Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

veronica1
3. jún 2010

Sice to sem nepatri, ale mam kupony do Fann parfumerie platne do konca juna 2010. Je to darcekovy sek v hodnote 6EUR(pri nakupe nad 20EUR) a darcekovy sek v hodnote 15EUR(pri nakupe nad 40EUR). Ak ma niekto zaujem piste do IP.

lul
3. jún 2010

@martinka17 ja myslim ten co chodil postou 🙂

martinka17
3. jún 2010

a to nie je jedno, ktorý použiješ 😲 ? Lebo ja sa v tom nevyznám 😨 Ja som to nedostala aspoň rok od pampers, ale toto mi prišlo na mail...sorry, som myslela, že je to isté, len to treba vytlačiť. Na tých čo chodili poštou je vyššia zľava? Lebo aj tieto platia v DM 😅 JA som z toho pampers jeleň 😖

millada
3. jún 2010

@martinka17 😀 chodili aj poštou, tam je zlava len 1,50 € a mailom tiez pampers, tam je 2 €, ale platia len do konca júna tusim 😉

martinka17
3. jún 2010

tak potom ten z netu je výhodnejší nie? 😲
no jedno, aj tak by som nevyužila, dosť pochybujem že by mi dovolili skombinovať 😀

cetera
3. jún 2010

to zolik je kupon na 25% zlavu na jeden vyrobok? alebo ako...?

lul
3. jún 2010

@cetera ano 🙂

co chodilo mejlom?

lul
3. jún 2010

ak by nahodou niekto nepotreboval tie pampers, co chodili postou, rada vymenim za postovne prip. za ine kupony 🙂

lul
3. jún 2010

aka je teraz v dm akcia na tie zoliky?

ollski
3. jún 2010

lul to hore je pre teba 😉 od pondelka, za 25 b dostanes zolika...

lul
3. jún 2010

@ollski vdaka, cize nepotrebujem si vytlacit napr. 150 bodovu knizku, kde mi stiahne 150 bodov, ale staci mi 25 bodov vytlacit, ano?

ollski
4. jún 2010

@lul nie nie nepotrebujes!! za 150 bodov budes mat 7 zolikov, ak spravne pocitam 🙂)) ja sa chystam narobit si zasoby mliecka, takze horsa na nakupy 🙂
urcite tam bude nejake "tlacitko" prave na tuto akciu, vzdy stiahne 25b a vytlaci jedneho zolika 🙂 🙂 🙂

lyongirl
4. jún 2010

ahojte, chcem sa spýtať, či náhodou nemáte niekto sebamed tonovací krém proti akné a či je dobrý???
Je z novej kuponovej knižky čo chodila poštou ...

lyongirl
4. jún 2010

asi som sa zle vyjadrila, kupón mám, len ma záujímalo, či niekto nemá skúsenosť s krémom, lebo neviem, či si to kúpiť, alebo nie...

mirip
6. jún 2010

ja ho mám je drobý 🙂

majaza
7. jún 2010

lyongirl, ja ho mam tiež, no len krátko, ale vyzerá celkom dobrý, len mne trochu smrdí 😝

lyongirl
7. jún 2010

@mirip ,
@majaza ,

baby ďakujem 🙂 a ako vlastne vyzerá, je ako make-up? Keď píšu, že tónovací, nemastí sa po ňom pleť, alebo ako??? Dáva sa na celú tvát, teda ak je to krém, tak asi áno...

martinka17
7. jún 2010

ja síce nemám tento, ale používam s času na čas tónovacie krémy, na letu sú super práve preto, že sú oproti Make-up ľahké....slabšie síce kryjú, ale nezaťažujú tak pleť mastnotou 😉 Aj tento idem kúpiť, má fajn cenu a praktickú gramáž na cestu 😵

jarmich2704
7. jún 2010

ahojte, podarujem za postovne kupon na midi babylove plienky ak niekto ma zaujem 🙂 piste do IP, pripadne vymenim za sunar

mirip
7. jún 2010

normálne v tube ako make-up a aj odtień si podla typu pokožky možeš vybrať aspon tu to tak je 😉

vieraj
7. jún 2010

mne prisiel newsletter od DM na uplatnenie 25 bodov a ziskam kupon 25% na jeden produkt.super nie? len je to casovo obmedzene,tak treba ist co najskor.

rivatha
7. jún 2010

Tak tak, len tento tyzden sa tie kupony daju ziskat. Pouzit sa daju potom este cca mesiac 🙂

zuzanale
8. jún 2010

ja už ich mám aj minuté 😅 ale platia do 4.7 akurát sa nahľadáte jak blázon kým sa k nim dopracujete lebo sú schované pri 50bodovej knižke tam ja na výber žolík alebo 50 bodová 😉

lyongirl
8. jún 2010

aj ja som dnes 3 kupóny minula a musela som sa pýtať predavačky, kde ich hľadať...

martinafrancisc
8. jún 2010

Zuzanale, vďaka za usmernenie - rovno som šla k 50 bodovej knižke po kupóny - ani deti nestihli protestovať pri termináli že stojíme. Hneď sme si aj kúpili plienočky so žolíkmi. 🙂

martinafrancisc
8. jún 2010

Ponúkam za ofrankovanú obálku, prípadne vymením (ponúknite) kupóny z 50 a 100 bodovej knižky platné do konca júla (okrem žolíkov, zliav na nákup a Pampers mám skoro všetko).

martinka17
8. jún 2010

ináč žolíka som síce našla v pohode,akurát že nemajú plienky 4, len 5 a 3...takže musím čakať, pokiaľ dostanú tovar 😀

lenoc
9. jún 2010

Ahoj baby, za ofrankovanú obálku ponúkam kupóny z babybonusovej knižky na mliečka Hami 3, Hipp 2, Beba 2,3, Sunar (platné do 30.6.).
alebo vymením za nejaké iné kupóny, ale momentálne ma nenapadá za čo 😉