Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

vavka33
16. feb 2007

Babulky a ake su tam ceny na mlieka-nutrilon alebo sunar

ena
autor
16. feb 2007

vavka: nutrilon je tusim tak ze za 379 alebo tak nejako kupis klasicke balenie a k tomu mas 300g balenie zadarmo.

vavka33
16. feb 2007

Tak to sa celkom oplati,hm.A maju aj to HA?No sa vypytujem,lebo som len teraz poslala prihlasku,tak sa informujem,ak by som zacala dake mlieko kupovat.

ena
autor
16. feb 2007

vavka: to mas jedno, lebo v knizke mas kupon len na jeden kus, pripadne 2 kusy toho isteho vyrobku.. a HA mlieka tam nie su

vavka33
16. feb 2007

ahaaa,no to budem asi mudrejsia,ked to budem mat.moc ti dakujem za info 😉

paska
16. feb 2007

vavka ha mlieka len v lekárni 😉

vavka33
16. feb 2007

haha 😉

ena
autor
16. feb 2007

vavka: a na HA mlieka mozes mat tusim aj recept od dr, potom mas mlieko o par Sk lacnejsie, ale to asi len v pripade, ze aspon jeden z rodicov je alergik a pod.

hanka274
17. feb 2007

nathalie111-na jeden nakup mozes pouzit aj vsetky poukazky, ale poukazku mozes pouzit len 1krat. Snad sme sa dobre porozumeli. 😅

Pipo1777- IP. 🙂

vavka33
17. feb 2007

ja nechcem HA mliecko pre malu,len sa pytam,ako to je. 😉

ladybird1l
19. feb 2007

ahojte, tiez sa pripajam k teme, kupon.knizku babybonus mam uz doma, a su tam naozaj pekne zlavy, zatial ale len kojim, drogerie mam kopec doma, takze z toho vela asi nevyuzijem. Ale zaujala ma tam hudobna hrazdicka, kde je zlava 400 sk. Neviete nahodou aka je jej skutocna cena?

ena
autor
19. feb 2007

ladybird: uz sa to tu niekde spominalo, origos stoji 1000cku, v draciku tiez kupis hrazdicky za cca 500 sk

nathalie111
20. feb 2007

hanka diky,jasne ze chapem..to len na fotke som blondinka... 😀

hanka274
20. feb 2007

nemyslela som to tak 🙂
len ci som to ja zrozumitelne napisala... 😉

nathalie111
20. feb 2007

jasneeeeee 🙂

junior
5. mar 2007

Ahojte dievcata,

mam po dva kupony na pokracovacie mlieka hipp 2, hipp 3, beba 2, sunar od 10. a 12. mesiaca. Ak niektora tym prikrmujete babatka, tak mi poslite adresu na junior7@post.sk a ja vam tie kupony poslem. Mne su nanic, ja prikrmujem nutrilonom a menit mlieka sa nema, tak to aspon niekto vyuzije.

kvietocekx
5. mar 2007

ahojte...
junior-nechces nutrilon 2? my davame bebu... vymenime?
inak mozem ponuknut aj: hrazdicku, hipp 2, hipp 3, gel proti celulitide (niezeby mi nebodol🙂 ale neverim tomu...), hipp mliecne kase

junior
5. mar 2007

Jasne, posli mi adresu na moj mail a ja to poslem moju. Dik 😎

hanka274
6. mar 2007

a ako si to chcete poslat? postou?

kvietocekx
6. mar 2007

hani... jasne... iba ak by uz vymysleli nejaky teleport... joj... ten by sa mi zisiel...🙂

ena
autor
6. mar 2007

hanka274: baby, ktore su z jedneho mesta si mozu tie kupony pomenit na stretkach napriklad 🙂

junior
6. mar 2007

Kocky, postou. 10 korun som uz videla a ked to niekto vyuzije pre svoje babatko, tak to predsa nezahodim do kosa. Ta som charakter 😀

hanka274
6. mar 2007

no ja viem, ja som sa uz stretla, len toto som nevedela....ze ci postou....ja len tak na okraj....pa

ladybird1l
7. mar 2007

chcela by som sa vas len spytat, ci ste si niektora brala na kupon z poukazky hrazdicku. Ja som si ju brala vcera, lebo na kupone bolo pisane ze je hudobna a celkom dobre tam vyzerala. Lenze ked som ju doma vybalila, boli tam len same hrkalky a malo ich bolo, vobec nie je ta hrazdicka hodna ani 600 Sk (stala 1000 ale s poukazkou zlava 400 Sk), vobec nie je hudobna. Som sklamana a pojdem ju vratit...

ramzesa
7. mar 2007

ladybird to vazne? 😕 A ja som nadnou rozmyslala, ked bola Ami mensia 😒 esteze ma manzel odhovoril, ze je to zbytocnost 😕

ramzesa
7. mar 2007

a vlhke utierky od Johnsons sa my zdaju byt predrazene, jeden balik stoji asi 149 sk a treba kupit 3ks a ked sa odpocita zlava, vobec sa neoplatia. Napr. Nivea vyjdu lepsie a mala ich aj lepsie znasa 😒 vypocitavi su 😠

ladybird1l
7. mar 2007

ja som sa na tu hrazdicku tesila, podla mna to nie je zbytocnost, nasa mala sa vytesuje uz len z kolotoca na postielke, ale bola som uplne sklamana, za 600 Sk sa da zohnat aj v inych obchodoch ovela krajsia a hudobna hrazdicka, a ta v dm nie je hodna 600 Sk a uz vobec nie 1000 Sk. A pritom ma pri kupovani zamestnankyna dm-ky ubezpecila ze hudobna je, preto som ju kupila, ale hovorim, len same hrkalky su tam... 😖

junior
7. mar 2007

Ja som kupila hrazdicku v hrackarstve a teda nic pod 1000,-- nemali a tiez nie je hudobna. Ale maly ma uz skoro 7 mesiacov a stale ho zaujme. Myslim, ze to nie je zbytocnost, obzera si to, skusa chytit... Ak pojdes hrazdicku vratit, tak ale malej kup, lebo je fakt dobra vec, babatko to zaujme a ty mas chvilocku cas pre seba 😅

magg
7. mar 2007

babenky ja mam kupony DM na: casopis mama a ja zlava na predplatne 116 sk, nutrilon 2+dojcenska vyziva za 137,9 sk zdarma, 4 hami prikrmy zlava 36,9 sk, hudobna hrazdicka zlava 400sk, plysova hracka zlava 60 sk, hipp 2 zlava 99,9sk pri kupe dvoch, beba 2 + susienky nestle zdarma,sunar zlava 72sk,krem johnson baby zlava 40 sk,vlhcene utierky johnson zlava 89,9sk, nivea baby krem zlava 20 sk, plienky babylove jumbo zlava 40sk, MAM cumel zlava 40 sk, kremgosh zlava 80sk, elseve sos repair zlava 50sk, farba na vlasy brilance zlava 50sk,
napiste do IP adresu, ktora mate zaujem, poslem, zbytocne by prepadli

hanka274
7. mar 2007

ladybird, snad to "vyreklamujes". Lebo ti mozu povedat, ze hrkalky vydavaju zvuk, to znamena, ze je hudobna....Chapes, ja si ich nezastavam, len ta upozornujem aby si bola pripravena...
pa!