Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

lilu18
14. júl 2008

tak my vyuzijeme vsetky okrem cumlika 🙂

elizet
17. júl 2008

Baby z novej knižky nepotrebujem:
plienky huggies Pull ups -20 Sk
Huggies do vody -40 Sk
Pampers - 40 Sk
Fa-30 Sk
Humana čaj - 10 Sk
Loreal - 100 Sk
Babylove olej - 15 Sk
Johnsons mlieko - 20 Sk
Nivea mlieko - 30 Sk
Johnsons kúpeľ - 30 Sk
Babylove plienky - 70 Sk
Graco set - 1860 Sk
Hipp mlieka - 120 Sk

vymením za kaše, príp. ponúknite čo nepotrebujete 😉

sammy
17. júl 2008

Vymenim:

Winnie the Pooh - drevene kocky 30,-
Maamaa - detska ozdoba na pas do auta - 50,-
Elmex - detska zubna kefka - 30,-
Elmex - detska zubna pasta - 30,-
Johnson´s baby - masazny umyvaci gel - 10,-

Prijala by som kupony: Hami frutapura, Sunarka susienky, plienky Babylove

anamor
17. júl 2008

kočky neviete, ak mam vyplneny ten kupon s tymi fialovymi nalepkami na 10percentnu zlavu dostanem zlavu aj tu a aj kuponovu z babybonusovej knizky? alebo sa zlavy nekumuluju?

tinike
17. júl 2008

anamor, môžeš to kľudne 😉 skombinovať, dá sa to...

bzuco
20. júl 2008

ahojte

idem sa ešte raz opýtať

nemá niekto kupon na SUNAR, ktorý nepoužije?...nás by veľmi potešil 🙂

ingra73
20. júl 2008

Ahojte, my by sme potrebovali kupóniky na mlieko HIPP, ak by mal niekto nazvyš, kúpime, prípadne sa potešíme ak nám niekto daruje 🙂

krtko.
20. júl 2008

ahjte,chcem sa opýtat kde beriete tie kupony 😒
ako mam postupovat?

pietra
20. júl 2008

krtko, pre teba je teraz aktualny bonus pre nastavajuce mamicky. Myslim, ze deticky uz mas velke a nedaju sa uz prihlasit do babybonusu.
v dm si vypytas prihlasku (alebo si ju stiahnes z ich stranky), vyplnis, das k nahliadnutiu tehotensku knizku a oni ti daju kupony 😉

krtko.
20. júl 2008

a tie ostatne kupony co sa tu vymieneju to dostanem az potom?

pietra
20. júl 2008

neviem presne, kedze ked som ja bola tehotna, tak este nebol bonus pre nastavajuce mamicky, ale myslim, ze dostanes tie kupony hned.
ja som tam kiku prihlasila hned po narodeni a hned pri prihlaseni sme dostali knizku s kuponmi.

junovka
20. júl 2008

krtko, tie kuponiky dostanes az ked sa ti narodi vo februari 2009 babo, inak par kuponikov -tehotenske, ako pisala vyssie pietra 😉

tigri
21. júl 2008

anamor, dostanes obe zlavy...ja som tak nakupovala, takze ma to potom vyslo este lacnejsie 😉

emita
22. júl 2008

vymením tieto kupóny z novej knižky:
babylove plienky-70Sk
babylove olej-15Sk
Oli kozmetika -30Sk,
Nuk fľaša -25Sk
Pampers plienky -40Sk
Disney zvieratko -80Sk
Disney podbradníček -20Sk
Hipp ovocný príkrm -15Sk
Humana fen čaj -10Sk
Humana čaj pre dojčiace matky -10Sk
Sunarka kaša -20Sk
Sunárek 100%ovoce -20Sk
Palette deluxe farba -30Sk
L´Oréal maku up -100Sk
Phillips strážca detí -350Sk
Graco set -1860Sk

