacny krem a uz som pocula, ze nechceli na ten kupon predat krem na zapareniny

aprica
24. feb 2008

Ahojte,
ak by mal niekto zaujem o Hipp mliecko, Hami mliecko alebo Beba mliecko..
rada vymenim za johnson´s vlhcene utierky 🙂

junovka
24. feb 2008

pietra, ja som sice tiez protestovala, ale nakoniec mi predali na zapareniny 😉 Inak, v nasom DM su mile a ochotne predavacky 😉 /klop-klop/

pietra
24. feb 2008

junovka, takze robili problemy? ja nechapem, preco napisu jednu a zobrazia ine 😠

sammy
25. feb 2008

Tak zo zoznamu skrtam sunar a huggies, ostatne este k dispozicii 🙂

zuzana222
25. feb 2008

ahojte dievcata, aj ja vam ponukam 🙂 :
Garnier 100%color
AB anticelul.balzam
Oli - detska kozmet.
Nivea - proti zapareninam
MAM - zub.kefka
Macko Pu - manikura
HUMANA - kasa od 8mes. jahoda+jogurt
SUNAR - 800g alebo 600g mliecko
NESTLE - kasa 250g+ 4ks presnidavky
HAMI 2 - 600g mliecko
HIPP kase 2x300g
HAMI frutapura vyzivy 2x400g
HAMI maso-zel.prikrmy 3x200g
Johnson´s baby - 3x64ks utierky

ja by som chcela len plienky Huggies ak este niekto ma..

flipinka
25. feb 2008

Ako to, ze ja som nemala kupon na Frutapura vyzivy? ☹ Ani na prsne vlozky. To davaju rozdielne kupony?

denik
25. feb 2008

flipinka my sme mali na prsné vložky v tej kartičke, ktorú sme vypisovali ako prihlášku..

flipinka
25. feb 2008

sammy mas este bebu?

sammy
25. feb 2008

flipinka mam, nezmeneny stav od rana 🙂

uhlikova09
26. feb 2008

baby a viete ake kupony dostaneme na prvy rocik?že vraj 5 kuponi. plus maly darcek 🙂

flipinka
26. feb 2008

Ach, sammy, sorry, pomylila som si to so sunarom (chcela som pre kamosku) ☹
Bebu mam aj ja. Tak nic.

alinka76
26. feb 2008

ahojte, mám doma Hami 2 mliečko - 200g krabičku, dostali sme, ale nevyužijeme. Nechce niekto kúpiť? Neviem ale cenu, dám vám to výhodne. Trvanlivosť je do 11/2008.