Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

hanka274
15. júl 2007

jasne sveti, ved sa narodil v r. 2007. tusim sa to da vzdy do marca nasledujuceho, teda v tvojom pripade 03/2008. Hani moja sa tiez narodila 04/2006 a isla som si poto az dakedy v zime ci na jesen....som nevedela dovtedy o tom....
myslim teda, ze to tak je....

zuz ako novu knizku?? nerozumiem ti.
Ja som chcela vediet co to je fotokniha, ale tusim mi nikto neruzumie comu vlastne ja na fotoknihe nerozumiem 😀 😀 😀
neviem co to je....preto sa pytam.

ena
autor
15. júl 2007

hanka: hod si do googlu fotokniha, je to v podstate taky album, kde mas tie fotky natlacene priamo na stranky knihy, mozes si sama vybrat aky chces format knihy, kolko stran, rozlozenie fotiek, pozadia, texty... no a od toho, co si vyberies, zavisi aj cena albumu-fotoknihy

olinka6226
20. júl 2007

ahojte, ak niekto nepotrebujete zlavove kupony na farbu natural&easy, bola by som vdacna - som z BA

hanka274
20. júl 2007

ena, dakujeeeeeem!!!!!

zuz11
20. júl 2007

no na zlavy 😀 ja mam iba tie co boli platne do 30.6.2007 🤐 a teraz uz nic? 🤐

nezabudka84
1. aug 2007

Ahojte mamuse, som bola dnes v DMku a je akcia od prveho do konca septembra, ze tie, ktore sa teraz prihlasia maju moznost vyhrat plienky na cely rok.Dobre, nie?Ticho zavidim.Uz skoro nic nemam.A inac, zmenili obal na utierkach na zadok.Som ich skoro nenasla 😒 🙂

titkovamiriam
1. aug 2007

mna potesili ze mi poslali dalsie kuponiky k marekovmu roku-je to mile 🙂

nezabudka84
1. aug 2007

To vaaazne? 😕 😕 To je super,A su take vyuzitelne?A kolko?........ 😅 😀

katusha
1. aug 2007

mna dnes naopak v dm-ke sklamali ☹ chcela som velku krabicu Sunaru 1, ktora by ma s kuponom vysla o 100sk lacnejsie a predavacka mi povedala, ze ten velky Sunar ani nemavaju 😒
inak je to ale super s tymito poukazkami, nas na to upozornila predavacka ked som bola este tehotna 😀

titkovamiriam
1. aug 2007

jedine skusit inde 😒

nezabudka84
1. aug 2007

Aj mna, ale za kazdym, ked som bola v DMku.Som mala doma asi 5 prihlasok a este k tomu bola jedna v tej krabici z porodnice. 😀 Tak s tym sunarom, sila...

titkovamiriam
1. aug 2007

ja som tiez niektore veci zhanala vo viacerych drogeriach,no nakoniec som pomynala vsetko,bud ja ,alebo kamoska.

katusha
1. aug 2007

no presne, aj v tej krabici z porodnice 😀
nakoniec som kupila len 300g sunar, lebo davam malej nutrilon, ale je to finacne dost narocne, tak som chcela ze vyskusame ten sunar a ze ked ho kupim o 100sk lacnejsie a nebude ho chciet tak to nejako prezijem 😀

nezabudka84
1. aug 2007

Ja som tak bebu kupila, ze keby nahodou a hnet velke balenie a maly nechce z flase pit, nie to umele.Ale tuk-tuk nepotrebujeme zatial. 🙂

titkovamiriam
1. aug 2007

ja som mliekove kupony dala kamoskam,kojim este aj teraz,inak to mlieko su ine palky.Kasicky sme spapali aj vyzivy. 😀

katusha
1. aug 2007

ja som mala velmi malo mlieka a od zaciatku sme aj prikrmovali. rodila som cisarskym tak vraj vtedy sa casto stava, ze mlieko nemaju zeny vôbec. tak neviem 😕

titkovamiriam
1. aug 2007

akokedy,mam kamosky po cisarskom co kojili aj do roka.Ja som Milana kojila len dva m.,Michala 8 a Mareka asi do dochodku 😀 Je to individualne-pri Milanovi som dokoncovala skolu 🙂 ,tak asi preto som mlieko stratila.

dannynka
1. aug 2007

titkovamiriam a to ako je mozne ze poslali....to si nejaky zvlast papier vypisovala...A co tam vsetko bolo....??????

adrica
1. aug 2007

Ahojte baby.
Este som tu neprispievala, len ku marcovym maminam.
Teraz zacinam behat s bonusovou knizkou po meste ako blazon. 😀

Nezabudka84...prosim Ta to si sa pytala na tu akciu, alebo Ti ju ponukli sami?
Prosim hod info.Diiiiik.
Pa.

titkovamiriam
1. aug 2007

ved ked som dostala tie prve kupony tak tie boli na rodny list a vyplnovala som adresu a tak mi teraz poslali taku brozurku ,,dieta od 13m-24m a boli tam kupony na kase hami,sunarka piskoty gratis aj cumlik,vyhotovenie fotiek,kupon na taft a AB telove mlieko

nezabudka84
1. aug 2007

Ja mojto tiez budem do dochodku.Strasny savos.Narodil sa v noci o druhej a rano o desiatej bol uz taky hladny, ze len cical a cical...

nezabudka84
1. aug 2007

Som mimo, aka akcia 😕

dannynka
1. aug 2007

no tak to je super...a kedy ti to prislo...???kolko mal maly...????

adrica
1. aug 2007

Nezabudka84....no predsa na tie plienky na rok ak vyhras. 😀

titkovamiriam
1. aug 2007

asi pre dvoma tyzdnami ked mal marek 13m.

nezabudka84
1. aug 2007

Jaaaaaaj, to len pre tie, ktore sa prihlasia od 1.8.2007 do 30.9.2007.A z tych novoprihlasenych budu zrebovat.Si bijem hlavu o mur, ze som nepockala 😠 😎

dannynka
1. aug 2007

no tak t som zvedava ako to bude s nami...mam kamosky co ich male budu mat rok tak uvidime ci poslu aj im a podla toho asi aj nam...ale dufam ze na nas nezabudnu...ved aj ja som vyplnala..... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

titkovamiriam
1. aug 2007

podla mna to posielaju automaticky vsetkym ked dovrsia hranicu roka alebo 13mesiacov.

adrica
1. aug 2007

No fajn takze mam smolu.
Ja som sa bola prihlasit minuly tyzden. ☹

dannynka
1. aug 2007

no necham sa prekvapit...ja este nejake kuponiky mam od kamosky ktorej sa narodila dcera tento rok a ich nevyuzije...tak pomaly minam tie..... 🙂 🙂 🙂