Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

dannynka
9. sep 2007

a na nejake kasicky nahodou by sa nieco nenaslo??? 🙂 🙂 🙂

nathalie111
16. sep 2007

nenajde sa niekto,kto nevyuzije zlavu na prve topanocky??sme ju stratili... 😠 mozna vymena za mlieka a kasicky..alebo aj cokolvek ine..IP,keby nahodou niekto... 😕

nathalie111
16. okt 2007

venujem kupon na autosedacku...a tiez mi zostali vselijake ine..ak ma niekto zaujem,ozvite sa...

zuzlyk
16. okt 2007

ahojte, mam vsetky kupony okrem plienok,avivaze a prac.prasku.Ak chcete niektora tie ostatne,tak sa mi ozvite cez IP a ja ich rada rozposlem,lebo uz nic neplanujem kupit z tej DM knizky.

sstefi
16. okt 2007

ja by som brala na BEBU, ak niekto má 😅 😉 . Ja mám ešte tiež veľa z kuponov, tak môžme príp. aj meniť. 😉

dannynka
16. okt 2007

zuzlyk no a co tam vsetko mas??? 🙂 🙂

zuzlyk
17. okt 2007

dannynka: Vlhcene utierky,krem,penu do kupela,zubnu kefku,cumel,manikuru,hrncek,hracku,hrazdicku,nestle kase,beba mlieka,hipp mlieka,hipp kase,hipp vyziva,hami kase,hami mlieko,hami vyzivu,hami caj,cela drogeria,poukazka na topanocky,oblecenie,autosedacku,knizku a casopis.
Ak budete niektora nieco chciet,tak vam to poslem, najlepsie bude,ak poslem viac kuponov naraz.

pietra
17. okt 2007

zuzi, mrk do IP 🙂

bibinka
18. okt 2007

dievčatá,a neviete koľko stojí tá hrazdička? bola som včera v dm a zabudla som sa opýtať a v najbližšej dobe sa do dm-ka nedostanem. vďaka

marget
18. okt 2007

ahoj bibinka! Tá hrazdička stojí 999sk 😉

bibinka
19. okt 2007

marget- ďakujem. 🙂

kvietocekx
24. okt 2007

ahojte maminy... mala by som zaujem o kupony na mlieka hami a sunar, pripadne kase.dakujem.

vandas
24. okt 2007

kvietocek, posli mi na vandusa@gmail.com adresu. poslem ti kupony na Hipp, Sunarku a Hami kase...

petrasfamily
7. nov 2007

Ahojte maminy a tatkovia ... ak by mal niekto volne kupony DM, hlavne plienky, utierky,krem,cumel,hami kase,hami mlieko,nestle kase,beba mlieka,hipp mlieka,hipp kase,hipp vyziva,hami kase,hami mlieko,hami vyzivu,hami caj,poukazka na topanocky budeme mu vdacni ak nam ich moze poslat. Dakujeme Vam vopred. Adresu posleme mailom. Pekny den vsetkym 🙂 .

nutka
10. nov 2007

ahojte,
chcem sa opytat, ci ste spokojni s tou autosedackou co je na nu kupon v DM knizke.
Dakujem 😉

junovka
11. nov 2007

k tej sedacke....kde by som ju mohla kupit, ked som z KE?Lebo na kupone je napisane, ze sa da kupit v Blave 😕 ...nevie mi niekto poradit, ako je to s tym?

pietra
11. nov 2007

junovka, urobis objednavku cez internet a postou im zasles ten kupon. Aspon tak to pisali na svojich strankach.
http://www.predeti.sk/?idmenu=10

pietra
11. nov 2007

hups, hodilo to na cele forum,nalistuj si v nom stranu 4 a uplne dole bola odpoved, niekto sa ich tam na to pytal.

sofik
12. nov 2007

Ahojte baby. Ja by som sa chcela opytat ci sa to vyplati mat taku knizku a ak ano tak mi napiste v com, ja by som si ju potom zalozila. Citala som o tom na ich stranke ale tam nepisu na co je aka zlava. napiste mi aspon priklad. dakujem 😀 😀 😀

elri
12. nov 2007

Sofik, podla mna sa to vyplati, nic zato nedas. Staci priniest rodny list dietatka a dostanes bonusovu knizku. Mas tam rozne zlavy. Ja som mala napr.ku UM Beba susienky Nestle zadarmo, vzorky kozmetiky sebamed v hodnote 210 Sk zadarmo, vyzivky ovocne, ked som zobrala 3, jedna bola zadara, takisto kase, vlhcene obrusky....je tam vela kuponikov, ktore urcite vyuzijes 😉 Moj syncek ma 13 mesiacov a ku jednemu roku mu prisli od DM este nejake kuponiky.

junovka
27. nov 2007

Baby,nepotrebujem:Jumbo Pack dets.plienky 50,-lacnejsie
Johnsons baby kupel na dob.spanie 23,-
------//-------dets.ochr.krem 30,-
detska manikura 3ks 30,-
Disney plys.hracka 90,-
---//---plys.vankusik 100,-
maa-maa hrazdicka 400,-
Sunar mlieko 100,-
Beba mlieko3x800g 357,90
Hipp mlieko 2x300g 112,90
Hami mliec.kase 3x250g
fotokniha A4 190,-
nakup z Neckermannu 200,-
T-Com Cd s predplat.kreditom 500,-
Prirucka pre rodica 59,90 lacnejsia

....osobny odber len z KE, respekt.poslem za ofrankovanu obalku.Kupony darujem albo vymenim za nieco ine.Platnost kuponov je do 30.6.2008

adrica
27. nov 2007

Ahoj Junovka...odkial z KE si?

junovka
28. nov 2007

adrica, som z Terasy a ty? 😉

martinabarak
28. nov 2007

Junovka, tie hami mliecne kase nie su dobre? Ja si to nechavam, ked zacneme papat. A inac ten Johnson baby kupel, pri prvych pouzitiach u nas fakt fungoval ako v reklame, ze hned maly zaspal 🙂

junovka
28. nov 2007

co sa tyka tych kasi Hami, tak jednu sme mali od Hami, ale mala mi z nej strasne vracala, tak isto aj od mlieka Hami.Takze, koli tomu uz nechcem riskovat.Od narodenia uzivame Nutrilon a taktiez aj kase Nutrilon,som s nimi spokojna.Vsetko zalezi na babatku, ako telo prijme.My sme skusali...a terza vieme, ze Hami nie 😝
Co sa tyka toho kupele od Johnsona, tak nechcem riskovat,pretoze sa bojim, aby sa mi mala nevyhadzala, nakolko kozna vravela, ze je dost kozmetika Johsons silna-drazdiva.Takze, tak. 😉 Tak, isto ako som pisala pri kasach,kazde babo je ine 😉

kazdovci
28. nov 2007

junovka pozeram ze sme vyuzili rovnake kupony. mne ostali presne tie iste 😀 my papame este stale iba MM tak uvidime ci tie kasicky este vyuzijeme alebo nie. inac je to celkom mila vec....

adrica
28. nov 2007

Junovka...ja som z Furce. 🙂

junovka
28. nov 2007

adrica,mas zaujem o niektorE z kuponov DM?

ufka
29. nov 2007

ahojte možem poskytnút tieto kupóny kto chce: nestlé ml. kaša, hipp mliečna výživa, sunar mlieko , hipp mliečne kaše, hami mlieko,anticelul. balzam

maminasr
29. nov 2007

ahojte baby.maly sa mi narodil 7,8.07 a sobotu si idem do dm drogerie vybavit tie kuponiky.a chcela som sa opytat ci sa to oplati.co to vlastne obsahuje ten bonusovy balicek.dakujem

ahoj ufka..mala by som zaujem o kupon na sunar mliecko maj maly papa iba UM. 😲