No a nám by zišliel hlavne kopón na Bebu, Nestlé kaše, Hami kaše, prípadne aj Hami mliečko alebo skúste niečo ponúknuť

susika
22. júl 2008

baby, ked som prihlásená v DM-ke, predtým som mala pri narodení malej kupony, treba sa znova nejako ozvať, ked chcem kupony k prvému roku?vraj nejaké sa dostávajú, ešte mi nič neprišlo...

pietra
22. júl 2008

susika, kupony posielaju automaticky, bez toho, aby si sa prihlasila. Ale maju v tom chaos, takze na niektorych zabudaju 😠 ☹ napis im na infolinku, ze ti kupony neprisli a oni ti ich poslu. Niekde tu baby o tom pisali, ze sa treba ozvat 😉 nam prave teraz prisli 🙂

pietra
22. júl 2008

pozri si prispevok od vita1 z 2. jula, ono tam pise o tom, ked nepridu kupony automaticky

bzuco
24. júl 2008

vymením kupón na kašu HUMANA za kupón na mliečko SUNAR

janka1874
24. júl 2008

nám už skončila platnosť prvých kupónov, ale ako tak čítam mali mi prísť nejaké ďalšie kupóny neviete mi niekto o tom napísať viac alebo to len na rok niečo dostaneme prosím o info keď tak ja tam tiež napíšem, ale keď som sa pýtala v obchode tak tam mi nič nevedeli povedať ďakujem.

bzuco
24. júl 2008

jani...musíme ešte počkať...to príde až k 1. narodeninám 😉

junovka
24. júl 2008

jani, to len na rok dostanete 😉

titkovamiriam
25. júl 2008

nam vzdy poslu kuponiky k narodeninam 😀

marianeta
25. júl 2008

bzuco mam kupon na sunar ale to je ze az 10 neviem ci to plati len na tento alebo na vsetky

ingra
mam hipp 2x300g zlava je 120sk pri kupe dvoch lubovolnych 300g mliecnych vyziv hipp

alinka76
25. júl 2008

ja som počula, že už kupony končia, že len tento rok a idú vymyslieť vernostnú kartu. takže si to ešte užite s kuponikmi . ja som bola teda nadmieru spokojná.

janka1874
26. júl 2008

tá vernostná karta funguje v Rakúsku už skoro rok je to niečo podobné ako boli doteraz tie 10% zľavy a vyzerá to ako bankomatová kartička a faktom je, že tam takéto detské zľavy nie sú

kape
26. júl 2008

chcem sa spytat, tych, ktore uz mate kupony pre babatka narodene v roku 2008, je medzi kuponmi aj nejaky na uzatvorenie stavebneho sporenia, ako bol min. rok? Ak je, mozte napisat o aky sa jedna?
Velmi pekne dakujem.

jarka70
26. júl 2008

kape je to na vkladnu knizku my to mame uz otvorene mozes tam peniazky vkladat kedy a kolko chces ale vybrat sa neda az po 10rokoch tusim 🙂

kape
26. júl 2008

Jarka70 a mozes napisat blizsie k tomu kuponu, v ktorej banke vkladna knizka a aka je vyska toho DM bonusu? Skoda, lebo my sme chceli uzavriet stavebne sporenie, tak nevadi otvorime to co sme chceli.

jarka70
27. júl 2008

hodnota 2400 ako darcek je to v stavebnej sporitelni a dalsiu sumu vkladas ty kolko a ako cato chces to nieje podmienkou proste setris korunky.my to uz mame uzatvorene a teraz mi maju dojst dalsie papiere ci co.

kape
27. júl 2008

Jarka, ved prispevok predtym si pisala ze je to vkladna knizka tento rok. Takze ak spravne tomu rozumiem, tak je kupon na prvu stavebnu sporitelnu na destke stavebne sporenie, a vyska prispebku ako pises je 2400 Sk. Ostatne podmienky stav. sporenia su mi zname, tak dik 🙂 Teda terz citam ze ty nepises konkretn ej ze je to v prvej stavebnej sporitelni.