• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

19. novembra 2016 
ladybird kamoska kupila tiez tu hrazdu v DM a hudobna je v tom zmysle ze ked potiahne sa tie srandy co tam visia vtedy to vydava zvuky
my mame taku hrazdu ze sa tam zapne gombik a spieva to kym to nevypnem alebo kym nedojdu baterky :grinning:
8. mar 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mám nejaké kupóny zľavové do DM-drogerie, sú tam kupóny na mliečka Nutrilon a Beba, nemali by ste záujem? mne je to ľúto vyhodiť.
30. mar 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viem, ze do 30.juna este casu, ale nechcete niekto kupony v DM vymenit alebo darovat, tiez to nechcem vyhodit.
-mliecka Hipp, Beba, Sunar,
-kozmetika Johnsons
-prsne vlozky Babylove
-cumlik MAM
-caj
-make up Astor
-plet. krem Gosh
-gel na celulit. Loreal, serum Loreal
-intimn. hyg-Lactacyd obrusky, Mionall Tea Tree Oil gel
-Lovela praci prasok
-holiaci strojcek Gillette Venus+nahradne hlavice
-caj na redukciu hmotnosti

ak by niekto ponukal kozmetiku Niveu, Lovela-avivaz tak sa hlasim-pouzivame.
19. apr 2007 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani ja mam niveu baby proti zapareninam ak chces.
mam aj plienky huggies a babylove-to mi nepouzivame.
19. apr 2007 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunar,Hipp,Hami-mlieka nepouzivame,ak by niekto mal zaujem :wink:
19. apr 2007 o 06:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj my mame hrazdicku z dm a hudobna je preto,lebo hra ten medvedik,ja som si to vsimla az po tyzdni,ze sa da zapnut :slight_smile:
19. apr 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne ze si si to vsimla.vidis,ked to spominas,mozem posunut kupon aj na tu hrazdu :grinning:
19. apr 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som brala tie na tu bebu :wink:
19. apr 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi,ty mas ty knizku z dmka?
su tam kase a neviem,ci to potom mozem dat.je tam sunarka,s bananmi a ryzou,ale mliecna,nestle ryzova-mliecna,hypka ovocna-mliecnahami s marhulami-mliecna.vsetko su od 4.mesiaca,ale ja neviem,vanes som nedavala mliecne,lebo som nedavala take mlieko.Aj leusi davam ine.francuzke,tak asi nemozem mliecne kase od inej znacky,ci ako to je.
19. apr 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi možeš jej dať to obsahuje um a v malom množstve nič sa jej nestane klidanko jej navar :wink:
19. apr 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to nevadi,ze to nie je miesane s franc.mliekom,ked to pije.?
19. apr 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, ty mas niveu proti zapareninam? ja som to nemala...ty mas inu knizku asi ked moja mala sa narodila v r.2006.
Ale ty si mimo BA, a neposielaj kvoli tomu postou. To je v poho. Dik za ochotu.
Uprimne, ja tiez nechcem posielat postou kupony.
Maminy, alebo aj nemaminy z BA, mozem darovat, vymenit, len sa ohlaste!!!!
19. apr 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hani,prave som poslala jednej postou kupony na plienky,tak poslem aj tebe niveu,daj mi di IP adresu.A ty by si mi mohla poslat ten prasok na pranie a ten cajik na redukciu hmotnosti.
My sme uz rok 2007,tam su ine vyrobky-teda zopar :wink:
20. apr 2007 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka IP, pa!
baby ostatne ozvite sa!
25. apr 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ak by mal niekto ešte zbytočné kupony na Bebu, veľmi by mňa aj moju dcérku potešili. Ja môžem zase poskytnúť kupony na iné mliečka z knižky, lebo ich nepotrebujeme a takisto aj na pracie prostriedky.
26. apr 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja zhanam predajnu DM v BA kde maju hudobnu hrazdu u nas na mileticke ju uz pol roka nemali :zipper_mouth: tu hudobnu, nehudobnu maju :zipper_mouth: dakujem
26. apr 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, zuz11 ono sú tie hrazdy dve? alebo teda rozdielne? práve nad tým rozmýšľam že ten kupón využijem ale nechcem kúpiť blbosť. :unamused: tak ktorá je lepšia?
26. apr 2007 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni su na pojhlad asi uplne rovnake len jedna je hudobna a druha nehudobna ale na obe mozes vyuzit ten poukaz tak zhanam hudobnu, myslim si ze bude lepsia :dizzy_face:
26. apr 2007 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz: tusim ich mali este na Fedinovej v Petrzalke.. ked myslis tu, co je aj v DM knizke.. skusala si pozriet v Draciku? My sme mali odtial, a hudobnu to myslis, ze jedna z hraciek ak stlacis tak hra, alebo nejake natahovacie hracie hracky na nej maju byt?
26. apr 2007 o 23:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz: V draciku neviem, ci ta nevyjde lacnejsie ako v DMke s kuponom:slight_smile:
26. apr 2007 o 23:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, no neviem ma byt hudobna ale bacha aj ta nehudobna vyzera uplne rovnako :zipper_mouth: len asi napis na skatuli maju iny :zipper_mouth: a ja chcem tuto za tu dm karticku asi nikde nedostanem tak lacno hrazdicku a myslim si ze posluzi tak isto ako aj drahsia a este aj usetrim :dizzy_face:
26. apr 2007 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz: my sme z dracika kupili tusim za 499.. inak ja sikovnica, isla som pred pouzitim tie hracky umyt, bachla som to vsetko do vody a zrazu mi zacal medved vo vode hrat :slight_smile: ja som si nevsimla, ze macko je na baterky, ale rychlo som ho vylovila, manzel rozobral, fenom vysusil a v pohode funguje :slight_smile:
27. apr 2007 o 00:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta v DM vyjde sa mi zda 350sk ta hracia :grinning:
27. apr 2007 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx a odkialze si???
27. apr 2007 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka274
z Martina
27. apr 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostali mi nejake seky platne do 30.6.2006,kto ma o nieco zaujem,piste..venujem.. :dizzy_face:
17. máj 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mne tiez ostali nejake kupony platne do 30.6.2007,vacsinou kozmetiku a drogeriu,ja ich nevyuzijem,tak keby mal niekto zaujem,poslem. :wink:
17. máj 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj mne ostali kupony, ak mate zaujem, darujem :grinning:
17. máj 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx, mas este zaujem o kupon na Bebu? Mozem ti poslat, nepotrebujem..moj kupon plati do 30.6.

Baby, nepoculi ste nieco ohladom kuponov, ktore dostali babätka narodene v roku 2006, ze predlzuju ich platnost? Aj ja mam este nejake ktore mozem podarovat :slight_smile:
17. máj 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,

nenasiel by sa u niektorej kupon na nutrilon? Dakujem
18. máj 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok